ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: منطقه خاکستری


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Gray Area

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

اگر شما یک خواننده به طور منظم از ریشه (و یا هر یک از G/O سایت های رسانه) و سپس شما ممکن است آشنا با این گتو بخش از سایت ما است که ما واژه “گریس.” این گریس منطقه حاوی دیدگاه است که “در انتظار تایید” و به نظر می رسد به عنوان grayed از, بر خلاف, خوب, سفید نظرات.

من نمی بازدید از گریس.

این است که من در نظر آنها را به هر کمتر از تایید نظر آنها نه تنها مثل ما “به طور منظم” نظر. برخی از آنها دیوهای اما بسیاری از آنها خوانندگان که جدید هستند به این منطقه خاص در اینترنت, اما دریافت نکرده مدارک لازم برای تبدیل شدن به یک شهروند Kinja نظر هیئت مدیره. اما تا زمانی که آنها از طریق ما دقیق تایید روش به مطمئن شوید که آنها را نمی کند در ویروس از وب سایت های دیگر و نه نقض قوانین ما آنها سزاوار نیست به همان حقوق به عنوان هر کس دیگری.

مطمئن شوید که وجود دارد برخی از افرادی که در گریس به سادگی از آنجا که آنها در اینجا متولد شده اند قبل از ما برقرار برخی از بخش نظر ما سیاست های مهاجرتی. برخی از دوستانی که در حال حاضر در اینجا که تایید نظرات خود را بلافاصله و دعوت آنها از خاکستری. حتی زمانی که این افراد ترول, ما هنوز هم آنها را در نظر بگیرید به طور واقعی Kinja-آمریکایی است. برخی از مردم می گویند که سفید-نظر امتیاز اما ما می خواهیم به نگه داشتن چشم در “دیگران” را به نگه داشتن بخش نظر ما امن است.

به هر حال همه امروز از طریق مکاتبه با شرکت کنندگان از “آن دسته از مردم است.”


این اولین نظر است از این مقاله در مورد دلایل نامتناسب نرخ مرگ بالا سیاه COVID-19 رنج می برد.

تبلیغات

از: Ouroboros
به: مایکل هریوت

من دیدم که چگونه شما در حال cagey و گفت: چند بار “است که یکی از دلایل سیاه کارکنان در مقایسه با نسبت جمعیتی در هر رده از بخش دولتی اشتغال” و یا “اینها فقط تعداد کمی از دلایل آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر مایل به کار در نهادهای دولتی”. من خوانده ام که دلیل آفریقایی-آمریکایی ها در مقایسه با نسبت جمعیتی عمران مشاغل خدماتی مانند بهداشت شهرستان و کارگران کتابخانه های عمومی, پستی, سرویس معلمان/مدرسه عمومی کارکنان و رانندگان اتوبوس و غیره است که در دولت استخدام آنها کمتر به احتمال زیاد (توجه کنید من نمی گویم نمی تواند و یا نمی) به لحاظ نژادی تبعیض قائل شود. مشاغل دولتی بودن یک سنگر و استحکامات از انصاف. آیا این آهنگ ؟

تبلیغات

عزیز Ouroboros,

شما حق من بود که cagey در مورد آن است. شاید من باید توضیح دهد که آن را بیشتر با شما گفتن داستان هریت Jacobs.

تبلیغات

هریت Jacobs متولد شد در سال 1813…اما نه واقعا.

با توجه به اصل partus منطقی ventrem (که به پیروی از رحم) فرزند متولد شده به یک برده نیز بود ، هریت مادر بزرگ مالی آزاد شد توسط صاحب او اما ربوده شد و دوباره به بردگی گرفته شده. چرا که یک فرد تا به حال هیچ حقوق هریت او محکوم به یک زندگی برده داری به عنوان هریت و برادر جان.

تبلیغات

اما نه واقعا.

هریت و برادر بودند مصمم به فرار از کل خانواده در حراج فروخته شد. آنها تدریس خود را چگونه به خواندن و قول داد به فرار. مولی (هریت مادر بزرگ) بود سرانجام آزاد دوباره و اجازه زندگی در خانه ای در مزرعه که در آن هریت و جان اجازه داده شد تا به عنوان برده زندگی می کنند. زمانی که او 15 هریت استاد (در کشت و زرع در آن مولی زندگی می کردند) شروع به اذیت و آزار جنسی او. امید برای حفاظت از او شروع رابطه با ساموئل ساویریک وکیل است که می تواند تبدیل به a U. congressman و پدر هریت دو فرزند.

تبلیغات

هریت استاد بود تا دیوانه در مورد رابطه او فروخته هریت به برادر اما هریت در نهایت موفق به فرار.

در ضمن هریت را اذیت و آزار استاد ارائه کودکان خود را همراه با برادرش در تخفیف به یک تاجر برده اما تنها پس از تاجر برده وعده داده شده به آنها را از هم جدا و فروش آنها را به صورت جداگانه (آره, برده استاد بود که بد). برده معامله گر وعده داده شده اما در عوض به فروش می رسد تمام اعضای خانواده به ساویر (شما می دانید, بردهتجاوز congressman). سایر وعده داده شده هریت است که او می خواهم رایگان بچه های خود را و برادر او.

تبلیغات

او هرگز.

او, با این حال قرار دادن در کودکان و نوجوانان با زندگی خود را great-grandmother, مولی. این ساخته شده هریت کمی شادتر چرا که او یک شانس به آنها را هر روز. او تا به حال فرصت به تماشای آنها را رشد می کنند.

تبلیغات

چگونه او را که اگر او فرار کرده اند ؟

خوب هریت فرار کرد و به یک باتلاق. او را زنده در باتلاق در تمام طول روز و در شب او را مخفی می کردند در مالی اتاق زیر شیروانی آشکار هرگز حضور خود را به بچه های خود را. اتاق زیر شیروانی تا به حال هیچ نور و در بالاترین نقطه به سه فوت قد. اما هریت موفق به مته سوراخ در تنگ crawlspace بنابراین او می تواند خواندن Bible و به تماشای بچه های خود را.

تبلیغات

او زندگی می کردند که راه را برای هفت سال.

در نهایت هریت قادر به فرار به نیویورک جایی که او پیوست با فرزندان خود و برادر او را که فرستاده شده بود از شمال توسط Sawyer اما هنوز هم در اصل به عنوان برده زندگی می کردند. پس از هفت خسته کننده سال او قادر به کار و زندگی به عنوان یک زن.

تبلیغات

اما واقعا…

ببینید به دلیل فراری برده قوانین بد برده استاد هنوز هم متعلق به هریت. هر از گاهی بد برده استاد را پیدا کردن که در آن او بود و هریت را به حرکت و یا فقط ترک شهر برای جلوگیری از دوباره بودنبه بردگی گرفته شده. Tاو تجاوز congressman هنوز هم متعلق به هریت کودکان و برادر, حتی اگر او تا به حال ارسال آنها را به رایگان متحده به زندگی با خود هریت. این بود تا سال 1852 وقتی هریت بود 39 ساله که طرفدار الغای برده داری کورنلیا گرینل ویلیس برای آنها هریت مشغول به کار به عنوان یک پرستار بچه می خرید هریت آزادی برای $300.

تبلیغات

چه هر یک از این باید با افرادی کار برای دولت ؟ خوب این یک سوال است که یک وجودی فلسفی ورزش برای شما اما یک واقعیت است که نزدیک به هر فرد سیاه و سفید در آمریکا باید تامل و قطعی جواب:

چه شده است”؟”

یک برده زندگی می کند که با مادر بزرگ خود را و مورد تجاوز قرار گرفته است به طور منظم آزادتر از یک زن که اساسا صرف هفت سال در یک قفس ؟ خواهد خوشحال می شود اگر فرزندان خود زندگی می کردند با برده استاد که حمل آنها را با شما تجاوز و یا برده استاد که فروخته شده کل خانواده پایین رودخانه به عنوان انتقام از آنجا که او می خواست به تجاوز به مادر خود را? آیا شما به جای یک برده فراری و جدا شده از بچه های خود و یا جمع آوری آنها را تحت خشونت از اسارت?

تبلیغات

یا در این مورد می خواهید به جای بازیگران زیادی خود را با افشای خودتان را به capriciousness white امریکا نژاد پرستی فرصتی برای کار در بخش خصوصی و یا تبدیل شدن به یک دولت کارگر در یک سیستم است که ارائه می دهد مزایای امنیتی و باعث می شود آن را دشوار است به از دست دادن کار خود را ؟ آیا شما به جای مستقل در یک نژادپرست سیستم زیر مردم برای آنها شما در حال مصرفی و یا می خواهید به جای اعتماد بوروکراسی که به شما ارائه می دهد برخی از اندازه گیری حفاظت—حتی اگر آن را فقط بر روی کاغذ ؟

هر فرد سیاه و سفید ناخودآگاه و یا آگاهانه باعث می شود که محاسبه در برخی از نقطه در زندگی خود. این که چرا بسیاری از مردم ترجیح می دهند که تبدیل به یک کارگر پستی و یا یک garbageman. بسیاری از مردم از جمله خودم نگاه کسانی که مردم و می گویند که “شغل خوب.” آن را تا به چیزی برای انجام با منافع یا حقوق و دستمزد. این دلیل است که یک فرد بسیار خوش شانس به برخی از بخشی از زندگی خود را که در آن خود را به تلاش و عملکرد و توانایی تنها چیزی که تعیین کننده آینده خود را…

تبلیغات

اما نه واقعا.


و یکی دیگر:

از: ناشناس
به: مایکل هریوت

من یک کارمند با Jefferson County DHR و 95 درصد از آنچه که در این مقاله غلط است و لجوج از یک کسی که عصبانی است که او شناخته شده است به عنوان یک کارگر ضروری است و به کار از دفتر در این زمان. او نتوانست به ذکر است که همه ما فرزند رفاه کارگران teleworking از خانه شده اند و طی 3 هفته. مدیر ما به اشتراک گذاشته اند اطلاعات با کل آژانس به عنوان آن مربوط به به روز رسانی در مورد ایمنی ما و سیاست جدید و روش های به اطمینان حاصل شود که ما “کارگران ضروری” که در واقع هنوز ساخت تماس چهره به چهره با خانواده ها و کودکان بی خطر هستند. ما همه بزرگسالان شاغل در ایالت آلاباما و به عنوان یک بزرگسال خودم هیچ کس در این ساختمان است که می تواند به جلوگیری از خروج در صورت من احساس می کنم من می شود.

Tammara اعلام کرد که یک “کارمند” تهدید شد به طور منظم با توجه به پرتاب در سطل زباله می تواند. به خوبی به عنوان یک فرد بالغ اگر شما بیمار هستید و شما باید حق خود را بگویید سرپرست شما به خوبی احساس نمی کنید که شما را ترک میکنند. چرا ماندن در محل کار و شکایت و احتمالا در معرض بقیه را “ضروری” کارگران شرکت. شده اند وجود دارد به روز رسانی مداوم ارائه شده به کارکنان برای کمک به وظایف روزانه است که ما برای امضا. بله Coronavirus در آمد و مختل ما روال عادی اما آنچه در آن انجام نشده است جلوگیری از سوء استفاده و غفلت از کودکان که ما “ضروری” کارگران یک وظیفه برای محافظت از. کارگران را به خطر می اندازند شانس خود را از بودن در معرض این ویروس توسط حصول اطمینان از ایمنی کودکان ما در اینجا در آلاباما.

ما ضروری است زیرا کودکان وجود دارد و خانواده هایی که نیاز به خدمات ما. من مطمئن هستم که وجود داشته است چندین موارد مثبت coronavirus در درون سازمان ما. کارمندانی که فکر می کردند که با داشتن علائم و یا فکر می کردند که ممکن است در معرض توصیه شده است برای آزمایش و خود قرنطینه. من فقط می خواستم برای اضافه کردن نظر خود من در مورد بیانیه ای که ساخته شده بود در مورد این “شما را به یک## برای سفارش کار” است که دورتر از حقیقت است.

تبلیغات

عزیز ناشناس

گاهی اوقات وقتی که من دریافت پاسخ مثل مال من از خودم:

“چرا چند؟”

من می دانم که وجود دارد حداقل دو طرف به هر داستان اما به من کمک کند کشف کردن آنچه شما منطق است. بیایید می گویند تامارا دروغ است: چرا او شرکت در این shenanigans?

تبلیغات

به شما می گویند: “من مطمئن هستم که وجود داشته است چندین موارد مثبت coronavirus در درون سازمان ما. کارمندانی که فکر می کردند که با داشتن علائم و یا فکر می کردند که ممکن است توصیه به تست خود و قرنطینه.”

به طور جدی ؟ خانواده باید coronavirus آزمون فقط تخمگذار در اطراف ، و اگر چه هیچ بخشی از مقاله ما گفته بودند “چندین” (و یا حتی چند) مثبت آزمون مگر اینکه خود را به آژانس ارائه تست برای همه “ضروری” کارکنان چگونه شما می دانید?

تبلیغات

یکی از چیزهایی که من باید به شما بگویم این است که تامارا برای اولین بار با من تماس در مارس 25, قبل از coronavirus بحران منفجر شده بود در بیرمنگام. من به سرعت حرکت می کند چرا که من فکر کردم او می شود مطمئنا کار از خانه در آن زمان من به پایان رسید و به دنبال داستان. متاسفانه این چنین نیست.

این واقعیت است که کودک رفاه کارگران در حال کار از خانه باید به شما بگویم که بالاتر-یو پی اس می دانم که شما در معرض خطر هستند. به شما می گویند که شما یک فرد بالغ و هیچ کس نمی تواند نگه داشتن شما وجود دارد اگر شما احساس نمی امن است. من درک می کنم که خود را در چشم انداز. اما برخی از افراد ظاهرا احساس می کنم خیلی نا امن است که آنها رسیده به خبرنگاران گفت. برخی از مردم احساس ناامنی و هنوز هم مشغول به کار است. اگر وضعیت خود را متفاوت از مال شما است ؟ اگر آنها لازم نیست که امتیاز? اما به نوعی شما کاملا مطمئن شوید که شما در امن coronavirus-فضای رایگان.

تبلیغات

دیگران هستند.

و با توجه به آنها می تواند فقط دروغ در مورد در معرض به کار نمی آیند و می گویند آنها خود quarantining. با توجه به شما و هر کسی که احساس می کند متفاوت است گفتن حقیقت است. با توجه به شما و هر کس در سازمان شما رایگان است به صحبت کردن بدون مجازات.

تبلیغات

به جای کسی تصمیم به ادامه استفراغ در تصادفی trashcans. به جای آنها رسیده به یک غریبه. آنها به دنبال آن پیام هفته بعد. به جای آنها تصمیم به ناشناس باقی می ماند. به جای آنها فرستاده ایمیل به من.

چرا هر چند ؟

شما می توانید پاسخ دهید که یک سوال ؟


این نظر در مورد مقالات مختلف ارتباط coronavirus به سفید برتری از جمله این یکی:

از: John P.
به: مایکل هریوت

مقصر سفید برتری? چه کسی می توانست حدس زده است که درخشان مایکل هریوت خواهد رسیده اند از جمله عاقلانه نتیجه ؟

از: JustPlainTruth
به: مایکل هریوت

بنابراین هیچ وجه به انجام با پرخوری و عدم مسئولیت شخصی درست است ؟ من متاسفم اما نوشتن و در عین حال یکی دیگر از مقاله به شدت به دنبال راه هایی برای سرزنش, سفید, مرد سیاه مردم فقط خوردن مانند خوک است و نه آنچه مورد نیاز است در حال حاضر. چاقی یک عامل است. اکثریت سیاه امریکا است که چربی و اضافه وزن. اما حقیقت را بگویید و شما به نام عمو تام.

از: هیچ سالاد در TheCookout
به: مایکل هریوت

واقعا ؟ شما نمی فکر می کنم این “بهداشت و نابرابری” چیزی برای انجام با همه جا حاضر “cookout” فرهنگ هل می دهد که مواد غذایی ناسالم به عنوان یک جزء اصلی از identitarian غرور? یک cookout که در آن “سالاد” به معنی مرغ و سیب زمینی و سس مایونز? و یا حتی فقط عادی از مشکلات جدی سلامت به نمایش گذاشته شده در این قطعه لا “من فشار خون بالا است که هیچ معامله بزرگ هر کس در خانواده من است”? مردم سیاه و سفید ممکن است مرگ در یک نامتناسب نرخ, اما شما می دانید که در حال مرگ در یک دور بیشتر نامتناسب نرخ ؟ افراد چاق. شما سرگرم کننده را از افراد برای اینکه لاغر و خوردن سالاد و انجام یوگا به عنوان اگر سلامت یک اصل سفید نگرانی است. آنها را سرزنش نیست برای ساخت, سیاه, افراد چاق مبتلا به پرفشاری خون و دیابت و بی اعتنا از این مشکلات جدی سلامت.

تبلیغات

دوستان عزیز

وقتی که من بچه بودم رفتم به بیمارستان تمام وقت.

زمانی که من 11 سالم بود در یک سال, من رگ به رگ مچ دست من شکست و من انگشت من سقوط کردن میله های میمون در یک پارک و از خواب بیدار در بیمارستان با یک ضربه مغزی و من تا به حال مسمومیت غذایی است.

تبلیغات

پس از آن وجود دارد tummyache.

معده من همیشه صدمه دیده است. مادرم به من گفت این بود که من می خوردند بیش از حد, بنابراین من می خوردند کمتر اما من شکم هنوز هم صدمه دیده است. او سعی کرد به من یک رژیم غذایی کم چربی (آن چیزی که پشت آن) اما هنوز هم صدمه دیده است. من در زمان Pepto-Bismol روغن کرچک, نماز, و هر چیز دیگری. تنها چیزی که کار این است که زمانی که من در زمان یک زن و شوهر از تیلنول یا یکspirin.

تبلیغات

یک شب آن را آنقدر بد است که من به بیمارستان رفت دوباره. آنها تا به حال من را سفید ماده ای به نام باریم فرو برد. آن را اساسا کت معده و روده با کمی ماده رادیواکتیو است که نشان می دهد تا بر روی Xاشعه برجسته هر زمینه مشکل. آنها متوجه شدم که من تا به حال کمی زخم معده که ناشی از سیگار کشیدن نوشیدن الکل بیش از حد و یا استرس است. من نمی نوشیدن زیاد الکل زمانی که من 11 سالم بود و به ندرت دودی. و گذشته از قریب الوقوع هسته ای, جنگ, من خیلی نگران است. آنها نمی تواند آن را کشف کردن.

چند روز بعد من به طور منظم پزشک متخصص اطفال دکتر ترسو سنت, به نام من. و او نگاه چگونه بسیاری از بار من شده بود به بیمارستان. او پرسید: مامان من آنچه که او به من داده بود برای رگ به رگ مچ دست. مادر من که نمی اعتماد مردمی سفید’ پزشکی (غیر از دکتر ترسو است) گفت: او به من داد آسپرین و تیلنول. او به من داد همان چیزی که برای انگشت شکسته. آن هم چه من در زمان برای کشف ، او با استفاده از تیلنول به شکستن مسمومیت غذایی تب. من در زمان یکی از این دو هر زمان که معده من صدمه دیده است. در واقع اگر هر چیزی تا کنون صدمه دیده تنها پزشکی من اجازه داده شد به شد آسپرین تیلنول یا خون عیسی مسیح.

تبلیغات

معلوم ایبوپروفن یا آسپیرین خوردن مخاط معده من به من زخم. من خوردن را متوقف تیلنول مانند حرکات غیر ارادی اندامها Tacs و زخم رفت. خوشبختانه درخشان دکتر ترسو بود نمیفهمد چه چیزی من را بیمار:

بیمار

بچه ها حق با شماست. با توجه به CDC, 76. 1 درصد از فقدان افراد چاق هستند نسبت به افراد سفید (69.9). سفید مردم بیشتر احتمال دارد به دود سیگار اما مردم سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به فشار خون بالا (61.2 برای سیاه پوستان 51.9 برای سفید پوستان) و سایر عوارض.

تبلیغات

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Gray Area

گرافیک: KFF.org

مردم سیاه و سفید نیز فقیرتر. حتی زمانی که آن را کنترل شده برای آموزش و پرورش, سیاه مردان کسب 87 سنت برای هر دلار یک مرد سفید پوست را بدست آورده است. سیاه مردم بیکار و underinsured.

تبلیغات

اما نه که خیلی.

نگاهی به عفونت و مرگ و مير در شیکاگو است. با توجه به داده های خود راسیاه Chicagoans آلوده در سه بار نرخ سفیده و مرگ در هشت برابر نرخ سفیده.

تبلیغات

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Gray Area

گرافیک: شهر شیکاگو

هیچ چیز وجود دارد که در ارتباط به این اعداد. فقر نیست آن را توضیح دهید. چاقی نمی کند آن را توضیح دهید. حتی اگر هر فرد سیاه و سفید بود و بیمه ضروری کارگر که به فشار خون بالا و دیابت و سیگار کشیدن ناشی از آسم و سفید هر فرد سالم به عنوان یک اسب سفید اعداد فقط نمی اضافه کنید. تنها یک چیز وجود دارد که می توانید این حس را:

این بیماری.

چرا شما فکر می کنید مردم سیاه و سفید چاق هستند. آیا شما فکر می کنم ما با غذا خوردن بدتر غذایی از آنجا که ما نمی به عنوان هوشمند به عنوان سفید مردم ؟ آیا شما فکر می کنم ما محروم از فروشگاه های خود را? و یا آیا شما فکر می کنم این ممکن است چیزی برای انجام با مردم بیشتر احتمال دارد به مواد غذایی نا امن زندگی می کنند و در غذا بیابان? می تواند نرخ بالای آسم باید چیزی برای انجام با سیاه محلات با داشتن کاهش کیفیت هوا و یا آیا شما فکر می کنم ما با دنیا ضعیف ریه ها ؟ می تواند نامتناسب فشار خون بالا و دیابت نرخ مربوط به کمبود مواد غذایی فروشگاه که فروش تازه میوه و سبزیجات در مقابل در دسترس بودن مواد غذایی سریع در redlined محله? می تواند آن را به قیمت بالاتر در اقلیت محله و یا آیا شما فکر می کنم که مردم دوست ندارند که آلی گه ؟

تبلیغات

و در نهایت آیا شما فکر می کنم همه از این نابرابری احتمالا می تواند تصادفی و یا آیا شما فکر می کنم آن را تا به چیزی برای انجام با تاریخ ؟ آیا شما فکر می کنم این اختلافات فقط به طور ناگهانی به نظر می رسد از هیچ جا ؟ و چه می توانم احتمالا سود حاصل از ساخت این همه ؟

من واقعا می خواهم به درک این. من می خواهم وجود دارد به دلیل دیگری اما برای زندگی من, من می توانم پیدا کردن یکی.

تبلیغات

آن را به دلیل وجود تنها دو پاسخ ممکن است:

یا بیماری سفید برتری است که ما را مریض تر و یا…

و یا سیاه و سفید از افراد فقط می خواهم به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de