ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: آنچه که ما انجام می دهند ؟


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: What Is We Doing?

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

امروز کیسه مراسلات پستی به خود اختصاص داده است افرادی که خندید ساخته شده از لذت و اخراج به عنوان یک شوخی است. هر روز کل کارکنان در ریشه درگیر در یک عمل وحشیانه از قلدری در برابر برخی از اعضای تیم ما. آن را تبدیل شدن به نهادی و من از آن خسته.

هر زمان که هر فرد نشان می دهد که ما در پوشش یک داستان از نویسندگان و سردبیران اینجا را تحقیر پیشنهاد اخبار موضوع و اشاره می کنند که ما در حال حاضر تحت پوشش این داستان. آنها را smugly متهم کردن فرد از خواندن ریشه به عنوان اگر آنها انتظار دارند که فرد را به خواندن هر داستان است که ما منتشر می کنیم.

تبلیغات

این است متوقف شود.

به نقطه ridiculousness خود قلدری امروز مکاتبه با اشاره خواهد شد که وجود دارد بسیاری از مردم که ممکن است از دست رفته چیزی است که ما نوشت. وجود دارد هیچ دلیلی برای تمسخر برخی از مردم فقط به این دلیل که ممکن است آنها را نادیده گرفته و یک خبر که کسی اینجا نوشت.

من “خاص مردم است.”

امروز کیسه مراسلات پستی اختصاص داده شده است به من.


این مطالب برای اولین بار از این سری از عکسها نیز DMed به من در مورد یک مقاله نوشته شده توسط تحریریه جو Jurado:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

مکس عزیز و 1onenine9,

من به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد لغو جنبش “نه احترام از” این نشریه. من با شما موافقم.

تبلیغات

حتی اگر زندان جنبش طرفدار الغای برده داری را به دست اورد بسیاری از حمایت های اخیر ریشه بارها نادیده گرفته عشق تازه کشف شده برای این جنبش است. مطمئن جو Jurado نوشت که مقاله. مطمئن شوید که ما تحت پوشش Ava DuVernay را در سال 2016 مستند در مورد این موضوع بسیاراست که باعث بسیاری از نگاهی به بی عدالتی از زندان برده داری.

مهم این است که ما احترام نمی گذارند کار از اطناب مانند حداکثر Parthas. اگر ما می دانستیم که او و یا حتی گوش دادن به پادکست ما احتمالا هنوز نمی مراقبت. اما باید منصفانه وجود دارد بسیار خوب است دلیل که چرا ما را نادیده گرفته و کسانی که شده اند در هیئت مدیره زندان لغو لحظه.

تبلیغات

ما شده ایم صحبت کردن در مورد این گه از ما وجود داشته است.

قبل از اینکه مردم حتی می دانستم که آنچه در عبارت “زندان لغو” حتی به معنای ریشه است پیشرو آوازی مدافع برای این موضوع است. قبل از پادکست. قبل از اینکه شما می توانید صدای جیر جیر در مورد آن. قبل از اینکه شما می تواند DM me on Facebook.

تبلیغات

قبل از نوجوانان رواج کردم “بیدار” و شروع به نوشتن در مورد چگونه بد زندان بودند ریشه بود پرداخت زندان طرفدار الغای برده داری محققان مانند رابرت Perkinson به نوشتن در مورد این موضوع از یک دهه پیش. راه بازگشت در سال 2011 ما استخدام یک استاد حقوق به نوشتن در مورد جرم حبس را مخرب و میر در آمریکا است. که استاد حقوق بود Sherrilyn Ifill که شد رئیس جمهور از صندوق دفاع حقوقی—سازمان که در زمان سرب در هل دادن دولت اوباما به منظور کاهش استفاده از زندانهای خصوصی و end استفاده اجباری حداقل.

پنج سال قبل از ما co-founder هنری لوئیس جونیور دروازه بود به ویژه در مورخ 13, Nsenga برتون نوشت: این در ریشه:

تنها چیزی غمگین تر از داشتن بیشتر از مردان در زندان در حال حاضر نسبت به در برده داری در طول سال 1850 است که بسیاری را درک نمی کنند که برده داری هنوز قانونی در سیستم زندان. در واقع, آن است که تنها جایی که در آن برده داری هنوز قانونی در ایالات متحده است. روشن است که جامعه ما دچار مشکل است. چه می خواهیم در مورد آن انجام?

تبلیغات

من می خواهم هر کس برای پیدا کردن هر خروجی رسانه ها—سیاه یا سفید—که تحت پوشش جرم حبس, زندان اصلاحات و شر آمریکا را از سیستم عدالت کیفری گسترده تر از این یکی. و ما هنوز در حال نوشتن در مورد آن در هر روز است.

جو Jurado این را می داند.

در حال حاضر من به طور خاص از او خواسته در مورد انگیزه خود برای نوشتن این مقاله که جرم شما. اما من تصور می کنم پس از دیدن داستان ما در استفاده از نیروی کار برای مبارزه با آتش سوزی, پس از نوشتن در مورد افراد در حال مرگ در زندان, نوجوانان, دریافت, زندگی بدون آزادی مشروطمردانی که به ناحق صرف چند دهه در زندان, دیگران بودن اعدام برای نه کشتن کسی کهسابق felons از دست دادن خود را در قانون اساسی حق رای و بی رحمانه و غیر معمول شرایط زندانها در سراسر آمریکا…

تبلیغات

من تصور کنید که چگونه جو احساس زمانی که یکی از سردبیران ما گفت: او را به نوشتن در مورد این مناسبت شادی از مینه سوتا به طور رسمی پایان دادن به برده داری. من تصور می کنم که او فکر می کردم در مورد اهمیت این لایحه است که نه تنها تاثیر در مینه سوتا استفاده از نیروی کار. من تصور او تعجب اگر او می تواند به چالش کشیده به بحث باز توسط یک پسر او را ملاقات کرده اید که فقط شروع به انجام یک پادکست هفتگی در چیزی که او می کند هر روز و شرکت او شده است مجدانه نسبت به سال.

من نمی دانم که چگونه جو احساس اما از شما تعجب که چگونه Michael هریوت احساس در اینجا دقیق متن واکنش من پس از خواندن خود را صدای جیر جیر و چالش خود را به همکار:

منظورم این سرد است اما به نظر می رسد مانند یکی از آن موارد که در آن مردمی در حال رفتن به پت خود را در پشت برای “کار درست انجام می دهند.”

تبلیغات

کسی که در زمان ارتکاب جرم به مقاله ما در مورد پیک:

از: پت
به: مایکل هریوت

مایکل عزیز

من نظر شما به عنوان یکی از بهترین و زیبا ترین unapologetically بی باک نویسندگان زمان ما است. اما گاهی اوقات من دیدن چیزهای شبیه به این و در تعجبم که چه شما انجام می دهند. کشور است که از طریق یکی از بزرگترین رویدادها در تاریخ و نوشتن خود را در مورد پیک.

من می دانم که ریشه نیست نیویورک تایمز اما مردم ما هنوز هم نگاه کنید به شما برای اطلاعات و در بسیاری از راه شما درایو گفتگو. آن را به خوبی خواهد بود برای دیدن میشم در مورد مراقبت از سیاه و سفید زندگی می کند و همه چیز را به عنوان یک شوخی است.

تبلیغات

عزیز پت

گرگوری شاهزاده درگذشت.

همچنین در هفته گذشته پلیس رو دور با تیراندازی و کشتن یک مرد سیاه و سفید. نیز وجود دارد یک نژادپرست معلم در یک مدرسه. کسی که با استفاده از n-word در برابر کسی است. فرد دیگری بود که مورد تبعیض توسط شرکت خود را. اگر من تا به حال زمان و یا تمایل به نگاه من مطمئن هستم که من می توانم پیدا کردن لینک به داستان ما در مورد این حوادث.

تبلیغات

جای من می خواهم فکر می کنم در مورد میوه ای سنگریزه.

وقتی که من 12 بود من بهترین دوست Gregory شاهزاده درگذشت طول داسی بحران است. او واقعا من اول از دوستان زمانی که من شروع به رفتن به مدرسه. او و یکی دیگر از دوستان من تروی هر دو بودند پیشرفته به عنوان I. هر روز Troy گرگوری و من در مدرسه ما غذاخوری خرید یک میان وعده (گریگوری همیشه خریداری برنج Krispies رفتار) و جمع آوری در این پچ چمن و انجام nerd گه. ما را بخوانید MAD Magazine, بحث در مورد اینکه آیا ما می خواهم به عقب در زمان و یا به آینده اگر ما تا به حال یک ماشین زمان (پاسخ صحیح عقب مانده است) و یا استدلال می کنند در مورد احمق گه.

تبلیغات

یک زمان ما در تلاش به آمده تا با ایده آل میان وعده. Troy گفت: دسر مناسب خواهد بود یک سیب زمینی شیرین کیک. من استدلال می کنند که Krispy Kreme در حال حاضر اختراع دسر مناسب اما گرگوری استدلال کرد که ساخت یک برنج Krispies درمان از میوه ای سنگریزه خواهد بود حماسه. در حالی که همه ما توافق کردیم که میوه ای سنگریزه بالا-پنج حبوبات (cap’n Crunch توت شماره 1 نیست بحث من در این) من اصرار داشت که میوه ای سنگریزه درمان خواهد بود بیش از حد شیرین است. ما هرگز به پایین آن به دلیل زنگ زد.

همچنین گریگوری شاهزاده درگذشت.

تروی و من هر دو را ویران کرد هنگامی که ما در مورد گرگوری. ما هر دو pallbearers در تشییع جنازه او. اما ترسناکترین قسمت در مورد این بود که من می دانستم که تروی و من می خواهم که در نهایت به بحث در مورد آن را هنگامی که ما رفت و برگشت به مدرسه به دلیل تروی یکی از کسانی که دوست را به بحث در مورد همه چیز.

تبلیغات

در اولین روز بازگشت به مدرسه رفتم به غذاخوری برای خرید میان وعده. آن را بیش از حد عجیب و غریب است که گرگوری وجود ندارد چرا که او اغلب از دست رفته مدرسه زمانی که او بیمار بود. Troy آمد تا به من وقتی که من در خط و به من گفت که من نمی باید برای خرید یک میان وعده زیرا او به ارمغان آورد یکی از خانه که مادر خود را به حال ساخته شده برای هر دو ما.

او ساخته شده میوه ای سنگریزه درمان!

پس از ما نشسته وجود دارد و آنها را خوردند من می دانستم که آن زمان برای این گفتگو. Troy دوست داشت به صحبت در مورد همه چیز.

تبلیغات

“شما می دانید چه؟” Troy گفت. “من فکر می کنم گرگوری درست بود. این یکی از بهترین است.”

سپس ما شروع به صحبت در مورد اینکه آیا ما می خواهم به جای نایت رایدر یا جیمز باند ، (شوالیه سوار پاسخ صحیح است. اصلا بحث من در این است.)

تبلیغات

و این زندگی سیاه.

هنگامی که ما صحبت در مورد سیاهی و یا می گویند “Black Lives Matter” ما نه تنها صحبت کردن در مورد خشونت پلیس و نژاد پرستی و یا امریکا 400 سال غیرانسانی سیاه بدن. سیاهی است و نه یک حکم اعدام است. مردم سیاه و سفید بیش از یک کیسه استخوان و گوشت به معنای شلاق و تیر اندازی.

تبلیغات

سیاهی است و همچنین عمه خود را انجام الکتریک اسلاید در یک خانواده ریونیون. این روح گرفتن شادی که گروه کر آواز می خواند بزبان بخشی. این خنده در ایوان خوردن جرعه جرعه قرمز Kool-Aid با زنده برای اولین بار ، آن را در حال اجرا یک سکه در همسایه خود را در یک cookout.

من دوست دارم که سیاه و سفید است.

و اگر من تو را به صحبت در مورد درد من مسئولیت را به بحث در مورد شادی. آن را کاملا به معنای واقعی کلمه چرا سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. عدم انجام هر دو است که چرا مردم به این تصور که تمام از “سیاهی” می توان خلاصه در گفتگو در مورد فقر و خشونت و تبعیض است.

تبلیغات

ما بیشتر از آن هستند.

و میوه ای سنگریزه رفتار بهتر از برنج Krispies رفتار میکند.

اصلا بحث من در این است. من می دانم که این درست است.

چون گرگوری شاهزاده درگذشت.

و سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de