لذت بردن موی دم اسبی: این خطر اونا فکر جانت جکسون بود Ariana Grande


Alwin Hui on Jeopardy!

Alwin هوی در معرض خطر!
تصویر: توییتر

سارا Jett Rayburn? شما برخی از رقابت.

بله سارا حاکم قهرمان, حتی پس از او بسیار بزرگ flub در روز دوشنبه; اما وقتی که می آید به توییتر روند موضوعات جدید پسر سعی کردم به فکر او. شما فکر سارا بزرگترین شکست این هفته ؟ خوب یک مسابقه بود که سارا بسیار گفت: “نگه دارید من Ariana Grande اسپرسو.”

تبلیغات

با توجه به Entertainment Weekly, Alwin هوی ادامه داد: الگوی شکست خورده در چهار قسمت از خطر. این سردرگمی بین Janet Jackson and Ariana Grande. شما به عنوان خوانده شده که حق است.

تبلیغات

این سوال به عنوان خوانده شده به شرح زیر است “به عنوان دریافت کننده 2018 آیکون جایزه او در زمان “کنترل” و در زمان مرحله اول عملکرد تلویزیون زندگی می کنند در نزدیک به یک دهه.”

اجازه دهید بیش از چند سرنخ ها و نکات که داده شد به آقای هوی ،

  1. سوال خود را به عنوان آن را به طور معمول می کند ساخته شده است یک بازی با کلمات با ارجاع خواننده ضربه آلبوم “کنترل است.”
  2. این واقعیت است که مرموز خواننده تا به حال ساخته شده و عملکرد تلویزیون در نزدیک به یک دهه باید حکم ام از آریانا گراند است که 26 سال سن دارد و تا به حال حرفه ای و دستیابی به موفقیت در این دهه است.
  3. این تصویری واقعی از جانت جکسون آواز Janet Jackson-الاغ آهنگ “تند و زننده پسران” در سال 2018 Billboard Music Awards.

تبلیغات

نگاه من می دانم گراند است که به آرامی در حال تحول به هر سایه در Fenty زیبایی بنیاد خط اما در آمد. به وضوح ol’ شخص دیدم بالا دم اسبی (یک مدل موهای امضای Grande) و با آن زد.

شاید مثل سارا اکثر مردم می توانند با گچ آن را به اعصاب است که اتفاق می افتد اما…شما نمی توانید به اشتباه با یک زن سیاه و سفید برای یک زن به آرامی تبدیل به یک زن! این نارضایتی اصل!

تبلیغات

به اندازه کافی خنده دار, یکی از به حق آن را دریافت ؟ سارا! راه خود را از گرو در اوردن ، به علاوه او برنده این بازی دوباره گرفتن خانه $89,300 آن شب.

من حدس می زنم من اینجا نشسته در انتظار آینده در معرض خطر شکست, پس از آن همه خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im