ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: Coronavirus نژادپرستی


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Coronavirus Is Racism

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

نه من گوش کردن…


مانند COVID-19 همیشه وجود دارد یک فرد که درک خطر نژادپرستی در حالی که از صمیم قلب باور “هر کس دیگری ممکن است آن را دریافت کند اما نه من. من ایمنی بدن.”

مانند این نامه:

از: Jakki
به: مایکل هریوت

مایکل…من امیدوارم که شما این به عنوان خوانده شده برای یک ثانیه. وجود دارد بسیاری از مردمی سفید است که در واقع “سفید” مردم یهودی نبودند سفید در نظر گرفته شده تا پس از هولوکاست. من هرگز نمی دانستند که.

من می دانستم که هرگز مردم مشاهده ما به عنوان های مختلف در هر راه. من نمی مانند تجزیه طلبی از یهودی بودن است. من فکر کردم آن را کوتاه اندیش. جهان ساخته شده است تا از همه…و این چیزی است که من می خواستم زندگی من بود. رشد پدر و مادر من تا به حال دوستان از هر پس زمینه. چند قومی. بنابراین زندگی من پر است از مردم از رنگ است که من دوست دارم به عنوان خانواده است. همیشه.

من بیشتر جذب به کسی که از رنگ. وجود عمق و صداقت و حس شوخ طبعی است که طنین انداز با من و قلب من است. راستی…من فقط صحبت کردن در این مورد برای روشن شدن. آن را آزار دهنده به تشخیص کسی با رنگ پوست خود را. اما در اینجا ما هستند.

نظر من این است…هیچ تفاوتی بین مردم در همه. نه برای من. بله افرادی عجیب و غریب. من نمی دانم که چگونه آنها در این راه اما من فکر می کنم این عدم تعامل با دیگر گروه از مردم است.

برای 20 سال من متعلق به یک شرکت داخلی شهرستان Hartford. من احساس مثل من در خانه است. من کمک کرد تا همه در این منطقه با عشق و محبت…و مردم به رشد من می دانم که به من اعتماد و مرا به عقب. آیا چیزی وجود دارد که ما می توانیم کار را با هم به ارمغان بیاورد همه با هم ؟ من نمی دانم چه باید بکنید. من شده است با نزدیک شدن یک زن و شوهر از گروه…اما آنچه من می خواهم این است که مردم به رشد با هم…نه جدا از هم. من بخشی از مقاومت و…DemCast در هر دولت است. من واقعا می خواهم به بسیاری از PoC به درگیر شدن.

من فکر می کنم سیاه مردمی نیاز به آموزش سفید مردمی است. زمانی که من به عنوان خوانده شده توییت شما…من یاد چیزهایی که من هرگز قبل از شنیده. من فکر می کنم آنچه باید انجام شود این است که به کار با هم برای ایجاد یک جهان است که با این نسخهها کار برای همه ما است. با هم. مردم را درک کنند که چه لطمه می زند برخی از ما…لطمه می زند همه ما است.

تبلیغات

عزیز Jakki,

شستن دست های خود را.

من زندگی می کنند حدود یک مایل از دریاچه. این دریاچه به دو بخش تقسیم شده توسط 1.3 مایل جاده پیچ در پیچ با صف ورودی به تقسیم بندی پر شده با خانه های زیبا. برای سال های من در پیاده رو که جاده (2.6 کیلومتر هر دو روش). چند ماه پیش من خریداری یک دستگاه های بیضوی با یک ویژگی است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک مجازی اجرا در امتداد هر راه که شده نقشه برداری با نقشه های گوگل. دستگاه شیب و مقاومت تنظیم با توجه به مسیر مجازی, بنابراین من اساسا نمی باید برای رفتن به این دریاچه است. این دریاچه در خانه من.

تبلیغات

این شنبه گذشته آن را 83 درجه است. پس از گیر بودن در خانه برای یک ماه تصمیم گرفتم که من می خواهم به انجام واقعی اجرا شود. به نوعی این اجرا است دشوار هر دو روش. آن زمان من در نیمه راه از طریق من متوجه شدم که این چیزی بود مانند بیضوی. من خسته شده بود به تماشا!

به عنوان من زد من گذشت چند خانواده برای پیاده روی, دو فاک, دست در دست, و فقط پیچهای تودرتوی. پیاده رو نبود شلوغ اما چون من تمرین های اجتماعی فاصله هر زمان که من مواجه می شوند شخص دیگری متوجه شدم که آنها را ببینید من در حال آمدن است و آنها نمی خواهد حرکت می کند! نه یک اینچ.

تبلیغات

بنابراین هر زمان من گذشت کسی من را مجبور به تغییر جهت دادن به این جاده به نگه داشتن شش پا فاصله بین من و آنها. من حتی از گفتن آن مسئولیت خود را به خارج شدن از راه. من فقط میگم که آن را 50-50. آنها هرگز پا به کنار و من همیشه…. این بود که با من شد در یک بازی مرغ که من نمی دانم. و هر بار که من آن فرد (یا در برخی موارد این گروه از مردم) را خیره در من به عنوان اگر من متهم آنها را از چیزی. یکی در یک نیروی دریایی کلاه حتی فریاد زد: “من اصلا تاج! آن را جعلی به هر حال!”

این جرم تقریبا همیشه سفید است. من نمی گویم مردم سفید انجام این کار است. اما به دلیل جمعیت این محله بسیاری از مردم اتفاق افتاده است فقط به سفید است.

تبلیغات

همچنین سفید مردم انجام دهد.

Jakki عزیز من شما مردم سفید.

من نه شما خواستار یک نژادپرست است. من فقط میگم که به نظر من شما فقط یک زن. من نمی دانم اگر شما تست شده برای برتری. شما احتمالا حتی نمی دانم اگر شما آلوده شده است به این دلیل که علائم آشکار خود را در راه های مختلف برای افراد مختلف. شما نمی دانید که اگر پدر و مادر خود گذشت و آن را به شما و یا اگر خود را “قومی” دوستان بودند حامل.

تبلیغات

بسیاری از افرادی که گسترش coronavirus مطمئن شوید که آنها آن را ندارید. آنها احساس خوب است. آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم. اما آنها نمی دانند. نه تنها نمی آنها آزمایش شده است اما پزشکان حتی مطمئن نیست خاص coronavirus علائم. و اگر شما به سادگی سعی کنید برای محافظت از خودتان را با فرمان روشن از همه برخی را ناراحت اگر شما آنها را درمان به عنوان اگر آنها آلوده هستند. دیگران سعی خواهد کرد به شما اطمینان دهم که شما امن هستند با آنها را به خاطر آنها آن را ندارید.

اما اگر شما و دیگر افراد زندگی خود را زندگی می کند فرض کنید شما آلوده می شود ؟ اگر چه به جای تلاش برای متقاعد کردن من که شما نژاد پرستی-رایگان شما به عنوان سخت گیر می شه در مورد گفتن خود شرکت واکر به خارج شدن از راه است ؟

تبلیغات

من آن را دریافت کنید. شما “متفاوت است.”

گفتن یک فرد که خود زندگی است “با مردم پر شده از رنگ های مختلف” همان فریاد است که شما در حال coronavirus-رایگان برای عبور غریبه. این یک ظریف “همه مردم سفید.” توضیح چگونگی اذیت شما هستند که مردم به “تشخیص کسی با رنگ پوست خود را” یک نه چندان تنوع کمی از “من نمی بینم رنگ.”

تبلیغات

پدر و مادر خود را چند نژادی wrecking crew ناچیز تمایز از یهودی بودن خود را فعال background—معنی آنها چیزی برای اکثر مردم سیاه و سفید از آنجا که ما در حال تمرین نژادی و فاصله. برای بسیاری از ما وجود در امریکا تنها راه برای محافظت از خودمان بوده است و به فرض هر فرد سفید است. من دوست دارم که شما هستند “بخشی از مقاومت است.”

من هرگز نمی تواند بی اعتنا از کار خود را. هیچ مشکلی با کار کردن با DemCast و یا در حال اجرا بر روی بیضوی. آن را کاملا مشروع است ورزش است. من حتی نمی خواهد می گویند آن است که کمتر موثر است. هر کس که تمرینات خود را ضد نژادپرستی عضلات خود انجام بخشی خود را. اما وجود دارد “چیزی است که ما می تواند کار بر روی هم را همه با هم.”

تبلیغات

شما ببینید Jakki من نمی veer کردن پیاده رو و جاده ها برای محافظت از خودم. من آن را انجام می دهند به همین دلیل من نمی دانم اگر من coronavirus. من در تلاش بود تا طولانی و پیچ در پیچ و پر از تپه, جاده, خسته به بچه بازدم همه تف و هوا و میکروب ها به هوا. و از آنجا که من نمی دانم اگر من coronavirus یا نه اجتماعی فاصله بود بهترین چیزی که من می توانید انجام دهید برای محافظت از افراد دیگر. من نگران نیست در مورد من.

و در اینجا من نقطه نهایی: مردم سیاه و سفید نیست “نیاز به آموزش مردم سفید.”

تبلیغات

آموزش آنها در مورد چه ؟ آیا شما فکر می کنم چنین گسترده موذی بیماری می تواند بسیار فراگیر و سفید مردم نمی دانند که در مورد آن ؟ اگر هر فرد سفید در امریکا به عهده گرفت آنها را آلوده نمی, شما هنوز هم فکر می کنم آنها می دانند که این بیماری وجود دارد ؟ آیا شما فکر می کنم آنها می دانند که چرا مردم سیاه و سفید خود را حفظ فاصله ؟ آیا شما فکر می کنم که آنها شنیده ام که آنها می توانند حامل حتی اگر آنها نمی, نمایش علائم ؟ و از آنجا که باید سفید مردم همیشه گوش به ما در مورد هر چیزی ؟

این نیست که ما اصلا نیاز به آموزش مردم سفید. آن را که مردم نمی توانند آموزش مردم سفید.

تبلیغات

اما شما می توانید.

بزرگترین چیزی که یک فرد می تواند انجام دهد بیشتر به علت ضد نژادپرستی است که به مردم سفید به ضد نژادپرستان. در هر ثانیه را صرف نوشتن DMs به فرد در مورد خود colorblind عشق برای همه پس زمینه است که یک لحظه از دست رفته است. هنگامی که شما یک فرد سیاه و سفید, شما ممکن است احساس نیاز به آنها را متقاعد کند که شما عاری از ویروس زمانی که آنها به صورت هدفمند اجتناب از شما. اما به جای گرفتن احساسات خود و بازگویی مقاومت خود را وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید که ممکن است یک روز ایجاد یک جهان که در آن ما مجبور به عمل نژادی و فاصله. شما بگویید مردم: زمانی که آنها را ببینید یک فرد خسته و تهی از در حال اجرا سربالایی بیشتر از زمانی که فرد سیاه و سفید است به دنبال کمک و یا همبستگی.

تبلیغات

ما فقط به شما نیاز به خارج شدن از راه ما.

نه به این دلیل که شما در مورد مراقبت از خودتان است.

اما از آنجا که آن را تنها راه برای جلوگیری از بیماری از گسترش.


و پس از آن وجود دارد همچنین به معنی “نژاد است اجتماعی ساخت” کسی که فکر می کند این همه جعل است که او می تواند از طریق مراجعه کنید.

از: تئو
به: مایکل هریوت

شخص! من فقط به عنوان خوانده شده خود را آرام بخش بار مقاله. یکی از بهترین و املای آن را حذف به عنوان می تواند. من در تلاش برای درک بهتر ما امتیاز بهتر (سفید و عمدتا در اطراف آن فرهنگ می شود آن را سخت برای دیدن… مثل یک عادت!) و واقعا تلاش تمام زندگی من با تاریخ ما بومی نسل کشی و برده داری و کل “نژاد” موضوع است.

این واقعا یک aha برای من با تشکر از شما. و من بحث را صریح و صادقانه میگویم که من می توانم تا این کمک خواهد کرد که من توصیف مشکل من با امریکا و به همین دلیل من هنوز هم می توانید آن را دوست دارم. من می گویم “مسابقه” از آنجا که در حالی که آن را واقعی اجتماعی ساخت و در این راه از “واقعی” واقعیت این است که تفاوت بین مردم فرهنگی وجود دارد هیچ راه واقعی برای توصیف تفاوت های فیزیکی از مردم به عنوان برخی از مسابقه!

حتی ژنتیکی. ما همه یک mish mosh. واقعا یک رنگین کمان, اگر شما خواهد شد. چگونه PE قرار داده است ؟ آنچه خالص است? که خالص است? آن است که اروپایی I ain’t اطمینان حاصل کنید.

تبلیغات

عزیز تئو,

اکثر افرادی که من می دانم می خواهم بگویم که من حتی-keeled به عنوان درآورد. من باور نمی کنم در تئوری های توطئه است. من به ندرت نگران باشید. من یک “لیوان نیمه پر” نوع و یا یک شیشه نیم-خالی” ، من بیشتر از یک “شد شما برنامه ریزی برای نوشیدن شیشه ای است که از آب ؟ من تشنه هستم.”

تبلیغات

اما coronavirus من پارانوئید.

حداقل یک بار در هفته من از خواب بیدار در وسط شب به خاطر من گلو خشک است. معمولا وقتی این اتفاق می افتد من به سادگی راه رفتن به آشپزخانه و یک جرعه آب. اما به تازگی من از خواب بیدار در وسط شب کاملا مطمئن هستم که من را بلعیده باردار coronavirus که در حال حاضر تکرار در پشت گلو من, بنابراین من اجرا را از طریق تمام امکانات در سر من.

تبلیغات

“من دست شستن بعد از دختر در درایو از طریق دست من کارت اعتباری ؟ او نگاه کمی coronavirus-y است. صبر کنید…شاید بسته دریافت کردم از آمازون پوشانده بود coronaviruses. من باید اسپری که گه با Lysol. من احتمالا راه می رفت از طریق نامرئی ابر COVID قطرات زمانی که من راه رفتن سگ. آنها می گویند coronas قطع می تواند در هوا به مدت 3 ساعت. من شرط می بندم که زنی که سرش می دویم. گذشته من در این دریاچه تا به حال فقط سرفه. او احتمالا پاشش من با dat ‘رونا.”

من می دانم آن معنا ندارد.

من هم می دانم نژاد معنا ندارد.

چه چیزی باعث یک فرد سفید ؟ چرا نوادگان بردگان آفریقایی از هائیتی به عنوان سیاه و سفید اما نوادگان بردگان آفریقایی در جمهوری دومینیکن در نظر گرفته اسپانیایی? آنچه تفاوت بین یک شمال مکزیک و یک بومی آمریکایی ؟ به من اعتماد تئو هر فرد سیاه و سفید در آمریکا می داند نژاد است اجتماعی ساخت. احمقانه است و خودسرانه است.

تبلیغات

و آن را واقعی است.

من اصلا امتیاز از فکر کردن در مورد مسابقه و یا امتیاز در نظری از نظر. من باید پارانوئید چون مثل coronavirus مسابقه شما را بکشند.

تبلیغات

وقتی که من از خواب بیدار با یک خارش در گلو من اولین چیزی که من نگران است که عبور از آن به خانواده من نه خودم. در نهایت این وظیفه من به حفاظت از آنها. به همین دلیل من پوشیدن یک ماسک و استفاده از Lysol دستمال مرطوب در درایو-از طریق پنجره. من OK. من کاملا به معنای واقعی کلمه باید با پزشک در تماس 24 ساعت شبانه روز. من نیز احتمالا کشته نمی شود با نژاد پرستی. من زندگی نمی کنند در یک redlined محله. (آیا من ذکر من زندگی می کنند در نزدیکی دریاچه Wypipo?) من نمی حضور یک کمبود بودجه روبرو مدرسه. اما دلیل من نوشتن در مورد نژاد پرستی است و به همین دلیل من نوشتن در مورد کوروناویروس.

مامان من.

مادر من است که قوی ترین فرد من تا کنون ملاقات کرد. او همچنین ممکن است یکی از باهوش ترین. او تنها فرد روی زمین در کل کسی که تا به حال ضرب و شتم من در معرض خطر! (که توسط راه این است که یک بازی در مورد هوش. این یک بازی در مورد بدانند چگونه به شکل گه شما در حال حاضر می دانیم.) من به یاد داشته باشید زمانی که او تا به حال چهار فرزند در دانشگاه در همان زمان و به میل خود در زمان چهار فرزند به خانه او. او گریه می کند در همه زمان مناسب. من او را دیده ام گریه در یک غریبه مراسم تشییع جنازه و رواقی زمانی که او می دانست که او نمی تواند پرداخت نور لایحه.

تبلیغات

او همچنین هر بیماری است که باعث می شود coronavirus کشنده است. او رنج می برد چندین حملات قلبی است. او با استفاده از یک دستگاه اکسیژن. او دارای فشار خون بالا و یک سیستم ایمنی ضعیف. اگر مادر من می شود coronavirus من را به آماده شدن برای مرگ اجتناب ناپذیر است. او این را می داند. ما در مورد آن صحبت کردیم. او نگرانی در مورد آن بسیار است که خواهر من از من خواسته است که برای صحبت در مورد آن بسیار است زیرا فکر کردن در مورد کوروناویروس ممکن است او را مریض تر از واقعی coronavirus.

من mama توسط مردم سیاه و سفید.

اکثر مردم سیاه و سفید نیست و باید به صورت ترسناک عواقب ناشی از نژاد پرستی. باهوش ترین مردم سیاه و سفید هستند و احتمالا رفتن به اکسل. سخت ترین کار مردم سیاه و سفید را نیز خوب خواهد بود. به مصر جنایتکاران هنوز هم در زندان به پایان برسد. نژاد پرستی را عذاب دیگران که به عنوان خوش شانس. و حتی آنهایی که خوش شانس هستند باید هنوز هم پارانوئید به اندازه کافی به فکر می کنم در مورد آن هر روز. ما باید مراقب باشید که چگونه ما راه رفتن در تاریکی پارکینگ. ما تمرین چگونه برای رسیدن به کیف پول ما. هر بار که ما شکست ما را به تعجب می کنم اگر آن را در خود ما شایستگی و یا چون ما سیاه و سفید هستند. ما باید تفسیر هر نگاه و بررسی هر عمل را برای عواقب آن است.

تبلیغات

اما نه شما تئو.

شما به سفید است. چه زیبا باید آن را به تامل مسابقه و امتیاز در چنین وجودی از نظر. بدانید که آن را نمی خواهد به شما را بکشند. قادر به بررسی آن را به عنوان اگر آن را یک مورچه در زیر میکروسکوپ. به فکر می کنم از آن به عنوان نامرئی و یا انتزاعی است.

تبلیغات

تئو من نه محکوم کردن شما برای یک چیز. در واقع من شما را تحسین می کنم برای حس کنجکاوی خود را. اما اگر شما می خواهید به درک خود امتیاز این است که همه شما باید بدانید که:

شما نمی خواهید برای مردن.

نیست که بیشترین امتیاز فوق العاده از همه است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im