ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: ما رسمی و تایید شده برای رئیس جمهور سفید امریکا


تصویر: اسکار Bustamante (Facebook)

ریشه متنفر برنی ساندرز.

ریشه را دوست دارد برنی ساندرز.

هیچ یک از کسانی که همه چیز درست است اما بسته به اینکه کدام نامزد حمایت از شما یا شما فکر می کنم ریشه است که به طور فعال در تلاش برای خرابکاری نامزد خود را با نقاشی آنها را به عنوان یک نژادپرست و یا ما در حال فروش برای جو بایدن.

تبلیغات

یا شاید آن را الیزابت وارن.

یا بلومبرگ (قطعا نه بلومبرگ).

به هر حال ما فکر می کنیم می خواهم با استفاده از امروز, کیسه مراسلات پستی به روشن شدن موضع ما و به طور رسمی حمایت از یک نامزد.

تبلیغات

الیزابت وارن مقاله به دست آورد بسیاری از حدس و گمان است که ما در حال ریشه کن برای او

از: Slapa
به: مایکل هریوت

می تواند به شما لطفا توقف داونینگ ساندرز و تملق گوی وارن در هر مقاله ؟

تبلیغات

سلام بچه ها

من از ریشه را Editor-in-Chief دانیل بلتون اگر ما می تواند به طور رسمی به حمایت از یک نامزد و او کاهش یافته است. اما من به طور جدی شک که او حتی می خواند مکاتبه بنابراین من می خواهم به موضوع رسمی تایید شده:

یکی سفید.

پس از تجربه باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری هشت سال متوجه شدم که در انتخابات ریاست جمهوری است نه برای ما. من’mma اجازه خانواده را انتخاب کنید. به سادگی با دیدن یک فرد سیاه و سفید در سر میز باعث سطح ناخودآگاه از زاج در آنجا بیش از حد بسیاری از مردم سفید. من واقعا بر این باورند که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد.

تبلیغات

نه تنها داده های “نژادی خشم” اثبات تئوری من اما تاریخ به ما می آموزد که این درست است.

پس از برده داری ممنوع شد, امریکا, انتخاب اندرو جانسون نژادپرستانه رئیس جمهور آنچه که در جنوب سفید supremacist تروریست ها. او استیضاح بیش از حد, اما او نبود حذف شد ، انتخابات خود را طلیعه نژادی تروریسم از بازسازی.

تبلیغات

در سال 1913 می ترسم که سیاه پوستان بودند به دست آوردن بیش از حد بسیاری از مزایای آمریکایی انتخاب وودرو ویلسون یکی دیگر از هار نژادپرستانه که در دفاع از Ku Klux Klan, resegregated دولت و طلیعه دوم-موج سفید ملی حرکت که ناشی از جرم مجازات و قرمز تابستان سال 1919.

پس از عبور از حقوق مدنی قانون از سال 1964 و قانون حق رای سال 1965 ایران با استفاده از جنوب استراتژی و جمهوریخواه ریچارد نیکسون موفق به برنده شدن در کاخ سفید با “outniggering” Dixiecrat جورج والاس.

تبلیغات

به عنوان لی قشم توضیح داد:

شما شروع به در سال 1954 با گفتن “سیاه پوست سیاه پوست سیاه پوست.” توسط 1968 شما نمی توانید می گویند “کاکاسیاه”—که لطمه می زند و شما نتیجه معکوس. بنابراین شما می گویند چیزهای مانند, آه, مجبور, قرارگرفتن, ایالات,’ حقوق و تمام چیزهای که و شما در حال گرفتن خیلی انتزاعی است. در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در مورد برش و مالیات و همه این چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد کاملا اقتصادی چیزها و یک محصول جانبی از آنها سیاه پوستان صدمه بدتر از سفیده…. “ما می خواهیم به قطع این” بسیار انتزاعی تر از حتی قرارگرفتن چیزی که آه و جهنم خیلی بیشتر انتزاعی از “سیاه پوست خدمتکار.”

تبلیغات

البته آتواتر رونالد ریگان بود معاون مدیر مبارزات انتخاباتی و سیاسی مدیر در نتیجه طلوع در سال 1984 جامع کنترل جرم عمل می کنندکه به مراتب بیشتر آسیب به جوامع از سال 1994 جرم لایحه. آن نظامی پلیس و هدفمند در سطح پایین فروشندگان مواد مخدر سوخت صدور حکم نابرابری اول اجباری حداقل و افزایش جرم حبس با از بین بردن آزادی مشروط در زندان فدرال سیستم

و پس از اولین رئیس جمهور سیاه پوست امریکا انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

من خیلی دوست دارم به یکی دیگر از رئیس جمهور سیاه یا حداقل یک دوره از برابری و آزادی است. اما هر بار مردم سیاه و سفید را یک گام به جلو سفید مردم آن را بر خود به “امریکا بزرگ دوباره.”

تبلیغات

راستش من می تواند آن را ندارد.

بنابراین من انتخاب مرد سفید. مهم نیست که یک. من فقط خسته ام از خانواده تبدیل به شیاطین هر زمان یک نفر لبخند می زند. وقتی که من رفتن به غرفه رای گیری من میخوام رای آبی مهم نیست که. اما شما را وادار به انتخاب “که.” من نیمه اهمیتی نمی دهد. من فقط می خواهم به بقیه برای چهار سال آینده و اجازه دهید شما انجام آنچه شما انجام دهد.

تبلیغات

و شما در حال رفتن به آن را انجام دهد.

بنابراین من بدینوسیله به طور رسمی تایید سفیدی.

و خدا به برکت اهل ایالات متحده آمریکا است.


برخی از مردم در زمان استثنا به تصویر من از سرمایه داری و نابرابری در آموزش و پرورش مقاله در مورد سیاه و مسائل.

تبلیغات

از: Ace
به: مایکل هریوت

اعتراف شما دوباره یک برنی سوسیالیستی من می دانم که شما می خواهید به ترویج ظلم و ستم در دستور کار اما سفیدتر مدارس بهتر اقلیت مدارس به دلیل علم نشان می دهد که کودکان دارای ضریب هوشی بالاتر است.

آن را نه سرمایه داری و یا نژاد پرستی نیست این. این طبیعت

در اینجا دو دیدگاه در مورد همین موضوع:

از: SS فن
به: مایکل هریوت

این به عنوان خوانده شده. من نادان به هر جنبه ای اما من برخی از سوالات در مورد مدرسه ، است که وجود دارد محدود که در مدارس دریافت کمک های مالی از? فدرال و دولت ؟ به نظر می رسد حتی اگر هر مدرسه دریافت همان فدرال و ایالتی دلار از مدارس نیز بهره مند از شهرستان/منطقه مالیات که اضافه می شوند و البته در صورتی که شهر مرفه تر مدرسه بهره مند شوند به شدت از آن است. این است که چگونه آن را می رود ؟

ویرایش – من به عنوان خوانده شده شامل لینک “در کل nonwhite ولسوالی دریافت به طور قابل توجهی کمتر بودجه از سفید مناطق. چرا که سیستم ما متکی به شدت در جامعه و ثروت و این شکاف هر دو نشان دهنده رفاه تقسیم در کشور ما و تکه تکه طبیعت منطقه مدرسه مرزها طراحی شده برای رد خارج از دانش آموزان و حفاظت داخلی مزیت است.”

من مطمئن هستم که چگونه شما در تعادل است که مگر دولت فراهم می کند تفاوت دارد.

تبلیغات

یکی دیگر از خواننده پاسخ داد:

از: Jared Taylor
به: SS فن

نه در همه. در واقع متحده باید فرمول به موجب آن “ملک غنی” شهرستانها دریافت کمتر در بودجه دولت و منابع مالی آن در حال کارگردانی به “ملک پور” شهرستانها. در زبان ساده, سفید, حومه دریافت بسیار کمی در بودجه دولت در حالی که شهرستانها داخلی جذب بیشتر از دولت مدرسه بودجه. آن را هنوز هم کمک نمی کند.

شهرستان کلیولند – 15.6% سفید$17,926 هر دانش آموز. تاریخ F توسط دولت گذشت 1 از 24 مدرسه شاخص های عملکرد.

شهرستان کلمبوس-22.6% سفید $14,995 هر دانش آموز. تاریخ F توسط دولت تصویب 0 26-شاخص های اقتصادی

Cincinnati شهر – 23.6% سفید $13,915 هر دانشجو دارای رتبه D توسط دولت تصویب 2 0f 24-شاخص های اقتصادی

برکسویل – 83% سفید $12,823 هر دانشجو دارای رتبه B توسط دولت گذشت 23 از 23

نیوبرانزویک – 91% سفید $10,695 هر دانشجو دارای رتبه B توسط دولت تصویب 7 از 24 شاخص

استرونگسویل-82% سفید $12,788 هر دانشجو دارای رتبه B توسط دولت تصویب شده است امتیاز C توسط دولت تصویب 17 از 24 شاخص

سیاه, مدارس دریافت کمک های مالی بیشتر به ازای هر دانش آموز و انجام هنوز هم در سطح بسیار پایین.

این است که از اوهایو هیئت مدیره وب سایت آموزش و پرورش.

عزیز فن و جارد

اگر شما خواندن بسیاری از آنچه من نوشته ام در مورد بودجه آموزش و پرورش, شما می دانید, من شده اند مبارز در این مورد خاص اختلاف های زیادی از زندگی من است. قبل از Edbuild را منتشر کرد گزارش قطعی در مورد این موضوع من باید تلاش برای متقاعد کردن هر موسسه که من استخدام به صندوق یک مطالعه بر روی این.

تبلیغات

هر دو شما درست است.

در برخی از ایالت ها در مدارس فقیر و اقلیت دریافت بیشتر از بودجه خود را غنی تر و سفیدتر شد. نیز وجود دارد یک برنامه فدرال به نام عنوان کنم که افزایش بودجه برای مدارس با تعداد دانش آموزان محروم. حتی پس از, در مدارس که قبلا redlined محله همچنان با کمبود بودجه روبرو دلیل آن است که کافی نیست.

تبلیغات

به توضیح دهد که چرا اجازه استفاده از جارد مثال از اوهایو مدارس دولتی.

با استفاده از دولت اطلاعات من نسبت کلیولند مدارس شهرستان با دو ولسوالی دیگر—تپه هند معاف منطقه مدرسه یکی از بهترین مدارس در اوهایو و پنسیلوانیا معاف مدرسه روستا منطقه یکی از whitest مناطق آموزش و پرورش در دولت است.

تبلیغات

با استفاده از 2019 دولت داده (.xls) و تو رفتگی در دیواریک مدرسه آنلاین ارزیابی سایت در اینجا این است که چگونه مدارس شکستن:

کلیولند شهرداری منطقه مدرسه:

 • جمعیت: 15.4 درصد سفید 64 درصد سیاه
 • دانشگاهیان: 29 درصد مهارت خواندن 29 درصد ریاضی مهارت
 • نرخ فارغ التحصیلی: 75 درصد
 • ارزیابی اموال هر دانشجو: $102,901.00
 • فقر: 80.1 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار
 • میانگین درآمد: $40,559
 • درآمد به ازای هر دانش آموز: $23,247.47 ( $3,290.59 فدرال; $12,793.69 دولت; $6,297.09 محلی)
تبلیغات

برادفورد Exempted Village School District (سفید school district)

 • جمعیت: 99.1 درصد سفید, 0 درصد سیاه
 • دانشگاهیان:54 درصد مهارت خواندن و 60 درصد ریاضی مهارت
 • نرخ فارغ التحصیلی: 90 درصد
 • ارزیابی اموال هر دانشجو: $106.795.56
 • فقر: 48.7 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار
 • میانگین درآمد: $47,107
 • درآمد به ازای هر دانش آموز: $17,572.63 (فدرال $1,272.52; دولت $9,750.22; محلی $4,710.85)
تبلیغات

تپه هند معاف مدرسه منطقه (بالاترین امتیاز school district)

 • جمعیت: 75.8 درصد سفید 3.51 درصد سیاه
 • دانشگاهیان: 93 درصد مهارت خواندن 92 درصد ریاضی مهارت
 • نرخ فارغ التحصیلی: 95 درصد
 • ارزیابی اموال هر دانشجو: $603,020.74
 • فقر: 3.3 درصد از دانش آموزان دریافت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار
 • میانگین درآمد: $393,918
 • درآمد به ازای هر دانش آموز: $17,317 (فدرال ($352.74; دولت $2,328.96; محلی $11,105.28)

کمی کمتر از نیمی از کودکان و نوجوانان در whitest مدرسه در منطقه اوهایو (Bradley) فقیر هستند. کمی کمتر از نیمی مبارزه با خواندن و ریاضی. حدود 80 درصد از بچه ها در کلیولند مدارس فقیر هستند و کمی کمتر از 80 درصد مبارزه در خواندن و ریاضی.

تبلیغات

همانطور که می بینید, موفقیت تحصیلی گره خورده است تقریبا به طور مستقیم به درآمد و ثروت است. اگر افرادی دقیق, چرا هندی هیل بهتر بسیار سفیدتر Bradley منطقه ؟ چرا ثروتمندان سفید کودکان و نوجوانان بهتر ضعیف دانش آموزان سیاه پوست و فقیر سفید آموزان ؟ در واقع اگر شما مقایسه تعداد کودکانی که در فقر زندگی می کنند به تعداد کسانی که مهارت در خواندن و ریاضی ضعیف دانش آموزان سیاه پوست در کلیولند انجام بهتر از همتایان خود در سفیدتر مدارس. تنها چیزی که نگه می دارد آنها را به عقب است که درآمد و ثروت است.

در حال حاضر من می دانم که شما در حال رفتن به می گویند: “اما فقیر سیاه پوست بچه ها بدست آوردن پول بیشتر” است که درست است. اما هنوز هم کافی نیست. اجازه بدهید به شما نشان دهد چگونه.

تبلیغات

فرزند من بود به اندازه کافی خوش شانس برای حضور در یک دبیرستان در یک منطقه مرفه که دریافت $11,132 هر دانش آموز. با توجه به داده های ایالات متحدهبا متوسط درآمد خانوار در اینجا $81,038 و متوسط ارزش اموال است $271,600 منطقه است و 55 درصد سفید و 24 درصد ،

زمانی که او می خواست به بازی در گروه ما پرداخت 250 دلار برای ساکسیفون و پوسته یکی دیگر از $500 برای یک گروه حمایت و پدر و مادر مطرح شده بیش از یک چهارم از یک میلیون دلار برای لباس منشور اتوبوس برای سفر و غیره. زمانی که معلم ادبیات با ارسال یک ایمیل با لیست کتاب های ما صرف $150 در کتاب. من تا به حال برای پیدا کردن یک ماشین حساب علمی برای Algebra II کلاس و پرداخت بیش از $1,000 برای یک مدرس حساب دیفرانسیل و انتگرال.

تبلیغات

بهترین دوست من, همسرم, تدریس زبان انگلیسی در کمتر از پنج مایل دور در شهر بیرمنگام مدارس است که 91 درصد و دریافت $11,169 هر دانش آموز. وجود دارد که متوسط درآمد $33,770 و متوسط ارزش اموال است $86,900. این کتاب برای ادبیات کلاس و ماشین حساب برای محاسبات ریاضی از مدرسه بودجه. قبل از این شهر آغاز شده و برای پرداخت خود را در گروه لباس در سال 2018 دانش آموزان عینک دست من فراز از مدارس.

این است که چرا بودجه در سیاه فقیر مناطق نباید فقط برابر است. باید آن را بیشتر. خیلی بیشتر است.

تبلیغات

من فکر نمی کنم متحده باید مجبور به پرداخت پول بیشتر در مالیات است. نه من فکر می کنم غنی سفید مردم باید برای قرار دادن یک درصد بزرگتر از مالیات اموال خود را در گلدان. اما یک راه حل وجود دارد:

اگر چه شهرداری های محلی ایالت ها و دولت فدرال در ادامه به مالیات مردم در همان راه اما—به جای توزیع آن خود را—از بودجه آموزش و پرورش از سراسر کشور قرار داده شد و در یک گلدان و توزیع با توجه به نیاز دارید ؟ مردم که می توانیم بهتر مدارس در حال حاضر پرداخت مالیات. اما آنها نمی توانید مقدار زیادی از سود از آنجا که آنها نگه داشتن پول خود را.

تبلیغات

اگر در مدارس فقیر, سیاه, محله بودند بهتر و اشتغال را افزایش دهد. اگر اشتغال و افزایش درآمد را افزایش می دهد. اگر درآمد افزایش جرم و جنایت پایین می رود و ارزش ملک بالا برود. در زمان کسانی که فقیر, سیاه, محله فقط می تواند سیاه و سفید محله. این است که چگونه شما خلاص شدن از آموزش و پرورش تفاوت و نابرابری ثروت.

اما اگر من صادق بودن من نمی آمد با این همه در خود من. این در واقع یک ایده قدیمی است که در حال حاضر دارای یک نام و نام خانوادگی:

سوسیالیسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>