‘گذشته گذشته است” آنها می گویند هنوز آخرین بازمانده از برده داری به تازگی کشف شده است


Illustration for article titled ‘The Past is the Past’ They Say, Yet, the Last Survivor of Slavery Has Just Been Discovered

عکس: هولتن بایگانی (گتی ایماژ)

“برده داری بود یک مدت طولانی و طولانی پیش. چرا شما نمی توانید مردم فقط فراموش نکنید که در مورد آن؟” —Wypipo ضرب المثل.

قانونی بودن اموال برده داری به پایان رسید بیش از یک قرن و نیم پیش در آمریکا برای بسیاری از آمریکایی ها می خواهیم آن را به عنوان دور,تاریخچه ارزش کشف پس از “گذشته گذشته است” و آن را در حال حاضر زمان به جلو حرکت کند. اما برای مردم برده داری نیست دور چیزی. سایه آن همچنان به loom ما بیش از 155 سال پس از رهایی چون ما هنوز تنها چند نسل حذف شده از اسارت.

تبلیغات

با توجه به اخبار بی بی سی, آخرین بازمانده از برده داری بود که به تازگی کشف شده به عنوان ماتیلدا McCrear که فوت در سال 1940 در سن 83.

اتفاقا McCrear یاد شده است توسط نوه اش جانی Crear که در حال حاضر 83-سال.

“من تا به حال بسیاری از احساسات مخلوط” Crear گفت: اخبار بی بی سی پس از یادگیری از کشف. “من فکر می کردم اگر او تا به حال تحت چه تا به حال اتفاق افتاده است, من نمی خواهد در اینجا. اما بود که به دنبال آن خشم است.”

این کشف شده بود توسط هانا Durkin, lecturer از ادبیات و فیلم در دانشگاه نیوکاسل است. Durkin قبلا شناسایی یک زن به نام Redoshi اسمیت که دستگیر شد از آفریقا آورده و به ایالات متحده در قرن 19 و مرگ او در سال 1937 به عنوان آخرین بازمانده. در حال حاضر با کشف McCrear می آید یک داستان دلخراش. از بی بی سی:

ماتیلدا دستگیر شده بود توسط تاجران برده در غرب آفریقا در سن دو ورود در آلاباما در سال 1860 در هیئت مدیره یکی از آخرین اطلس کشتی برده.

با فضل و خواهر Sallie, Matilda خریداری شده بود توسط یک ثروتمند کشت و زرع صاحب به نام به یاد ماندنی Creagh.

Dr Durkin می گوید باید شده اند وجود دارد بسیار ناراحت کننده حس جدایی و از دست دادن و گم گشتگی برای این خانواده ها است. ماتیلدا را از دست داده بود و پدر فرزندان او و دو تن دیگر از فرزندان چپ پشت در آفریقا است.

و ما او شده بود ناتوان به توقف دو دختر از بودن از او گرفته شده به فروش می رسد به یکی دیگر از صاحب و هرگز دوباره دیده است.

ماتیلدا فضل و Sallie سعی در فرار از کشت و زرع به زودی پس از آنها وارد شده اما آنها دوباره.

لغو برده داری در سال 1865 آورده رهایی اما ماتیلدا خانواده هنوز هم کار می کرد زمین به دام افتاده در فقر به عنوان به اشتراک گذاری-croppers.

تبلیغات

Crear می گوید: او هرگز آموخته زیادی در مورد مادر بزرگ خود تاریخچه رشد می کند. تصور کنید که یادگیری این بود که زندگی و تاریخ یکی از بستگان نزدیک. چقدر دشوار خواهد بود برای شما برای قبول “گذشته گذشته است” به عنوان یک روایت?

Durkin توصیف McCrear به عنوان کاملا شورشی گفت: “اما ماتیلدا داستان است به خصوص قابل توجه است چرا که او در برابر آنچه که انتظار می رود از یک زن در آمریکا جنوبی در سال های پس از رهایی. او ازدواج. او تا به حال یک دهه زناشویی با سفید, آلمانی, متولد مرد با آنها او تا به حال 14 کودکان است.”

تبلیغات

“حتی اگر او سمت چپ غرب آفریقا زمانی که او یک کودک نو پا, او به نظر می رسد در طول زندگی خود به فرسوده مو را در یک سنتی یوروبایی سبک یک سبک احتمالا آموخت به او با مادرش” Durkin ادامه داد.

Durkin تحقیقات منتشر شده در مجله برده داری و لغو.

این است که ما تاریخ و میراث ما و ما حاضر به آن را فراموش کرده ام مبادا ما خود راضی می شوند در مبارزه برای آزادی های مدنی امروز است. Crear هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با آنچه او آموخته است از مادر بزرگ او بهترین گفته:

“از روز اول آفریقایی آورده شد و به این قاره به عنوان یک برده ما تا به حال به مبارزه برای آزادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im