ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: آخرین پناهگاه رذل


تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

یک مرد دانا (من فکر می کنم آن را Rakim…یا شاید پسر عموی من Geet) یک بار گفت: “میهن پرستی است آخرین پناهگاه یک رذل.”

هر کس گفت این بدیهی است که یک خواننده به طور منظم از جمعه کیسه مراسلات پستی. اگر آنها می دانند که اراذل انواع پناهگاه از جمله:

 • “یو ” Mama”: آخرین پناه از کودک اراذل
 • “کتاب مقدس می گوید…”: آخرین پناه از جعلی مسیحی اراذل
 • “هنگامی که ما در آفریقا…”: آخرین پناه از Hotep اراذل
 • “کاکاسیاه”: آخرین پناه از طریق مکاتبه با اراذل
 • “همه…”: آخرین پناهگاه مردم سفید.

ما اولین ایمیل holdover از هفته گذشته مربوط به یک مقاله در مورد چاک تاد:

به: مایکل هریوت
از: A. S.
موضوع: چه چاک تاد باید با نژادپرستی?

مایکل

من به عنوان خوانده شده مقاله خود را در مورد چاک تاد و کاملا با شما تا زمانی که شما تا به حال به آن را در مورد مسابقه. من نمی توانند درک کنند که چرا چاک تاد بد بودن در کار او را با خود مسابقه. آیا شما گفت که او در حال سفید باعث می شود او گنگ است ؟ اگر من گفتم که در مورد Lester هولت می خواهد با من تماس نژادپرستانه پس چگونه است که آنچه شما گفت نه نژادپرستی معکوس?

تبلیغات

عزیز A. S.

به جای دادن به شما به نظر من من فکر می کنم ما باید به دنبال پاسخ ما در ریاضیات.

تبلیغات
 1. ما هر دو توافق دارند که چاک تاد (C) یک مرد سفید (W). بنابراین C=W
 2. من فکر می کنم ما می توانیم همچنین معتقدند که نژاد پرستی (R) احمق (S) بنابراین R=S
 3. علاوه بر این همه می دانند که یک مرد سیاه و سفید (B) به کار دو بار به عنوان سخت به عنوان یک مرد سفید (W) به نصف دور. بنابراین اگر یک مرد سیاه و سفید برابر است با دو مرد سفید, سپس, B=2W
 4. ما می دانیم که نژاد پرستی جدا سیاه پوستان از سفید پوستان و تقسیم آنها با استفاده از حماقت است. بنابراین, (B-W)÷S=R
 5. هنگامی که ما به جای سیاه پوستان (B) با ریاضی معادل (2W) و حماقت (ع) با نژادپرستی (R) در اینجا چیزی است که ما دریافت می کنید: (2W-W)÷R=R
 6. پس از ما با ساده کردن معادله ما با تفاضل داخل پرانتز و ضرب هر دو طرف توسط R, ما W=R2.
 7. اما نمی توانیم فراموش کنیم که چاک تاد (C) یک مرد سفید (W) و نژاد پرستی (R) نیز احمق (S). بنابراین W=R2 نیز می تواند به عنوان بیان شده C=S2, اطلاع رسانی ما که چاک تاد احمقانه است مربع.
 8. اگر ما ساده W=R2 حتی بیشتر کشف میکنیم که √W=R.

وجود دارد شما آن را دارند. نه تنها ما با موفقیت ثابت شده است که چاک تاد است که واقعا احمق است اما ما همچنین کشف کرد که نژادپرستی ریشه سفیدی.

تبلیغات

آن را فقط ریاضی.


در اینجا یک ارز من تا به حال با یک زن در مورد یک مقاله در مورد الیزابت وارن:

از: کیمبرلی
به: مایکل هریوت

سفید نر ایالات متحده آمریکا می شود و شروع به سر :/

این چهار سناتور بین آنها (که اصلی نامزدهای) هرگز از دست یک مسابقه.

قدیمی سفید مردان باید همه از دست WAAAAAY بیشتر از آنها به دست آورد.

در اینجا ما با یک دسته از مردان سفید پوست هیچ POC و تنها دو سمت چپ— یکی از آنها فقط به نظر می رسد قابل مشاهده در هر نظرسنجی.

تبلیغات

من در پاسخ به کیمبرلی مانند:

Nah سفید زنان تعداد رای دهندگان در هر انتخاباتی جمعیتی. تنها دلیل سفید زنان نمی نفع خود نژادها بیشتر است زیرا زنان سفید رای نمی دهند برای آنها.

هیلاری از دست داده و سفید زن رای. زنان سفید به طور معمول رای سفید نر از نامزدهای جمهوریخواه. نظرسنجی ها نشان می دهد که زنان سفید تقسیم بین ساندرز و بایدن.

از: کیمبرلی

به: مایکل هریوت

دوباره کیمبرلی پاسخ داد.

“زنان سفید به طور معمول رای سفید نر از نامزدهای جمهوریخواه.

نظرسنجی ها نشان می دهد که زنان سفید تقسیم بین ساندرز و بایدن”

شواهد لطفا.

دوباره که کاملا بی ربط به نظر من.

آن را به نام یک شاه ماهی قرمز

دوباره من ربط کیمبرلی به مقالات و توضیح داد:

می گفت: “سفید نر ایالات متحده آمریکا می شود و شروع به سر.”

 1. در آیووا قفقاز52 درصد از رای دهندگان که در زنان و 40 درصد مردان سفید. دو نفر از هر سه زن سفید رای برای یک مرد سفید پوست.
 2. هیچ دموکرات نامزد ریاست جمهوری موفق به کسب سفید زن رای در 40 سال گذشته.
تبلیغات

53 درصد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016
56 درصد رای برای رامنی در سال 2012
55 درصد رای برای بوش در سال 2004
62 درصد رای دادند ریگان

اما کیم نمی خواهد متوقف سفید womaning. او پاسخ داد:

از: کیمبرلی

به مایکل هریوت

بلکه زنان سفید (در حال رشد در یک سمی مردسالار محیط زیست و اغلب ازدواج به دیگری) گره خورده است ذاتا به ما ستمگران در راه است که POC نیست معمولا.

Dworkin نوشت: در مورد این و او حق است (و من مطمئن هستم که WOC می توانید از این گسترش بر آن و آشکار و حتی بیشتر):

“جناح راست زنان باید مورد بررسی جهان: آنها برای پیدا کردن آن را به یک مکان خطرناک است. آنها که کار افراد آنها را به خطر بیشتر از مردان بیشتر است; آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به استثمار جنسی. آنها را مشاهده کنید که خلاقیت و اصالت در نوع خود هستند و تمسخر آنها دیدن زنان انداخته بیرون از دایره نر تمدن برای داشتن ایده و برنامه و سند چشم انداز جاه طلبی. آنها که ازدواج سنتی به معنی فروش به یک مرد نه صدها: معامله بهتر. آنها که به خیابان های سرد هستند که زنان در آنها خسته و بیمار و کبود. آنها را ببینید که آنها می توانید کسب درآمد نمی خواهد آنها را مستقل از مردان است و آنها هنوز هم به بازی بازی های جنسی در نوع خود: در خانه و در محل کار بیش از حد. آنها به هیچ وجه به بدن خود اصیل خود و برای زنده ماندن در جهان از مردان است.

“آنها بیش از حد می دانم که در سمت چپ هیچ چیز بهتر برای ارائه چپ مردان نیز می خواهید همسران و روسپیان; چپ مردان ارزش روسپیان بیش از حد و بیش از حد کوچک. جناح راست از رابطه جنسی اشتباه است. آنها از ترس که چپ تاکید غیرشخصی جنسی و قاعدگی به عنوان ارزش آنها را بیشتر در معرض خطر تجاوز جنسی نر و که آنها را منفور برای شهوت و میل آن است. آنها اشتباه است.

“جناح راست در بین زنان است که در درون سیستم است که در آن زندگی می کنند آنها نمی توانند خود را از بدن خود را, اما آنها می توانند به توافق برسند به بخش خصوصی واگذار نر مالکیت: نگه داشتن آن در یک, آن را به عنوان بودند. آنها می دانند که آنها ارزش خود را برای رابطه جنسی— خود را به ارگان های جنسی و باروری ظرفیت و بنابراین آنها سعی می کنند برای خود ارزش: از طریق همکاری دستکاری انطباق; را از طریق صفحه نمایش از محبت و یا تلاش در دوستی; از طریق تسلیم و اطاعت و به خصوص از طریق استفاده از تعبیری—”زنانگی” “کل زن” “خوب” “غریزه,” “عشق مادرانه است. “

“ناامیدی خود را آرام است; آنها خود را پنهان کبودی بدن و قلب آنها لباس را با دقت و رفتار خوب آنها رنج می برند, آنها خدا را دوست دارم, آنها قوانین را دنبال کنید. آنها را مشاهده کنید که اطلاعات نمایش داده شده در یک زن است یک نقص است که هوش متوجه شدم در یک زن جرم است. آنها جهان در آنها زندگی می کنند و آنها اشتباه است. آنها با استفاده از اسباب و نوزادان به ماندن ارزش است چرا که آنها نیاز به یک خانه و غذا و لباس. آنها با استفاده از سنتی هوش از زن—حیوان و انسان: آنها آنچه را که آنها باید برای زنده ماندن.”

― Andrea Dworkin راست بال زنان

عزیز کیم,

من هرگز استدلال می کنند که زنان تحت ستم هستند. در واقع شما برای شروع این بحث بیش از یک لعنتی تمام مقاله من در مورد نوشت: الیزابت وارن یک زن سفید که نیازی به گرفتن یک نمایشگاه عکاسی. اما در اینجا چیزی است:

زنان سفید پوست هستند همدستی در حفظ این سیستم تا آنجا که مردان سفید پوست.

من در مورد مراقبت از دلایل که چرا زنان سفید پوست هستند همدست آنجا که اریک گارنر را در مورد مراقبت که چرا پدرش به مرگ خفه در نیویورک پیاده رو. شاید دانیل Pantaleo تا به حال بحث با همسر او که آن روز صبح. شاید پدرش درگذشت از loosie سیگار سرطان است. هیچ یک از ما را لعنت. ما فقط می خواهم خانواده متوقف شود.

تبلیغات

اگر زنان سفید رای دادند هیلاری کلینتون به عنوان آنجا که زنان آنها نمی خواهد که تا به حال به گره صورتی کلاه و مارس در اعتراض دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر زنان سفید پوست بودند که در مورد حقوق برابر به زنان آنها نمی خواهد که به مبارزه برای حق را انتخاب کنید. اگر آنها تا به حال سرنگون سیاه زنان از حق رای حرکت آنها بدست ممکن است از حق خود برای رای دادن دیر.

من مطمئن هستم که من استفاده می شود این نقل قول از یک میلیون بار اما من دوباره آن را می گویند:

“آنها باید متقاعد سفید مردم که نیستند بازنده است. آنها برنده هستند که فقط برنده نشده است.”

تبلیغات

فقط به عنوان سفید پوستان فقیر مبارزه علیه منافع خود با حمایت از جمهوری خواهان سفید زنان در طول تاریخ پشتیبانی از این سیستم سفید نر مردسالاری توسط ادامه به خرید بلیط در supremacist قرعه کشی که آنها را هرگز برنده شوید.

ما قطعا می تواند با استفاده از امتیاز خود را در مسابقه برای فرصت های برابر. اما به جای رقابت برای مدال نقره در ظلم و ستم های المپیک با قرار دادن وضعیت اسفبار زنان سفید به هر بحث مربوط به سیاهی من نشان می دهد شما شروع به تمرکز توجه خود را بر روی هم تیمی های خود را که حفظ تخریب همه تلاش خود را برای برابری.

تبلیغات

ما می خواهیم به شما اجرا با ما.

اما ما نیز نیاز شما را به ماندن در خط خود را.


در نهایت این:

از: استیو
به: مایکل هریوت

سلام Michael white guy اینجا که می خواند theRoot چون من نیاز (و ملت نیاز) دیدگاه. من می خواهم دیدگاه برخی از مردم سفید پوشیدن لباس مانند theRoot برجسته از (فکر کنم) هدف است. است آن را سرد و یا آن را توهین آمیز اگر من پوشیدن چیزی شبیه به آن پیراهن با مالکوم هریت مارتین و مایا و فردریک? و یا این است که توهین آمیز?

من می خواهم برای پیدا کردن راه های بیشتر برای حمایت, اما من نه به دنبال شاش کردن مردم. افکار خود را چه هستند? همچنین, با تشکر از شما برای همه شما. شما به من بیشتر به فکر هر روز و من بهتر است فرد به دلیل آن است.

از شما قدردانی!

عزیز استیو

اگر شما می پوشند که پیراهن شما را شاش کردن مردم.

بنابراین خرید آن گه.

Malcolm X نیست یک قهرمان بود و نه مارتین, مایا, Harriet یا فردریک. آنها آمریکایی قهرمانان. حتی اگر آن را نمایشی, من آرزو می کنم بیشتر مردم سفید بود گه مثل این. این چگونه شما را از امریکا بهتر است. بسیاری از مردم شما ذکر زندگی خود را صرف تلاش برای سفید مردم درک بی عدالتی و نابرابری زیرا آنها هستند که می تواند پایان نژاد پرستی.

تبلیغات

یکی از قهرمانان من از همه زمان است که فرد همپتون یک پلنگ سیاه که کشته شد پلیس شیکاگو یک کمی بیش از 50 سال پیش در دسامبر. 4, 1969. چرا که دولت تبلیغات بسیاری از افراد بر این باورند که Black Panthers ضد سفید.

زمانی که همپتون پیوست Black Panthers دولت فدرال نگران بود. آن را به حال چیزی برای انجام با خشونت است. آن را واقعا به چیزی برای انجام با جنبش حقوق مدنی. آنها فقط می دانستند که فرد همپتون متفاوت بود. در زمان او یک نوجوان بود او سازماندهی خود جوانان فصل NAACP در ایلینوی حومه.

تبلیغات

در یک سال او تا به حال 500 عضو دارد.

هنگامی که همتون با حضور خود برای اولین بار پلنگ سیاه نشست در نوامبر ’68 اف بی آی در حال حاضر باز کردن یک فایل بر روی او یک سال پیش از آن. تلفن خود را در حال حاضر شنود گذاشته شده است برای نه ماه او تعیین شده بود به عنوان یک “کلید رهبر” در اف بی آی “همزن شاخص” برای مدت پنج سال.

تبلیغات

شش ماه پس از او پیوست شیرانی, Hampton, تا به حال میانجیگری یک پیمان عدم تهاجم با هر باند در شیکاگو است. او آموزش اعضای باند قانون است. او ناراحت بیمارستان های شهرستان که او متقاعد شده پزشکان داوطلب و رایگان مراقبت های پزشکی. او همچنین باندهای برای تعطیل کردن سایت های ساخت و ساز و دیگر سفید متعلق به کسب و کار مگر اینکه آنها را به استخدام کارگران سیاه پوست. او به سازماندهی صبحانه رایگان برنامه ای است که تقریبا در هر منطقه مدرسه در کشور با استفاده از امروز.

اما این نیست که چرا او خطرناک است.

در سال 1968 فرد تا به حال یک ایده است. او معتقد شیکاگو باندهای به استخر پول خود را و شروع به حمایت از سیاه نامزدها. او موفق به ساخت یک سازمان سیاسی که قریب میلیون ها نفر در, کمک های مالی و برنامه های جامعه به جوامع سیاه در شیکاگو است.

تبلیغات

اما این نیست که چرا او خطرناک است.

شش ماه قبل از مرگ او کاریزماتیک همپتون سازمان کنفرانس برای جبهه متحد در برابر فاشیسم است. تماس با کنگلومرا “رنگین کمان ائتلاف” گروه شامل سیاه باندهای پورتوریکو باندهای و دیگران. از جولای 18-21, 1969مردم از سراسر آمریکا در این کنفرانس از جمله وکلا و سیاستمداران و مدنی از تمام جنبه های زندگی. آنها توافق کردند که تمام سازمان ها خواهد مبارزه برای آزادی است.

تبلیغات

چند صد نفر نشان داد.

Sike…

پنج هزار نفر در کنفرانس شرکت کرده و همه آنها نتیجه رسیدیم که آزادی تنها می تواند از طریق مسلح دفاع از خود و جامعه در کنترل پلیس است.

تبلیغات

اما نبود چرا همتون خطرناک بود.

(من می دانم که شما در حال فکر کردن: فقط آن را می گویند nigga!”)

وجود دارد یک گروه در این کنفرانس به نام جوان پرستان که به تصویب Panthers’ 11-طرح. این پورتوریکو جوان پروردگارs وعده همبستگی آیا به عنوان گارد سرخ چینی-آمریکایی ،

تبلیغات

اما در اینجا این است که چرا این مشکل بود:

از 5000 نفر بودند که در حضور بسیاری ، Fred ایجاد یک ائتلاف ملی برای مقاومت مسلحانه در برابر نژاد پرستی. این امر می تواند به مرحله بعدی در جنبش حقوق مدنی.

تبلیغات

FBI مدیر J. Edgar Hoover این را دیدم و گفت که عوامل خود را که آنها تا به حال به پایین آوردن Panthers. یک مامور اف بی آی چرا هوور شد تا قاطعانه در این مورد. او شکایت کرده است که همپتون خدمه بود فقط تغذیه کودکان و نوجوانان. در پاسخ هوور تهدید هر FBI مامور کار اگر آنها متوقف نمی Hampton.

به یاد داشته باشید زمانی که من گفت: فرد پیوست Panthers در ’68?

خوب به عنوان به زودی به عنوان او پیوست FBI استخدام یک خبرچین به نام ویلیام اونیل بود که زمان رو برای یک ماشین سرقت حلقه. اونیل توافق برای نفوذ پلنگ و او در نهایت همپتون محافظ.

تبلیغات

او نمایش داده می شود وفاداری مبارزه شجاعانه در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در برابر رنجرز. پلنگ بعدها کشف که اونیل به حال تحریک مبارزه در اف بی آی دستور. گذشته از تلاش برای تحریک شکاف اونیل همچنین اجاره یک آپارتمان برای Panthers.

در ماه نوامبر سال 1969 فرد به کالیفرنیا رفت به تعامل زبان. در حالی که او وجود دارد شیرانی رهبران از او خواسته بود ملی, سخنگوی. در ضمن در شیکاگو کسی (*سرفه* اونیل) تحریک حمله به پلیس. حتی اگر فرد بود به معنای واقعی کلمه در نیمه راه در سراسر کشور در پلیس او را سرزنش.

تبلیغات

در شب Dec. 3, 1969, فرد فقط به پایان رسید در تدریس یک کلاس در سیاست و قانون در یک کلیسای محلی. او رفت و برگشت به مقر و اونیل ثابت شام. فرد گذاشته با همسرش که نه ماه باردار. او با مادر خود را و به خواب رفت اواسط حکم.

حدود 4 صبح افسران پلیس پشت سر هم در و باز آتش در فرد و پلنگ. آنها گفت: این یک “حمله” اما یک تحقیق نشان داد که پلیس از کار اخراج شده بین 90-99 گلوله و پلنگ تنها از کار اخراج شدند 1.

تبلیغات

فرد همپتون مرده بود در 21.

هیچ کس تا کنون به اتهام مرگ او.

تا زمانی که…

Lemme به شما بگویم در مورد این شخص سفید به نام جان و سوار خود را-و یا می میرند ،

آنها مانند یک نیست-نژادپرستانه Bonnie & Clyde.* (من نمی دانم اگر بانی و کلاید افراد متعصبی بودند اما من فرض هر فرد سفید در 1930s شد نژادپرست است. به علاوه نام او “کلاید.” این یک واقعیت شناخته شده است که 72 درصد از تمام Clydes نژادپرست هستند. آن را نگاه کردن.)

تبلیغات

در شب 8 مارس 1971در طول افسانه ای علی/Frazier مبارزه جان خود و دوستان خود را به چیزی سفید تنها مردم این کار را انجام داد:

آنها شکست را به FBI ساختمان

آنها به سرقت برده و هزاران صفحه از اسناد FBI و ارسال مقالات روزنامه ها در سراسر کشور است. هیچ کس را منتشر و آنها را تا زمانی که واشنگتن پست یک داستان.

تبلیغات

این مقاله نشان داد که وجود FBI را ضد جاسوسی برنامه. این است که چگونه ما می دانیم که هوور را ضد جاسوسی برنامه (COINTELPRO) بوده است جاسوسی سیاه فعالان برای سال. این است که چگونه ما می دانیم که اف بی آی تلاش برای باج خواهی MLK به خودکشی.

این است که چگونه ما در مورد Mark o’neal.

در آن هزاران صفحه بودند که آیات Mark o’neal حال تضعیف قدرتمند و آرام بخش به فرد همپتون مواد غذایی است که شب می باشد.

تبلیغات

در این فایل یک نقشه از آپارتمان که در آن فرد همپتون کشته شد کشیده شده توسط اونیل.

برای سال هر کس تا به حال سرزنش فرد همپتون مرگ در طبخ شهرستان و شهر شیکاگو است. زمانی که همپتون خانواده سعی کردم به آن می گویند توطئه یک قاضی انداخت از این مورد است. اما پس از آن فایل ها منتشر شد که اف بی آی اصل پذیرفته شده است که آنها هماهنگ همپتون قتل.

تبلیغات

خانواده برنده آنچه تصور می شد در آن زمان به بزرگترین حقوق مدنی قضاوت و جهان در حال حاضر به حال اثبات است که دولت فدرال به حال نهاد برنامه های مخفی برای جلوگیری از هر سیاه و جنبش برای آزادی و برابری.

اما در اینجا جالبترین لعنتی چیز از همه:

افرادی که متعهد است که سرقت شد هرگز.

تا کنون.

آنها به معنای واقعی کلمه ناپدید شد به اتر است.

آنها خود را به نام “کمیته شهروندان برای بررسی اف بی آی” است که دومین سفید نام برای یک سازمان تا کنون (اول “دختران ادویه”). در شب سرقت آنها به نام و ساخته شده این بیانیه:

در شب 8 مارس 1971, شهروندان کمیسیون برای بررسی FBI حذف فایل ها از رسانه های پنسیلوانیا دفتر اف بی آی است. این فایل ها را در حال حاضر مطالعه برای تعیین: یکی ماهیت و میزان نظارت و ارعاب انجام شده توسط این دفتر اف بی آی به خصوص در برابر افراد و گروه های کاری برای یک مطلب فقط انسانی و صلح آمیز در جامعه است. دو برای تعیین چه مقدار از اف بی آی تلاش خود را به خرج نسبتا جزئی جنایات توسط فقیر و ناتوان در برابر آنها می توانید یک پر زرق و برق تر محکومیت رای دادن. به جای بررسی واقعا جرائم جدی با کسانی که با پول و نفوذ که باعث آسیب بزرگی به زندگی بسیاری از مردم—جرایم مانند جنگ احتکار, انحصاری, شیوه های نژادپرستی نهادی سازمان یافته جرم و جنایت و جرم توزیع داروهای کشنده. در نهایت سه تا چه حد از شیوه های غیر قانونی توسط اف بی آی, مانند, استراق سمع, به دام افتادن و استفاده از تحریک خبرچین.

به عنوان درآمد حاصل از این مطالعه با نتایج به دست آمده همراه با اف بی آی اسناد و مدارک مربوط به آنها ارسال خواهد شد تا مردم در زندگی عمومی که نشان از صداقت و شجاعت و تعهد به ارزش های دموکراتیک است که لازم است به طور موثر به چالش کشیدن سیاست های سرکوبگرانه از اف بی آی است.

تبلیغات

اگر نه برای این فایل آن را آسان خواهد بود برای مقابله با سفید مردم استدلال در مورد سیاه و حرکات. ما می دانیم که آنها در حال منفور. ما این دقیق همان تاریخ تکرار با موضوع زندگی و “سیاه هویت افراط گرایان.” اما در حال حاضر از آن تاریخ است و نه یک تئوری توطئه.

اما چگونه می شود فرد همپتون مسئول کشف این تاریخ ؟

Hold on goddammit! شما می دانید من بلند نفس.

دلیل آن هفت نفر رو دور با شکستن در این است که آنها نسبتا ناشناخته است. ما هنوز نمی دانیم که هویت سه نفر از افراد درگیر.

تبلیغات

یک استاد فیزیک. او مغز متفکر بود. یکی دیگر از جان ، یکی دیگر ناپدید شد 43 سال. اگر آنها تا به حال هرگز come رو به جلو در سال 2017, بعد از قانون مرور زمان تمام شده بود شما نمی خواهد می دانم که آنها چه کسانی بودند.

اما شما می دانید John C.. Raines.

جان یک کشیش و یک استاد در معبد. جان بود که به نام فشار داد و بیانیه ای که. او دارای یک صفحه ویکیپدیا. چرا که جان خود را صرف زمان مبارزه با نژاد پرستی. جان در واقع آزادی سوار و رفت به زندان برای تلاش برای ادغام یک ایستگاه اتوبوس در لیتل راک ارک. او عضو هسته و SNCC.

تبلیغات

جان یک motherfucking G.

جان در نهایت ملاقات کرد و تا به حال به حل و فصل کردن اما آنها هرگز متوقف باور آنها تا به حال به مبارزه برای برابری. جان را فعال بیش از حد. آنها حتی در زمان “در اعتراض به سفر” به جنوب برای مبارزه با نژاد پرستی. اما در حال حاضر او و همسرش تا به حال بچه ها آن را بیش از حد خطرناک و خشونت آمیز.

تبلیغات

اما گاهی اوقات جان خواهد به مردم در مورد این احساس آزار دهنده او. پس روز خود را به عنوان یک آزادی سوار او همیشه معتقد بود که مردم تحریک ضد سیاه خشونت بخشی از دولت است. اما مردم فکر می کردند او دیوانه توطئه نظریه پرداز.

و هنگامی که فرد همپتون درگذشت جان ویران شد. او ملاقات کرده بود مارتین لوتر کینگ جونیور او می دانست Stokely کارمایکل. او واقعا احساس مانند دولت کشته شده بود “یکی”.

تبلیغات

او می دانست که آن صدا ، هیچ راهی وجود دارد برای او را به آن را اثبات کند.

وجود دارد تنها یک نفر دیگر که احساس این راه استاد دیگری به نام ویلیام Davidon.

تبلیغات

Davidon بود motherfucking نابغه نیز بر این باور بودند که دولت به اتهام جاسوسی در فعال. Davidon شد و از شیکاگو و او کار نمی کند در معبد. او مشغول به کار در این نزدیکی هست ، آنها ضربه به هر یک از دیگر در یک روز و به رسمیت شناخته شده هر یک از دیگر. در نهایت Davidon برنامه ریزی شکستن در و جان به کمک آن انجام شده است.

پس چگونه Davidon می دانم که جان ؟

خوب جان و بانی قول داد به “خطر آزادی خود را به مخالفت با بی عدالتی” در حالی که Davidon شد ضد جنگ معترض اما همه شناخته شده توطئه گران در یک چیز مشترک بودند. اما او تا به حال دیده جان با پوشیدن یک تی شرت یک روز با نزدیک شدن به او و پرسید: جان برای پیوستن به مو-brained طرح تنها به دلیل Davidon تا به حال شبیه پیراهن.

تبلیغات

آن را فقط اتفاق افتاده بود و یک پیراهن او خریداری شده در این کنفرانس برای جبهه متحد در برابر فاشیسم است.

خرید پیراهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im