ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: سیاه و سفید-در-سیاه Clapback


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Black-on-Black Clapback

خانواده به دست آورد.

هر هفته که من آماده برای کیسه مراسلات پستی همیشه وجود دارد حداقل یک بسیار عصبانی سفید نفر پرسیدن که چرا من را سرزنش نژادپرستان به جای تماس خود من مردم. بنابراین این هفته من تصمیم به انجام این کار است.

تبلیغات

این هفته تصمیم گرفتم به برجسته ضد سیاه, سیاه, افرادی که خیلی شیفته با سفیدی که آنها ریشه در برابر همه سیاه و سفید—از جمله خود. به جنون من تصمیم به جفت خود مکاتبات با ایمیل DMs سخنان و نظرات واقعی نژادپرستان.


ما اولین جفت DMs می آید از خوانندگان که دیدم مقاله در مورد مایکل بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سرگرمی و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش جلو ما مورد علاقه مفرط استفاده rejoinder: “اما آنچه در مورد سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است؟”

تبلیغات

از: اندی L
به: مایکل هریوت

شما با اشاره به این که وجود دارد 158,000 بین نژادهای 14-24 و آمار گفت: 168,000 شد FRISKED. شما نام آن را – نژادپرستانه آمار در حال حاضر وجود دارد بسیاری از هزاران نفر از سیاه پوستان مراجعه به نیویورک از حق بعدی فروشگاه در نیوجرسی و CONN و از سراسر کشور و جهان به طوری که آنها نمی نژادپرستانه آمار آنها حقیقت است. فقط به عنوان در حال قتل و جرم و جنایت خشونت آمیز آمار در ایالات متحده آمریکا , سیاه, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان LARRY ELDER. لری می گوید که سیاه پوستان 12 درصد از جمعیت متعهد 50 درصد از قتل و 50 درصد از جرایم خشونت آمیز در ایالات متحده آمریکا است.

از: بیمار از زباله
به: مایکل هریوت

شما یکی از باهوش ترین مردان در توییتر. جلوگیری از نگاه کردن به آن به عنوان سیاه در مقابل سفید. آن را به عنوان یک پلیس. اکثر سیاه پوستان در امریکا هنوز هم که طرز فکر برده. خانه مقابل درست مقابل عمو تام سیاهان ذهنیت است. حتی MLK جونیور می دانستم که. هر آوردند که اجداد ما به سیاه پوستان در امریکا امروز رفته اند از طریق ما با کمک گروه های گوناگون مردم از جمله سفیده.

امروز سفید ملی نیست دقیق. سیاه پوستان, لاتینی, آسیایی, بومیان آمریکایی ها حتی سفید پوستان درک است که آن را همه ما برای رهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی اتفاق می افتد که ما باید آموزش فرزندان ما را به نگه داشتن سازمان دیده بان هوشیار و این زمان برگزاری این سیاسی prevaricator پاسخگو باشد. راه برای انجام این کار توسط مرد سفید قوانین. سر و صدا آنها را با خود رفو قوانین. که دقیقا همان چیزی است که Yrump و استخدام وکلای انجام داده اند در حالی که همه شما را از خواب. جزئیات قانون اساسی است.آموزش مردم ما است.آنها را گوش دهید. سیاه و سفید کودکان نادان هستند به وجود خود تاریخ است. در این زمان است بزرگتر از امروز. آن را در مورد بازگشت کودکان از بازگشت به برده داری قبل از میلاد آنها بسیار ضعیف و دلار گرسنه نه میلیون ها نفر.

امیدوارم من را خسته نکنید شما آقا

عزیز اندی و بیمار

من رد این نژادپرست “سیاه-درسیاه جرم” استدلال در هر راه. در اینجا فقط چند استدلال من ساخته ام:

  • اگر هر جرم نسبت داده شده به یک فرد سیاه و سفید در FBI یکنواخت جرم گزارش آمار متعهد شد توسط یک فرد متفاوت است و همه آنها مجرم بودند, این بدان معناست که در هر سال داده شده 96 درصد از مردم نمی ارتکاب جرم است.
  • جرم یک مشکل اجتماعی و اقتصادی. اگر شما رفع نابرابری اقتصادی شما حل جرم و جنایت مشکل است.
  • شما می توانید راه رفتن را به هر سیاه, کلیسا, آرایشگاه, cookout یا مرکز ارتباطات و آنها را به شما بگویم چگونه کار می کنند برای مبارزه با مشکلات خود ما. فقط به خاطر مردم سفید نمی شنیدن مکالمات می کند‘t ميانگين آنها نیست ،
  • وجود دارد 10 برابر بیشتر سیاه سازمان هل دادن آموزش ضد خشونت خود مختاری و عزت نفس از گروه هایی هستند که سرزنش مردم سفید.
  • مردم سفید ارتکاب جنایت علیه مردم سفید. مردم سیاه و سفید ارتکاب جنایت علیه مردم سیاه و سفید.
  • فقیر شهری سفید پوستان خشن ترین جمعیت در آمریکا با توجه به اداره دادگستری آمار.
تبلیغات

اما فقط در صورتی که شما بیش از حد نادان به خواندن و یا بیش از حد گنگ به درک اعداد من یک ایده بهتر است. (من’m نه معنی. من پایگاه فرض من بر این واقعیت است که شما نمی توانید به نظر می رسد به شکل از چگونه “caps lock” را فشار دهید کار می کند). من میخوام به شما یک پیشنهاد می کنم که شما نمی توانید رد:

من به شما اجازه یک فرد سیاه و سفید من قتل.

درست است. شما آن را شنیده ، چاپ این و آن را نشان می دهد را به دوستان خود. ایمیل آن را به شما عزیزان. رونوشت آن را به شاه از مردم سفید. در ازای پایان نژادپرستی و تبعیض و سفید برتری من به شما اجازه هر فرد سیاه و سفید داوطلب برای کشتن من هر راه که آنها می خواهند.

تبلیغات

آنها می توانند با چاقو به من شلیک من Coronavirus سرفه در من تزریق چارلی شین است “ببر خون” به رگهای ساخت یک اندازه نسخه از یکی از کسانی که هوا fryers و ترد من به مرگ در حالی که ترک من داخل مرطوب—منt مهم نیست—آنها را انتخاب کنید!

البته من باید به منظور بررسی توافق قبل از من ارسال کنید خودم به این جشن مصلوب شدن. من نیاز به دیدن سیاه و مدارس بودجه در برابر سطح, سفید, مناطق. خواه Party wولد باید برای متوقف به وجود داشته باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات را به مرحله پایین. شما می خواهم به برنامه مؤتلفه پرچم پرچم سوزاندن و سر و صدا مجسمه به برتری.

تبلیغات

مایک قتل بعد احزاب می تواند بسیار سرگرم کننده!

آنها شروع با یک صبحانه هنگامی که مردم درک کنند خانه های خود را به ارزش به طور متوسط در $48,000 بیشتر. چون سفید برتری نمی end مگر عدالت ترمیمی می تواند به شما تصور کنید shindigs ما می خواهم که زمانی که ما دریافت می کنیم ما در ایران بررسی کنید ؟ من نمی توانم تصور کنید که چقدر قهوه ای مشروب خواهد جریان زمانی که هر کس می یابد که تهمت ناپدید شد از چهره زمین. (به دلیل…duh! البته!)

تبلیغات

من احتمالا می خواهم خسته از هر مرد سیاه و سفید بالا fiving من پس از آنها متوجه آنها 27 درصد افزایش حقوق برای اصلاح نژادی دستمزد شکاف. من نمی دانم چه چیزی برای انجام با تمام کسانی که سیاه پرتاب خود را در زمانی که خود را پرداخت افزایش 38 درصدساخت پرداخت خود را برابر با مردان سفید.

به نمایشگاه من شجاع بودن.

با استفاده از FBI اطلاعات 99.999864 درصد از peopled نیست هر کسی که قتل در یک سال داده شده. اکثر مردم می دانند قاتلان خود را بنابراین من می خواهم فقط نگاه کنید و مطمئن شوید که “بیمار از زباله” نیست خارج است.

تبلیغات

او می خواهم برای پیدا کردن آدرس من و بچه های من برای باز کردن درب (آنها همیشه با پوشیدن آن لعنت هدفون) و آن را باید در حالی که Rachel Maddow است در آنجا که تنها زمان همسر من, نمی تبدیل به یک عضو از دورا Milaje. به علاوه اکثر جرایم خشونت آمیز در حال جنایت شور و یا مالی و انگیزه های که جاوا بود دیوانه در “غرامت مایک? (که چه ” آنها احتمالا با من تماس بگیرید.) بچه ها من خیلی بیشتر احتمال دارد به تبعیض نسبت به یک قربانی از سیاه و جنایت. من نه به عنوان نیمی نگران niggers با اسلحه همانطور که من در مورد مردم سفید. یا پلیس stopping بچه های من. یا سفید supremacists جمهور. یا جمهوری خواه فمن در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

هنوز هم من مایل به آن را در معرض خطر.

اگر آن را واقعا نمی “سیاه در مقابل سفید” را به عنوان شما اغلب ادعا می کنند من مطمئن هستم که آنها مایل به موافقت با پیشنهاد من. بنابراین اگر شما می توانید این توافقنامه را امضا کردند و محضری با مردم پس از یک هفته از اطمینان قفقازی مشروط نگه داشته و خود را طرف معامله خود را در زندگی من در خط و ایجاد “احساس رایگان به من قتل” اعلام به عنوان مهمان افتخاری در Diddy رشد و سکسی تمام سفید غرامت قایق بادبانی ،

تبلیغات

اجازه دهید آنها را به کشتن من.

اگر پس از مرگ من شما دبه در وعده خود را (و منf من می دانم که مردم سفید, شما قطعا خواهد شد)حداقل من می خواهم خوشحال می میرند. حتی اگر ما ظلم تعطیلات تنها طول می کشد برای یک مدت زمان محدود حداقل ما می دانیم چه برابری است. به من اعتماد کن, این اولین بار نیست که مردم سیاه و سفید ساخته شده اند این پیشنهاد

تبلیغات

این همان قمار ساخته شده توسط بردگان فراری آزادی سواران پل-راهپیمایان در شهر سلما در, معترضان و هر فرد سیاه و سفید است که تا کنون وجود داشته است در یک فضای سفید. من در واقع به سرقت برده این ایده از آنها.

من صادقانه نمی خواهید برای مردن.

من فقط می خواهم به می دانم که چگونه آن را احساس می کند به صورت رایگان.


بسیاری از مردم—سیاه و سفید مخالفت با مقاله “کم اطلاعات” سیاه و رای دهندگان.

تبلیغات

از: روبن T.
به: مایکل هریوت

وجود دارد مقدار زیادی از حقیقت در این مقاله—حقیقت در مورد ساندرز (که من پشتیبانی) حقیقت در مورد سفید مردم حقیقت را در مورد نظام سیاسی در AmeriKKKa حقیقت در مورد تاریخ جمعی.

من اذعان همه آن را.

آنچه که من نیز تشخیص و تصدیق این است:

این جو سومین بار در حال اجرا برای رئيس جمهور. قبل از شنبه گذشته او هرگز برنده بسیار به عنوان یک اولیه و او هرگز در رادار ما قبل از 2008 شواهد در اینجا روشن—مردم سیاه و سفید پشتیبانی جو بایدن در سه شنبه زیرا او به عنوان رئیس جمهور اوباما VP.

دوره.

…و تا زمانی که در مجاورت نشان دهنده عمق ما تصمیم گیری جو Bidens سیاسی جهان برای همیشه خواهد بود که بهترین ما می توانیم انجام دهیم.

تبلیغات

از: سه راهی
به: مایکل

هی مایکل.

من می خواهم برای شروع با دو عذر خواهی. من لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه با توییتر DMs بنابراین من قالب بازی سطل زباله—متاسفم برای دیوار از متن است. دو من می خواهم به اعتراف جلو که من در مورد whitest, ترین نادان-مورد-سیاه-سیاست آبی رای دهندگان شما می توانید پیدا کردن—من متاسفم برای عدم آگاهی اما من شکل من هرگز رفتن به سازمان ملل متحد نادان اگر من نمی سعی کنید برای یادگیری همه چیز.

پس از دیدن خود را پرینت موضوع در مورد خانواده خود و دستاوردهای خود را به من فکر کردن در مورد رسانه ها روایت از حمایت جو بایدن دوباره و چگونه من فقط آن را درک نمی کنند. من خواسته ام دوستان سیاه و سفید در اینجا در انگلستان (که سلب مسئولیت بیشتر وارن حامیان) و آنها واقعا خوب توضیح یا اگر وجود دارد هر گونه شانس شما مایل به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را من دوست دارم به شنیدن در مورد آن. وقتی که من به عقب نگاه در بایدن را در تاریخ سیاسی (از ادغام عصر تمام راه به در حال حاضر) هیچ چیز جهش در من به من کمک کند درک کنند که چرا او را به خوبی در نظر گرفته شده در آفریقا-جامعه آمریکا. من می دانم که وجود دارد باید یک تکه بزرگ از تصویر است که من فقط می توانم از دیدگاه من. من می دانم شما هیچ دلیلی برای صرف زمان روشنگر من در این و گسترش نظر من و اگر شما جای من چشم پوشی من کاملا درک می کنم — من حق ندارد به هر چیزی شخص دیگری زمان و انرژی است. اما اگر شما هر گونه تمایل به انجام آن به هر حال من خواهد بود بسیار سپاسگزار برای این فرصت را به یاد بگیرند.

تبلیغات

عزیز همه

من آنچه شما می گویید. من نمی توانم صحبت می کنند برای هر سیاه, رای دهندگان, اما من فکر می کنم که برخی از بینش. اجازه دهید من توضیح دهد که چرا مردم سیاه عشق جو بایدن با داستان من فقط به یاد.

تبلیغات

من به طور کامل در مورد یک کل بخشی از جوانی من تا یک روز و چند هفته پیش من در تلفن با من پسر عموی Metia. من از او پرسید که چرا او در شهر در بازدید از مادرش هنگامی که او به من گفت این خبر غم انگیز:

“آقای Dell درگذشت.”

“چه کسی؟” من پاسخ داد.

“Mikey شما لازم نیست به یاد داشته باشید آقای دل و خشک تمیز کردن مسیر؟”

سپس من به یاد.

ثروتمندترین فوق العاده ترین مرد سفید من تا کنون ملاقات کرده بود به نام آقای دل. آقای دل متعلق به یک زنجیره ای از خشک تمیز کردن فروشگاه و زندگی در یک خانه بزرگ در خارج از شهر در بالای تپه. یکی از دلایل او بسیار موفقیت آمیز بوده است چرا که او تحویل مردم خشک تمیز کردن به خانه های خود.

تبلیغات

به خوبی…نه کاملا او را.

در روز سه شنبه و چهار شنبه شب Metia مادر من را نجات داد تقدیس و پر از روح القدس عمه Marvell که من هرگز شنیده ام می گویند یک کلمه بد در مورد هر کسی در زندگی من بود ما را به آقای دل خانه. ما را بار توده ای از پلاستیک تحت پوشش, خشک, تمیز, لباس, به عمه من ون و تحویل آن در سراسر شهرستان. عمه مارول خواهد جلو در حیاط ضربه شاخ و یکی از ما خواهد هاپ با لباس تمیز است. ما را نیز انتخاب کنید تا مردم را شسته و آن را به عقب به آقای Dell تمیز می شود. برخی از آنها حتی نکته ما یک چهارم یا حتی 50 سنت. اگر شما یک دلار به شما ضربه برنده تمام پولها.

تبلیغات

من دوست داشتم که گه.

هنگامی که ما وارد در فروشگاه خانم دل ما اب نبات چوبی و یا یک بستنی چوبی و ما را خیلی خوشحال است. در بهترین شب او ساخته شده آب نبات سیب. هر هفته آن را تقریبا مانند یک ماجراجویی که در آن من به ارتباط برقرار کردن با مردم ، بر خلاف ما عمه مارول بچه ها (که مسن تر بودند) متنفر مسیر. آنها در نهایت خود را در شغل و ترک رفتن است. اما همه جوانتر عموزاده خواهد در واقع مبارزه برای شانس برای ارائه تمیز کردن و خشک. به خصوص اگر آن را ممکن است یک آب نبات سیب شب.

تبلیغات

خشک تمیز کردن مسیر هرگز عمه مارول کار تمام وقت است. این بود که او فشار جانبی. او در نهایت نقل مکان کرد و از این شهر کوچک (البته به مقدار کوچکتر خانه) و خشک تمیز کردن مسیر به پایان رسید. اما هنگامی که پسر عموی من آن را به ارمغان آورد تا آن را مصرانه خواست تا خاطرات از طریق کارولینای حومه مبارزه و خنده در یک ون کامل از عموزاده دست چسبنده از آب نبات سیب و تبخیر بستنی چوبی تلاش برای بدست آوردن یک چهارم.

من از پسر عموی من چگونه بود مراسم تشییع جنازه (من نمی دانم چرا. آن را مانند کسی می گوید که در یک مراسم تشییع جنازه!” این فقط یک چیز را به انجام دهد.)

تبلیغات

“من نمی دانم” پسر عموی من پاسخ داد. “من رفتن نیست. شما می دانید من نمی توانم ایستاده که مرد. شما می دانم که او استفاده می شود به تماس my mama یک کاکاسیاه حق در مقابل از ما.”

معلوم است که آقای دل یک نژادپرست asshole. بنابراین همسرش بود.

این نیز معلوم است که آقای دل عمه من مارول صاحبخانه. در واقع مارول بود که در واقع در حال اجرا در این مسیر به صورت رایگان اجاره است که یک معامله بسیار خوب—دو شب در هفته به زندگی می کنند به صورت رایگان. خانه مناسب و معقول بود و نه بزرگ. اما با توجه به Metia و عمه من Marvell که ریخته این همه از طریق تلفن معامله منقضی شده هنگامی که خانم دل گفت: برخی از نرم و صاف گه در مورد مارول. و در حالی که خود مادر یک کودک بود از خدا Metia نبود.

تبلیغات

ظاهرا Metia سیلی گه از خانم دل.

به همین دلیل مارول نقل مکان کرد. به همین دلیل تمیز کردن خشک در مسیر به پایان رسید.

در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم Metia کار درست را انجام داد. اما Metia به من گفت که مادر او را شلاق او پشت سیلی خانم دل. گذشته از خشونت او اساسا تمام خانواده های بی خانمان. و حتی زمانی که آنها در بر داشت یکی دیگر از خانه های آنها مجبور به پرداخت برای زندگی وجود دارد!

تبلیغات

آقای دل است که جو بایدن.

Black people don’t love جو بایدن. برخی از عموزاده که نمی دانم او ممکن است او را دوست دارم اما در بیشتر قسمت های آن نیست مثل ما عاشق جو. آن را که او نشان دهنده دموکراتیک Party. آن را مناسب و معقول. بزرگ نیست. اما آن را نیز نگه داشته جمهوریخواه باران از سقوط بر روی سر ما 100 سال است. ما می دانیم که او سطل زباله.

تبلیغات

و گاهی اوقات مانند هنگامی که ما انتخاب باراک اوباما, ما یک آب نبات اپل.

و در اینجا می آید برنی ما ارائه یک عمارت چشم نهان. سیاه مردمی می دانم که برنی خانه ممکن است بهتر باشد. اما آنها نیز آگاه است که هیچ مدرکی که این خانه همیشه وجود داشته باشد. آن را آسان به این می گویند “من شما را به پیدا کردن خانه خود من” اگر شما لازم نیست که سه فرزند به خوراک. و حتی زمانی که او رفته شما هنوز هم آن را احساس می کنید لازم است به “پرداخت خود احترام می گذارد.”

تبلیغات

پس چه می توانید انجام دهید ؟ خواهد شما را برنی خیالی عمارت در خطر داشتن به حرکت در با صدای شیپور برای چهار سال ؟ یا شما برو با امنیت آقای دل?

و گاهی اوقات وجود دارد آب نبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im