خرید رپورتاژ

این “حق امتیاز” آمد و با هم به جشن راه اندازی ‘Angrezi Patiyalaa – آشپزخانه و نوار’ در تانه غرب – شیوه زندگی

به روز شده: Jan 28, 2020, 17:38 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این کانون واقع در Korum بازار در تانه غرب, تساوی جمعیت زیادی در هر دو روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته از 12 ظهر تا 1 هستم

Al Patel, Vishal Doshi, Pradeep Sharma, Ravi Punjabi during the launch of Angrezi Patyalaa- Kitchen & Bar in Thane

Al Patel, Vishal Doshi, Pradeep شارما راوی پنجابی در طول راه اندازی Angrezi Patyalaa – آشپزخانه و نوار در قهوهای مایل به زرد

آقای Vishal دوشی یک نیروی به حساب با در صنعت خودرو به ارمغان آورد به بمبئی دو سال پیش یک بیانیه به سبک پروژه “Angrezi Patiyalaa – آشپزخانه & Bar” در Andheri غرب است.

این کانون واقع در Korum بازار در تانه غرب, تساوی جمعیت زیادی در هر دو روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته از 12 ظهر تا 1 هستم.

راه اندازی شاهد حضور شرکای راوی Pashto, Al پاتل و مشهور بودند Smita Gondkar, Prashant Virendra شارما Shanthipriya Pradeep شارما Charu Kashyap, Sabyasachi Sathpathy, Rakesh پل, Nisha Harale, Hindustani Bhau, Jugnu Ishquian, Ashish کاپور, Divya Solgama و Amit رفیق Neeraj Thakkar.

Angrezi Patiyaala – آشپزخانه و نوار در خدمت ظرافتهای مانند Gilafi Gosht Ke Seekh قارچ Galawat, میگو Goan Pulao, Bombil Thecha, Khow ا قایق پیتزا با آب دهان, toppings, گاوچران Sizzler, The Sicilian Sizzler, مرغ شکم پر Roulade, کره بادام زمینی, ریحان, سیب زمینی نوزاد و….

restroSunayenaa Kapur, Shweta منون در طول راه اندازی Angrezi Patyalaa – آشپزخانه و نوار در قهوهای مایل به زرد

Angrezi Patiyaala – آشپزخانه و نوار از شما استقبال به شیک گسترده پاسیو با مد روز جداول و صندلی و راحتی صندلی. زیبا, روشنایی, لامپ سبز در اطراف و برخی از تاب موسیقی کاملا اضافه کردن به فضای تجربه ساخت آن را غیر قابل مقاومت.

آقای Vishal دوشی صاحب Angrezi Patiyaala – آشپزخانه و نوار گفت: “F&B صنعت چیزی است که من در مورد پرشور. باز کردن یک رستوران یک رویا بوده است پس از دوران کودکی من. راه اندازی Angrezi Patiyaala & سرو غذا خوب برای مهمانان ما یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من است.”

restroAmit Pal در طول راه اندازی Angrezi Patyalaa – آشپزخانه و نوار در قهوهای مایل به زرد

Sunaeyaa Kapur و Shweta منون مشاور و آشپز اواز یا موسیقی دو نفری از S&S در جدول گفت: “به عنوان نام نشان می دهد Angrezi Patiyalaa است که یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از کمی Angrezi سبک با یک اشاره از desiness”

راوی پنجابی یکی از شریک Angrezi Patiyaala – آشپزخانه و نوار گفت: “ما بر این باورند که در حالی که محل را ترک دلپذیر و ماندگار تصور در همه مهمانان ما توجه خدمات دوستانه تجربه لذت بخش با خانواده و غذای خوب در نرخ مقرون به صرفه و بدون متشکل در کیفیت چیزی است که ما به هدف.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im