ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: قفقاز ویروس


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Caucasian Virus

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

در این جهانی همه گیر ما تصمیم گرفته ایم به جلو آمده و اعتراف است که ما ادعا می کنند که ما به خوانندگان ما’ مکاتبات هر جمعه ممکن است 100 درصد دقیق است. پس با دقت فکر این موضوع باید اعتراف کنیم که ما به شما منجر به این باور دروغ است.

به خاطر شفافیت شما باید بدانید که برخی از ایمیل ها, توییت, DMs و نظرات است که شما به عنوان خوانده شده نمی آیند از کسانی که خواندن این ریشه است. ما می دانیم که برخی از این افراد نه خواندن مقالات که آنها شکایت در مورد. برخی فقط به عنوان خوانده شده سرفصل برخی از آنها فقط در پاسخ به توييتها و اگر من صادق بودن من گاهی اوقات شک اگر برخی از این افراد حتی می توانید به عنوان خوانده شده.

تبلیغات

این تقصیر ما نیست که.

ما labs در حال حاضر در حال توسعه یک آزمون برای تعیین اگر مردم در واقع خواندن این مواد, اما خوانندگان ما بگویید که آن را هنوز هم حداقل یک سال به دور از استفاده عمومی است. به علاوه تست هر کس که پاسخ به هر مقاله را پایمال ما درآورد-دادن ظرفیت در حالی که قرار دادن دیگر از چیزهایی است که سزاوار به شوهر داده شده در مورد آنها در معرض خطر است.

تبلیغات

در واقع وقتی ما تماس مراکز Douchebag کنترل CDC به ما اطلاع داد که چهار نفر از پنج توصیه پزشکان ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی.

پنجم یک نژادپرست است.


از آنجا که ما در حال شفاف, من باید اعتراف که من نمی دانم که این مقاله برای اولین بار مرد صحبت کردن در مورد. من هم باید به اطلاع شما که من اضافه شدن چند بند می شکند.

از: Ryan س
به: مایکل هریوت
موضوع: فرهنگی, سهم

مهندسی آلمانی شراب فرانسه, ایتالیایی, چرم, چینی, تولید, روسی, هوافضا, آمریکا برای اولین بار در پرواز و خودرو. چه آفریقا کمک دیگر از مسابقه-طعمه نژادپرستانه POS مانند شما ؟

من می دانم, من می دانم, این مرد شیطان و نژادپرستی نظاممند شما تحمل در بزرگترین سرزمین فرصت در تاریخ تمدن را نگه می دارد شما و مردم خود را از پر رونق است. آن است که 70 درصد از کودکان رشد می کنند تا با هیچ مرد/پدر راهنمایی. که آنها پیوستن به باندهای دنبال مدل نقش مردانه به دلیل آن وجود ندارد و در نوجوان خود را تربیت است.

و بله, من می دانم من می دانم که در متناسب با مقدار زیادی از سیاه پوستان زندانی هستند نه به خاطر جرمی که مرتکب شده اند اما از آنجا که مردان سفید کردن قفل کردن خروس سیاه بزرگ مردان است. آموزش و پرورش یک حد مرگ به باند کوبیدن و فروش مواد مخدر, چرا که این همه غلط روح می دانند. و متاسفانه این بچه ها گوش دادن به مسابقه-baiters به عنوان خود را که با فشار خارج کردن قربانی برای وضعیت خود را به جای آدرس فرهنگی مسائل هسته ای.

خنده دار من هرگز از خواندن مقاله شما نوشته اید پرداختن سیاه خشونت است. سیاه پوستان در حال کشتن یکدیگر در یک نرخ به نظر می رسد هرگز قبل از در جامعه متمدن در شیکاگو, Baltimore, St Louis, و غیره… سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست فقط ظاهرا نه وقتی که می آید به خود مردم است.

از: سام T.
به: مایکل هریوت

بسیار جالب است که خود را writeing یک وبلاگ در مورد wypipo سرزنش اقلیت برای مشکلات خود زمانی که کل سایت خود را می کند که فقط.

تبلیغات

عزیز Ryan and Sam:

من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات خود را نکته به نکته اما متاسفانه من نوشته شده اند به طور گسترده در مورد هر نقطه شما ساخته شده است. اما از آنجا که همه ما تحت سخت انزوا در حالی که من پیشنهاد می کنم شما به عنوان خوانده شده برخی از قطعات زیر:

وجود دارد چیزی در مورد نامه خود را که من هرگز فکر نمی کردم در مورد تا به حال.

تبلیغات

آیا شما دیوانه است ؟

بیایید می گویند شما در مورد حق همه چیز را می گفت و من اشتباه در مورد همه چیز من تا کنون نوشته شده است. بیایید می گویند سیاه مردم شکایت بی جا و مشاهدات خود را معتبر هستند.

تبلیغات

برای یک لحظه تصور کنید که نژاد پرستی مرده است و هر فرد سیاه و سفید است که تصور چیزی است که وجود ندارد. بیایید بپذیریم که تمام افرادی که معتقدند ما فقط بازی قربانی حق و همه مردم سیاه و سفید در حال دروغ گفتن در مورد تبعیض. من حتی اجازه می دهد که مقدار قریب به اتفاق از ریاضی اطلاعات دولت آمار و شواهد تاریخی و تحقیقاتی نظیر بررسی همه فقط یک جمعی توهم ایجاد شده توسط یک راز هماهنگ گروهی از ادراک جادوگران که می خواهید برای تداوم یک روایت است که وجود داشته برای 400 سال است.

چرا شما مراقبت ؟

واضح است که شما نمی مراقبت در مورد مردم سیاه و سفید. اگر تشخیص شما از تمام negro کمبود درست, سپس شما نباید خوشحال است که ما eschewed آموزش و پرورش و کار سخت به آغوش خود قربانی و سیاه در سیاه جرم و جنایت ؟ اگر همه ما نقاط ضعف خود ما هستند, سپس شما باید خوشحال بود برای دیدن ما از هلاک ما خیره امتناع از اذعان به این که در این راه سفید به راه راست است. چرا این بچه نمی خواهد به شما اجازه دهید ما اشتباه است ؟

تبلیغات

و چه اهمیتی برای شما دارد ؟ با توجه به شما دقیق تر کار می کند و باید همه چیز را نمیفهمد. حتی اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال ناعادلانه تخطئه می تواند به شما نام یک مثال هنگامی که مردم سیاه و سفید را vituperation نژادپرستی امتیاز یا سفیدی خود را ساخته شده است که یک میلیمتر از تاثیر منفی بر مردم سفید به عنوان یک کل ؟

یک سوال:

آنچه در آن است برای هر کس دیگری ؟

من می دانم که شما فکر می کنم من سرمایه گذاری کرده ایم ده ها سال از آموزش و پرورش صدها ساعت تحقیق و هزاران دلار نسبت به یک حرفه ای در حال اشتباه به عنوان درآورد. اما آنچه من از آن علاوه بر این پرسود در ریشه ؟ جایی که من قربانی منافع ؟ هنگامی که دریافت می کنم پاداش ؟

تبلیغات

و من فقط صحبت کردن در مورد من. من صحبت کردن در مورد همکاران من و ما editor-در-chief. آنها با گرفتن پول از این دوز و کلک جادویی است که می خواهد به تداوم علمی ثابت شده اما به نحوی نادرست روایت? هستند و دانشگاهیان و دانشمندان علوم اجتماعی و اقتصاددانان مورخان و دیگر روزنامه نگاران در آن بیش از حد ؟ چگونه در مورد ناظران بیرونی که هرگز به امریکا اما هنوز آشکار سفید برتری است که وجود دارد ؟ چرا در 400 سال است هیچ کس قادر به نفوذ در این جامعه مخفی و یا—حداقل—اثبات فراتر از شک معقول است که ما همه نادرست?

این ها همه پرسش های لفظی چون من جواب را می دانم.

یا هر بیت از جامعه شناسی تاریخی و تجربی و شواهد بوده است و اشتباه در مورد تبعیض و نابرابری و بی عدالتی است که نفوذ این کشور برای کل آن وجود یا

تبلیغات

من حق هستم.

و شما نژادپرست است.

در هر صورت من می خواهم جایزه.


در اینجا یکی دیگر در مورد این فرد سیاه و سفید راهنمای Coronapocalypse

از: دیوید
به: مایکل هریوت

مایکل دیدم مقاله خود را در TheRoot و فکر کردم من می خواهم اضافه کردن یک پیشنهاد است.

چگونه در مورد استفاده از این مناسبت به خود بگویید خوانندگان نمی شود نژادپرستانه در مقابل دیگر نژادها مانند آمریکایی های آسیایی تبار? شما می دانید مانند همه نژادها در اینجا در ایالات متحده به احتمال زیاد به شما coronavirus و آن را نه فقط در کره? اگر هر چیزی, دادن همه آمریکایی های آسیایی تبار به stinkeye و درمان آنها را به عنوان تنها آنهایی که با این بیماری است که احتمالا خطرناک تر است چرا که شما در حال نادیده گرفتن این واقعیت است که خود را, لاتینی, دوست, دوست یا سفید می-من-صحبت-به-خود-مدیر کارن و یا حتی سیاه و سفید خود را همکار ممکن است آن را داشته باشد.

من می دانم که آمریکایی های آفریقایی تبار را دوست ندارم آسیایی, اما من فکر نمی کنم آن است که رادیکال می گویند که مبارزه علیه نژاد پرستی به معنی مبارزه علیه نژاد پرستی در بین تمام نژادها. کمی حسن نیت بین نژادها احتمالا مفید برای مبارزه علیه همه اشکال نژادپرستی نهادی در اینجا در ایالات متحده!

ایمن ماندن!

عزیز داود

با تشکر از شما برای پیشنهاد خود را. به عنوان شما را از طریق مکاتبه با مکاتبات من خوشحال تا اعلام کند که ما در واقع نوشته شده است در مورد این موضوع از شما نوشت نامه خود را.

تبلیغات

در حالی که این مقالات نمی شد, نوشته شده در پاسخ مستقیم, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چه چیزی باعث می شود شما فکر می کنم “آمریکایی های آفریقایی تبار را دوست ندارم آسیایی.” هنگامی که این اتفاق می افتد ؟

اول از همه می خواهم که شما می دانید که یکی از بهترین دوستان من است ، نام او Quang و من او را دیده در بیش از یک سال از آنجا که او زندگی می کند در سراسر شهر از من اما ما سوار با هم از یک شعر مسابقات در آرکانزاس چند سال پیش و ما شده ایم بسیار نزدیک بوده است. به علاوه من در خانواده من است. درست است که خواهر زاده من است به نام آسیا و من عشق او را به مرگ.

تبلیغات

و در حالی که من نمی توانم بگویم من در اطراف آسیایی من در واقع زندگی در چین برای چند ماه و سفر گسترده از طریق تایلند است که شمارش. به علاوه دختر من در زمان درس های ژاپنی برای 7 سال و من و پسرم هر دو مطالعه چینی بنابراین ما نمی تواند نژادپرست است.

هیچ David شما واقعی نژادپرست است.

چرا شما نام خود داستانی زن سفید کارن? اگر من به شما گفت من ازدواج کرده بود یک زن به نام کارن که خفه می خواهد به من هر بار که کسی در ریشه با استفاده از نام او به عنوان یک حفره یا سوراخ برای کسی که می خواهد برای قرار دادن cranraisins در سالاد سیب زمینی? او در واقع متنفر سالاد سیب زمینی و شوخی تاثیر نمی گذارد و او را در هر راه است اما هنوز هم اذیت او را کمی. چرا شما حاضر به صحبت کردن در مورد ظلم و ستم از Karens دیوید?

تبلیغات

زیرا آسیایی, داود دوست ندارم سیاه Karens آنها نیست ؟ کمی حسن نیت بین داود و Karens (و من شامل Karyns و حتی Caryns در این) می تواند یک راه طولانی بروید. شما باید به تمام آسیایی, داود (و من شامل Daves و حتی Daveys در این) برای جلوگیری از دادن همه کارن-آمریکایی ها stinkeye و درمان آنها را به عنوان خیالی سفید مردم است.

لعنت به این برای تلفن های موبایل زیادی stupider از آن را در سر من. شاید قبل از اینکه دفاعی و تلاش برای اثبات, من نژاد پرست نیستم در برابر آسیایی ها من گفته اند که می تواند چیزی ساده مانند: “شما کاملا درست دیو.”

تبلیغات

شما کاملا درست دیو.


این آخرین ایمیل و DM در مورد مقالات محکوم کردن استفاده از عبارت “چینی ویروس” در حال گرم کردن پرس

تبلیغات

از: چپ بازنده هستند
به: مایکل هریوت

اگر شما در تماس با یک ویروس آمریکایی که در چین نشات گرفته چینی نژادپرست است و سپس مواد غذایی چینی نژادپرستانه? است مواد غذایی مکزیکی نژادپرستانه? ما می دانیم که آن را ساخته شده است وجود دارد اما این که آنها نشات گرفته است.

آیا شما فکر می کنم که چرا هیچ کس تا به اصلاح آن اما چند چپ رسانه peoople?

تبلیغات

عزیز چپ:

شما را به یک نقطه معتبر است. بنابراین اجازه دهید من به شما یک داستان که من فقط متوجه شدم.

زمانی که من در دبیرستان بود من معلم انگلیسی من خواست برای انجام در کریسمس بازی. پس از رشد در یک بنیادگرای مسیحی که نمی کریسمس را جشن می گیرند (و یا هر بت پرست تعطیلات) من نمی دانم گه در مورد “کریسمس” اما من موافقت چون من لعنتی عاشق Mrs. مک دونالد. (راستش من فکر می کنم آن بود چرا که او یک بار به من اجازه انجام Eric b Rakim را “I ain’t No Joke” در کلاس به عنوان شعر و او می دانست که همه کلمات!)

تبلیغات

در اولین روز از عمل, خانم مک دونالد از من پرسید اگر من سرد بود با بابا نوئل. در حال حاضر آن را دریافت نمی کند بیشتر از بت پرست بابا نوئل بنابراین من می دانم که من در خطر تبدیل شدن به یک بت پرست اما من تصمیم به گرفتن بازیگران نقش بسیار به ترس مادرم. ظاهرا شهر کریسمس بازی یک معامله بزرگ است. من هرگز شنیده ام کسی در مورد آن صحبت کنید, اما, دوباره, من تا به حال هرگز دیده می شود یک کنسرت کریسمس بنابراین من نمیفهمد که آن چه کافر انجام دهد. پس از صحبت با خانم مک دونالد, مادر من حتی توافق به من اجازه شرکت کنند.

بازی من نیاز به پشت سر هم از یک شومینه. به طور سنتی هیچ کس قرار بود به می دانم که هویت سانتا تا او پدید آمده است. من تا به حال به مطمئن شوید که من می تواند انجام این کار را بدون گرفتن من کت و شلوار سانتا درهم یا آن را خراب کردن همه چیز, بنابراین من تمرین بالا رفتن از آن شومینه پیوسته است. در هر تمرین به من حفر خانم مک دونالد خواهد از من بپرسید اگر من سرد بود با اینکه بابا و من اطمینان او که من بود. به نظر می رسید او آگاه از تربیت دینی و او نمی خواست به من هر چیزی را انجام دهید که رفت و در برابر من اخلاق. اما من خیلی غرور لعنتی به بابا نوئل در کریسمس بازی که هیچ کدام از آن عیسی مزخرف اهمیت به من.

تبلیغات

در روز بازی من کشته که گه. من بهترین سانتا کلاوس در تاریخ Santas. من نفس خود را دور و دریافت ایستاده اند. همه تشویق و کف مانند ساختمان آتش گرفت. آن را هنوز هم می ایستد به عنوان proudest تئاتر لحظه. خانم مک دونالد بود تا من افتخار او ایستاده بود کنار من که تمام شب.

حداقل من فکر می کنم که چگونه آن رفت.

من به یاد داشته باشید خیلی در مورد بازی چون مادر بزرگ من فوت کرد که بعد. اما در سر من وجود دارد هرگز یکی دیگر از بابا نوئل مانند بابا نوئل از کری دبیرستان کریسمس بازی.

تبلیغات

چند هفته پیش یکی از دوستان سفید و من صحبت کردن در مورد مدرسه ما روز او آورده است که بازی کند. (بله من دوستان سفید.)

“آیا آن احساس بی دست و پا در همه؟” “شما عصبی؟”

“Nah” من پاسخ داد. “وجود دارد هیچ چیز برای نگرانی در مورد. من از تمرین بیرون آمدن از آن شومینه یک میلیون بار.”

تبلیغات

“منظور من در مورد بحث” او پاسخ داد.

معلوم است که خانم مک دونالد نیست نگران دین من. او توطئه بود با مادر من.

تبلیغات

بدون اطلاع به من تا شاید یک ماه پیش خانم مک دونالد گرفته بود مقدار زیادی از گرما که در مورد بازی. من تا به حال هیچ ایده که این کنسرت در نظر گرفته شد سفید مردم بازی کریسمس و آنها خشم بودند مورد وجود دارد که سیاه و سفید بابا نوئل. که ‘ به همین دلیل او به درخواست من بارها و بارها. که ‘ به همین دلیل او ماند بر من تمام آن شب. او فکر وجود دارد خواهد بود واکنشو در آنجا بوددر میان تعداد بسیار کمی از مردم سفید.

بقیه اهمیتی نمی دهند.

ظاهرا آنهایی که مخالف بودند به سرعت رد شده توسط اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تحت فشار قرار دادند در برابر نژاد پرستی. به من گفته شده بود که تعداد زیادی از خشم در چند نژادپرست سفید افرادی که اعتراض. من احتمالا آن را شنیده اگر تا به حال نشده است یک مرگ در خانواده است.

تبلیغات

چه نقطه ای از این داستان ؟

نژاد پرستی احمقانه است.

که قاطعانه در مورد ملیت یک ویروس است که به عنوان احمق به عنوان بیوقفه در مورد بابا نوئل’ مسابقه. PBS’ Yamiche Alcindor CBS’ Weijia جیانگ و چند “چپ” خبرنگاران نبودند آنهایی که برای اولین بار به اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه عمل می کنند. اما خود اشاره کرد و به پرسش در معرض محض نژادپرستانه حماقت از رئیس جمهور اصرار بر دادن یک ویروس یک منبع داستان. هل دادن او متضاد عمل به آگاهی عمومی در واقع ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند زیرا افرادی که هرگز مرتکب یک عمل خشونت علیه یک فرد چینی در حال حاضر ببینید که چگونه احمق آن است که به نسبت یک قومیت به کوروناویروس.

تبلیغات

مشکل نبوده است که اکثر افراد مرتکب اعمال نژاد پرستی. این است که اکثر مردم سفید نشستن در سکوت. حتی اگر آنها ناخودآگاه می دانید آنچه حق آنها را به حمایت ضمنی به تبعیض و چون گاهی اوقات آنها حتی نمی فکر می کنم در مورد آن. اگر شما نمی بینید تفاوت بین تماس چیزی “غذای چینی” و با اشاره به یک بیماری به عنوان یک “چینی ویروس” این ممکن است دلیل این که شما هرگز در مورد آن فکر.

بسیاری از این افراد هرگز فکر کرده اید که چرا بابا نوئل بود که همیشه سفید است. اما شنوایی دوستان و همسایگان خود را در مورد شکایت وجود یک شخصیت داستانی در معرض محض حماقت از این ایده. آیا تا به حال شده است وجود دارد یک سیاه سانتا ؟

تبلیغات

گاهی اوقات تغییر درک افراد حتی نمی نیاز به متقاعد کردن مردم است که آنها در اشتباه هستید. گاهی اوقات شما فقط باید به آنها متوجه است که سکوت خود را ارائه پوشش به نژاد پرستی که در اطراف همه ما است. مردم اغلب فرض کنیم راحت سکوت یک دستور برای حفظ وضع موجود.

به جز خانم. مک دونالد.

She ain’t هیچ شوخی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im