این رئیس جمهور است که یک بیماری همه گیر به اندازه احمق و هنگامی که او را به نام در آن او حملات رسانه


Illustration for article titled The President Is a Pandemic-Sized Asshole and When He’s Called on It, He’s Attacks the Media

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

در رئیس جمهور جهان, همه چیز جهانی و همه گیر مرگ و میر و ترس و کمبود کاغذ توالت—همه از آن است که صرفا در مورد انتخابات و تلاش “لنگ جریان رسانه ای” را به نگه داشتن او را از انتخاب شدن.

بنابراین رئیس جمهور تصمیم گرفته است که او به همه نشان می دهد—دانشمندانرسانه های افرادی که رای دادن نیست برای او و حتی افرادی که به انجام — که او می داند چه چیزی برای کشور و رستاخیز مسیح مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به منظور بالا بردن جهان از خاکستر از coronavirus تباهی را در آغوش—maskless مثل ما استفاده می شود بهدر عید پاک! هر سلامت رسمی مورد تایید این عید پاک دریدن? تماشا ندارد. اما چرا باید تهمت اجازه دهید که او را متوقف و به خصوص پس از او متقاعد شده است که این همه گیر جهانی است که همه یک شگرد شیطانی رسانه ها به مخزن اقتصاد و در نتیجه خود را از انتخاب مجدد امید ؟

تبلیغات

بنابراین در اخیر نشست خبری تهمت خواسته شده بود برای پاسخ به کارشناسان بدون یک دستور کار سیاسی که آیا این ایده از باز کردن امریکا در عید پاک (12 آوریل) یک ایده بد بود و چگونه تنها دلیل برای باز کردن جهان به امکان رستاخیز به نظر می رسد انگیزه های سیاسی. رئیس جمهور اجتناب سوال و حمله به رسانه ها.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را باز نکنید تا به سرعت من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به انجام نظر مالی ضعیف چرا که آنها فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب است تا آنجا که شکست من در انتخابات,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Vox گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع خبرنگار برای اضافه کردن: “من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که افرادی هستند که در حرفه خود که نوشتن خبر جعلی. شما انجام دهد.” او سپس اشاره کرد boldly “شما خوش شانس است که شما باید این گروه را در اینجا در حال حاضر برای این مشکل و یا شما حتی نمی باید یک کشور چپ” و سپس نقل مکان کرد مانند خبرنگار خواسته هرگز در مورد باز کردن این کشور در عید پاک.

تبلیغات

خبرنگار به دنبال روشن شدن از یک مغلوب ساختن پیشی جستن توییت ارسال شده در روز قبل از آن که رئیس جمهور ادعا کرد که رسانه ها بود “نیروی غالب” در تلاش برای تشویق او “برای حفظ کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است” چرا که ممکن است آن را “مخل به انتخابات موفقیت است.”

“مردم واقعی می خواهید به عقب بر گردیم به کار ASAP” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اما Vox تماس مزخرف و اشاره کرد که “رای گیری در 25 مارس منتشر شد نشان می دهد 74 درصد از رای دهندگان ثبت نام یا تا حدودی و یا به شدت حمایت تحمیل حتی دقیق تر فاصله اقدامات از آنهایی که در حال حاضر غالب در اکثر متحده است.”

تبلیغات

این همه گیر جهانی همواره مورد تهمت و تلاش خود را برای کنترل این روایت در اطراف یک بحران بهداشت عمومی خیلی بد است که در نیویورک در حال حاضر ساختمان موقت morgues. رئیس جمهور نیست نگران مردم; او هرگز شده است و این بیماری همه گیر آن را نشان میدهد. این ثابت می کند که این غیر ممکن است برای یک خودشیفتگی رئیس جمهور برای توقف ساخت همه از این در مورد او که شامل دروغ گفتن به مردم آمریکا در مورد خود. هفتاد و چهار درصد از آمریکایی ها فقط خوب در خانه نشسته تا این گه بازی می کند اما برگ برنده نگه می دارد spouting که امریکا می خواهد به بازگشت به کار.

تبلیغات

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد تا با این جدول زمانی برای بازگشایی امریکا در طول عید پاک و ادم سفیه و احمق او پیروان او اعتقاد دارند و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به مسئول کشتار مردمی; نه این که او را به پاسخگویی برای مرگ او را ناشی; من مطمئن هستم که او را پیدا کنید بطریقی به آن را در مورد رسانه ها و یا رئیس جمهور سابق اوباما که آنچه او می کند بهترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im