راهنمای رسمی به #BlackEasterAtHome


Illustration for article titled The Official Guide to #BlackEasterAtHome

عکس: شاتر

به افتخار Editor-in-Chief دانیل بلتون سردبیر Genetta آدامز و همه از پرستاران در ریشه پاپ اولین ناصری کلیسای پنطیکاستی از سیاهی.

تبلیغات

به دلیل افزایش تهدید از coronavirus جهانی همه گیر ما در ایجاد شده در این راهنمای دستی با پیشنهادات خود را برای چگونه شما می توانید جشن مسیح افزایش یافته است در حالی که هنوز مشاهده, سیاه امریکا رسمی اقامت-از-بچه-در-خانه سفارشات صادر شده توسط ما کشیش و رئیس دولت Rev. Samuel L. Jackson.

ما در ایجاد این راهنمای آموزشی چون سیاه و سفید عید است متفاوت از سفید عید پاک. برای سال های من زندگی می کردند با این فرض که من قفقازی دوستان نیست جشن رستاخیز یکشنبه, چون هنگامی که من با کلیساهای خود در عید پاک, آنها می خواهم به پوشیدن khakis polos و حتی کوتاه. من در نهایت disabused از این مفهوم پس از همکلاسی عینک جفت رسمی کامیون به مدرسه ما prom. زمانی که من به شوخی به او پیشنهاد کرد که می تواند خود را پوشیده ام عید کت و شلوار او پاسخ داد: “من.”

اما چیزی که الهام گرفته از این آموزش برای افتتاحیه #BlackEasterAtHome شد این بیانیه رسمی دریافت شده توسط Root:

بعد از مشورت با پدر من که عاشق جهان است که او به خانواده من, به طوری که شما نمی خواهد هلاک ما تصمیم گرفته اند به همه عید پاک خدمات در این سال به دلیل COVID-19 شیوع. در حالی که واقعا درک احساسات ما نمی توانیم در ایمان خوب به شما توصیه به حضور در کلیسا در طول این بیماری همه گیر. ما می خواهم به نگه داشتن مردم بیمار و بسته در لیست آن را به عنوان مصرف بسیاری از زمان ما در طول چند هفته گذشته

علاوه بر این وکلای ما را بسو-خودداري smiting به هر کلیسا برگزاری, خدمات, به نام من. من پیشنهاد یک مدرسه قدیمی طاعون اما پدر گفت: او در حال حاضر مراقبت از گرفته شده است که بخشی. به علاوه در حالی که ما باید مقدار زیادی از آتش موجود آمازون را تحویل ما عرضه گوگرد در زمان ما را فراموش کرده برای دوباره پر کردن سهام ما پس از سدوم و عموره).

به هر حال… خانواده در خانه بمانند.

من نمی میرند برای این.

صمیمانه

عیسی دا مسیح, MD*
*مسیح شخص

در اینجا قوانین برای عید پاک:

لباس

فقط به خاطر اینکه شما در حال اقامت در خانه معنا نیست که شما باید برای کم بهترین بخشی از این رعایت مذهبی—لباس.

تبلیغات

اگر شما از خریداری یک عید پاک ساز و برگ احساس رایگان به آن را می پوشند به اتاق نشیمن. شما فقط می توانید محصول کردن جوراب قبل از اینکه شما ضربه محکم و ناگهانی چت یک شات از خود 23-دکمه Jolly Rancher-رنگ کت و شلوار از استیو هاروی مجموعه است. و نگران نباشید در مورد گرفتن کوتاه کردن مو.

و خانم ها بخش بزرگی در مورد #EasterAtHome است که شما لازم نیست به صرف جمعه خوب گرفتن موهای خود را انجام می شود, نقاشی ناخنها عید پاک اسم حیوان دست اموز صورتی یا پوشیدن آن ناراحت کننده 11-اینچ بالا (که واقعا ناعادلانه از آنجا که من آن را در مقام خوب است که مریم Magdelene و مریم نه Magdelene هر دو با پوشیدن صندل هنگامی که عیسی کشیده در اولین روز عید پاک ،

تبلیغات

یا متناوب, شما لازم نیست که به لباس پوشیدن و در همه!

بیشتر مردم نمی دانند که عیسی به تن لباس خواب به او خوش آمدید ، او حتی حمام. اگر مسیحی به معنای “پیرو مسیح” و سپس شما باید به مشاوره مد خود را بیش از حد (این سوراخ های بدن تعداد دفعات مشاهده نیست. آنها غیر ارادی).

تبلیغات

حضور و غیاب

هر کس می داند که طلوع سرویس بهترین عید پاک خدمات به دلیل آن است که کمتر شلوغ است. همین دلیل است که شما باید از خواب بیدار اوایل درست مثل نجات دهنده. بیت المقدس هفت ساعت جلوتر از Eastern Daylight Time, بنابراین اگر شما می خواهید می شود تا در عیسی افزایش زمان شما احتمالا باید شروع خدمات خود را در اواخر شنبه شب.

تبلیغات

من شده است با دفاع از عید پاک “watchnight خدمات” برای سال و در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای شروع این سنت است. این می تواند مانند سال جدید’ حوا, پارتی, اما به جای شامپاین toasts شما را صمیمیت و همدلی. در این نقطه در قرنطینه همه که سمت چپ در خانه من هستند و شراب و شیرینی به هر حال.

چیز خوب در مورد حضور در یک #EasterAtHome خدمات است که شما همیشه باید یک صندلی در یکی از جبهه pews (خود را در اتاق نشیمن مبل). آن را لعنت نزدیکی مثل شما شماس یا یک مادر کلیسا! و چه پیو اگر نه ناراحت کننده نیمکت ؟

تبلیغات

موسیقی

#EasterAtHome بهترین موسیقی!

اول از همه یک شب است که اساسا بدون استخوان, گروه کر, ردا, بنابراین شما می توانید وانمود کنید شما برجسته سولیست که همیشه می پرسد کلیسا به دعا برای او قبل از او آواز می خواند که این نسخه سیاه و سفید از “گریس شگفت انگیز” به خاطر او سرد است. (سیاه و سفید “گریس شگفت انگیز” است که می رود “باید همیشه با من آهنگ ستایش”نه یکی که “ذخیره یک بدبخت مثل من.”)

تبلیغات

یا شاید تمام خانواده خود را می تواند به تشکیل یک گروه کر. من عموزاده و من فقط به حال Facetime گروه کر عمل چند ساعت پیش. (ما تا به حال به عمل راهپیمایی به اتاق نشیمن.) اگر شما می خواهید به آن را به سطح دیگری شما می توانید جریان های مورد علاقه خود را انجیل و وانمود شما مدیر گروه کر. شما حتی می توانید مستقیم Joel Osteen کنسرت با Kanye West, ماریا کری و تایلر پری. (عمل نمی کند مانند شما هرگز می خواستم به طور مستقیم با گروه کر و انجام آن وحشی gesticulations است که نگاه بسیار سرگرم کننده اما واقعا نمی هر چیزی باشد.)

البته اگر میخوای باید, عید پاک, سرویس, شما باید برخی از فریاد موسیقی دستی در مورد کسی که جلب روح القدس. در حالی که مردم سفید آواز خواندن سرودهای و در بهترین حالت باید “hosannas,” فریاد یک عید پاک است که قدمت آن به زمانی که مریم برای اولین بار او را دیدم و در زمان ستایش استراحت پس از او احساس روح القدس حرکت او. (که همچنین چگونه مریم کردم و پسرش.) از آن پس فریاد همواره تمدید سیاه, عید پاک, خدمات به طور متوسط با 23 درصد است.

تبلیغات

و هیچ Spotify ندارد یک کانال اختصاص داده شده به طور انحصاری به جریان خروشان موسیقی.

من بررسی می شود.

کودکان

متاسفانه وجود خواهد داشت نه هر گونه شکار تخم مرغ عید پاک در این سال است. نه تنها در اجتماعات بزرگ امن نیست, اما آیا می دانید چقدر سخت است برای گرفتن تخم مرغ در حال حاضر ؟ ما نمی توانیم از هدر رفتن امریکا ارزشمند مرغ مبتنی بر منابع جوش تخم مرغ و پنهان کردن آنها را در بوته در خارج از خانه.

تبلیغات

به علاوه وجود ندارد بیشتر “در خارج از خانه.”

سبد عید پاک هنوز هم سرگرم کننده است ، اگر شما نمی توانید به هدف به خرید آب نبات و کسانی که تند و زننده Cadbury تخم مرغ فقط پرتاب برخی از موضوعات در یک ظرف شطرنجی چهار خانه و هدیه دادن آن به کودکان است. آنها ممکن است درک آن در حال حاضر, اما آنها قادر خواهید بود به کودکان خود بگویید در مورد زمانی که عید پاک اسم حیوان دست اموز آنها را خریداری کره وان پر از سرفه قطره Sucrets و هالووین رفتار میکند.

تبلیغات

به جای آماده سازی برای عید, سخنرانی, اجازه دهید بچه ها از آن لذت ببرید با آن را در این سال. شاید آنها می توانید خود را ایجاد کنید عید پاک کارول از آهنگ های مورد علاقه خود. من می دانم که شما می خواهید به شنیدن یک نمونه بنابراین در اینجا آن است که:

پیر ناهموار عبور است بر پشت من
یهودا جیب پر از پول نقد
مریم گریه “لطفا دوباره!”
یک تاج از خار برای کلاه

شیطان او را یک دروغگو
من مسیح
برای گناهان خود را, من می میرم اما
آنها نمی توانند ما مصلوب

و پنطیوس پیلاطس می توانید به من بگویید nothinnnnng!
او نمی تواند به من بگویید که هیچ چیز!

(گروه کر) در زمان عیسی مسیح صلیب خود را به جلیل جاده
او diiiiiiiiied اما پس از آن او!

تبلیغات

اگر این آهنگ را ندارد شما می خواهید به فریاد شما لازم نیست که روح القدس.

خطبه

همه سیاه, خطبه های نماز عید پاک یک چیز مشترک اند: کشیش را با استفاده از عیسی مصلوب شدن به عنوان یک استعاره برای, هر آنچه در جریان است در جهان در حال حاضر. با استفاده از اختصاصی ما, نبوت, تکنولوژی, ریشه در حال حاضر پیش بینی اولیه طرح هر عید پاک خطبه خواهد شد که موعظه این جمعه.

قرار داده و در کل armour of God, که شما ممکن است قادر به ایستادگی در برابر نیرنگ شیطان است. برای ما جنگیدن در برابر گوشت و خون اما در مقابل شاهزاده در برابر قدرت در برابر حاکمان از تاریکی این جهان در برابر شرارت معنوی در مکان های بالا.

افسسیان 6:11-13

ببینید در زمان جهانی همه گیر عیسی خود ماسک و دستکش های خود را. از آنجا که ما کشتی در برابر گوشت و خون اما در برابر coronavirus. و آنچه او را برای مردم خود در جان 13?

تبلیغات

او آنها را شسته (این است که چگونه ما می دانیم که عیسی ، زیرا در پنجمین آیه او با استفاده از یک لیف حمام). این است که چگونه شما باید خود را بشویید در خون عیسی مسیح…و صابون است. به او اجازه دهید خود را ضد عفونی کننده دست!

و هنگامی که او در روز سوم او چه بگویید ؟ در یوحنا 20:17عیسی مریم گفت: “به من دست نزنید.” اجازه دهید که یک درس به شما:

حتی نجات دهنده می تواند عمل اجتماعی فاصله.

(سپس کشیش خود را دریافت خواهد کرد به عرق کردن و فریاد بخشی.)

پرستاران, من می دانم که گاهی اوقات آن را احساس مثل شما در گیر این خانه به نام ناامیدی و ترس است. اما یک مرد که می تواند خود را بهبود وضعیت موجود از گناه است. من می دانم که یک مرد که می تواند شکست coronavirus. خداوند می خواهد شما را به امن کردن در اینجا در این coronavirus خیابان. اگر شما زندگی خود را به مسیح او را به شما یکی از کارگران ضروری! کسی بگو آمین! و هنگامی که او بازگشت از قرنطینه او ما را به اسلحه خود را و ما نمی خواهد که به در خانه بماند نه بیشتر! Hallelujah!

تبلیغات

به نوبه خود به همسایه خود (هر کس در خانه خود) و می گویند: “همسایه… Jesus is my first responder. همسایه… من قصد دارم به پناهگاه در محل با مسیح!”

لطفا خودتان را آماده برای ارائه.

ارائه

عیسی ندارد CashApp.

سیاه, عید رایگان است.

مبارک #BlackEasterAtHome!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im