لیست پخش: اگر یک چیز وجود دارد به گوش دادن به این هفته را این

لیست پخش: اگر یک چیز وجود دارد به گوش دادن به این هفته آن را به این شیوه زندگی

به روز شده: Jun 14, 2020, 11:12 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

اجازه دهید گوش دادن به برخی از موسیقی های جدید برای تسکین ما frazzled اعصاب

Tove Lo

Tove Lo

ما در حال گرفتن آماده برای دریافت کردن در جهان است. اجازه دهید گوش دادن به برخی از موسیقی های جدید برای تسکین ما frazzled اعصاب.

1 غمگین badder کولر توسط Tove Lo: “عشق گریه خوب در شب, آه این دختر غمگین زندگی”—بله Tove Lo همیشه می داند که آنچه ما فکر می کنم و احساس می کنید و باعث می شود ما احساس چه کسی اهمیت میدهد! گوش دادن به او و می گویند “چرا من سردتر از شما!”

pic

2 بازنده توسط آلما: دختر حزب ترحم می رود اما این نیست که سرگرم کننده گاهی اوقات. فنلاندی خواننده آلما به ما می گوید که او یک بازنده و این درست است. “من سابق می گوید: من نیاز به درمان” او آواز می خواند و ما فکر می کنم همه ما نمی?

pic

3 کسی با Dagny: عاشقان که ملاقات نکرده خود را به طوری که در همه مستند می توانید این بازی به عنوان آنها را به عنوان آنها را برای این درایو است. “من هرگز احساس این نزدیک با کسی” او آواز می خواند در یک, دوست داشتنی, خوش بین, یکپارچهسازی با سیستمعامل, شماره, و ما فقط نمی تواند کمک به انجام دور.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de