همه گیر باعث شده است که ملی مازاد در بال مرغ که ممکن است به هدر رفتن و ما مطلقا نباید از آن برای


Illustration for article titled The Pandemic Has Caused a National Surplus in Chicken Wings That May Go to Waste, And We Absolutely Should Not Stand for It

عکس: Paul J. Richards (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

معینی مسابقات بسکتبال رو لغو شد باعث سراسر کشور مازاد مرغ بال و…که فقط ممکن است blackest لود من تا کنون نوشته شده است.

تبلیغات

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است با توجه به واشنگتن پست:

NCAA بسکتبال مسابقات دوم از رویدادهای سالانه برای بال مرغ. (اولین سوپر باول.) بال قیمت و تولید در اجرا قابل پیش بینی چرخه هر سال ramping تا برای NFL playoffs و قهرمانی بازی در اوایل فوریه و سپس دوباره برای کالج بسکتبال را در مسابقات دیوانه وار یک ماه و نیم بعد.

اما با جامعه در قفل کردن چون از رمان های کروناویروس و مسابقات NCAA لغو می شود که سمت چپ یک دسته کامل از بال دروغ گفتن در اطراف و در حال حاضر آنها به آب گرفتگی بازار است. بنابر این ما باید یک غول ملی مازاد بال مرغ.

پست گزارش می دهد که بال مرغ که خانواده می دانند که معمولا گران قیمت AFدر حال حاضر ارزان ترین آنها بوده است و پس از 9/11, فروش نیمی از نزدیک به 2 دلار در هر پوند قیمت آنها به فروش می رسد در سوپر باول آخر هفته با توجه به ایالات متحده در بخش کشاورزی داده است.

این برگ های زیادی برای گفتن به جز:

BRUH این است که یک مته!!!

اگر شما چیزی مانند من و شما در حال حاضر مونتاژ ragtag دسته از مرغ مصرف علاقه مندان و در حال تهیه پیش نویس برنامه استراتژیک برای حمله به فروشگاه های مواد غذایی محلی در یک فداکارانه تلاش برای نجات مرغ بال صنعت از عذاب خاص در یک ماموریت به نام “عملیات: لیمو-فلفل مرطوب.”

تبلیغات

گوش دادن…

بدیهی است که ما در ریشه هستند نشان می دهد که این یکی از آن “خوب مشکلات” است که باید بهره گرفته در زمان بحران. ما نیز نه به دنبال گرفتن خود را در دهان آبیاری با اشاره به تمام لذیذ راه بال مرغ تهیه می شود. مهمتر از همه no یکی در تلاش است تا خود را در نوسان بودن اشتها با اشاره خوشمزه بال طعم مانند عسل و سیر, بوفالو, کره ای, کباب لیمو-فلفل (و من نمی توانم این به اندازه کافی استرس) و مرطوب (چون هیچ کس اعتماد خود را خشک مالش, کون, niggas), سیر, انزال, عمومی Tso ترد پارمسان و انبه habanero.

تبلیغات

ما صرفا نشان می دهد که در این زمان از تراژدی بزرگ, بال مرغ به هدر رفتن یک مسئله این است که ما نمی باید بر دوش. این است که در مورد اجازه دادن به مرغ تولید صنایع پایین. پس از همه, با توجه به پست تولید کنندگان مرغ به فروش می رسد 1.24 میلیون پوند بال در هفته آنها فکر مسابقات NCAA اتفاق می افتد. هفته گذشته آنها به فروش می رسد فقط 433,000 پوند است.

این قهرمانان گمنام که ما به اندازه کافی “طبل مقابل آپارتمان” بحث الهام به گذشته نه قرنطينه در حال حاضر آنهایی که نیاز به صرفه جویی در. به انجام این کار خواهد بود یک سیلی به بال مرغ مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

تبلیغات

منظورم به جز برای همه شما heathenistic چاق که ترک hella گوشت بر استخوان هنگامی که شما پرتاب آنها را دور. جدی برو میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net