ریشه های منحصر به فرد: Symone ساندرز است که بخشی از دورا Milaje


Illustration for article titled The Root Exclusive: Symone Sanders Is Part of the Dora Milaje

عکس: یوسف PREZIOSO (گتی ایماژ)

ما باید شناخته شده است که Symone ساندرز’ کار به عنوان مشاور ارشد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود را پوشش میدهد. ما باید شناخته شده توسط کوتاه کردن مو و “را نمی گه” نگرش است. ما باید شناخته شده ام با این راه که او مجازات صاحب نظران به صورت روزانه.

Symone ساندرز است که بخشی از دورا Milaje نخبگان مبارزه با گروهی از زنان از mentality mag. و او در معرض خودش را به عنوان Milaje عضو سهشنبه زمانی که بد وگان از معترضان اقدام به طوفان مرحله به عنوان بایدن در نظر گرفتن یک پیروزی دامان در لس آنجلس پس از پیروزی بزرگ در سوپر جمعه از جمله در آن زمان برنده در ویرجینیا, آلاباما, مینه سوتا, تنسی, اوکلاهما و آرکانزاس است.

تبلیغات

“بیایید به چیزی مستقیم. وال استریت نمی ساخت این کشور است. شما ساخته شده است این کشور است. طبقه متوسط ساخته شده در این کشور است. و اتحادیه های ساخته شده طبقه متوسط” معاون سابق رئیس جمهور گفت: قبل از برگزاری تجمع اعتراضی “اجازه لبنی مرگ” علامت زد روی صحنه BuzzFeed اخبار گزارش.

اگر چه گزارش که بایدن ندارد امنیت ریشه تایید کرده که مزخرف. بایدن همسر جیل مسدود شوهرش از زن برگزاری یک نشانه اعتراض لبنی است که برای هر کسی که در اطراف بوده است کسی که نمی تواند معده لبنی می تواند به شما می تواند ثابت کرده ایم مرگبار.

ساندرز که مخفی شده بود او mentality mag لباس زیر راه راه ژاکت, به نظر می رسد از هیچ جا و برداشت زن قبل از کشیدن او را خارج از صحنه نمایش.

توییتر بلافاصله متوجه شده و اذعان کرد که فوق العاده انسان feat.

تبلیغات
تبلیغات

و اگر شما هنوز هم باور نمی کنم که ساندرز است که نما به عنوان یک مبارزه کارگر برای حفظ پوشش راز و سپس فقط جوانه زدن این توییت فرستاده شده پس از خطر زندگی خود را به صرفه جویی احتمالا رئیس جمهور بعدی از عذاب خاص:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>