این سحابی Mars II Pro باور نکردنی قابل حمل پروژکتور مانع Rinky-دینک نرم افزار


زمانی که من در حرکت به بروکلین در چند ماه سحابی Mars II Pro را به جای من یک بار محبوب 4K LG TV.

پر کردن شکاف بین فوق العاده قابل حمل سحابی کپسول و استاتیک سحابی Prizm, سحابی توسط Anker Mars II Pro طول می کشد آنچه باعث می شود این محصولات کار می کنند و با آن اجرا می شود. متاسفانه این فوق العاده قادر به پروژکتور است که مانع underwhelming نرم افزار تجربه.

تبلیغات

اولین پخته-در فروشگاه app است پوست فروشگاه Google Play به نام “Aptoied تلویزیون.” این محدودیت تعداد برنامه های شما می توانید دانلود. بسیاری از برنامه های شما می خواهید مانند YouTube, Netflix, نخست, ویدیو و Spotify وجود دارد اما برخی نیست که تا به امروز به عنوان شما می خواهید. مثلا وجود ندارد “Skip Intro” را فشار دهید برای Netflix بکشد.

یوتیوب نرم افزار است که به سختی کاربردی; من نمی توانم به نظر می رسد برای ورود به حساب من. این برنامه به سادگی تصادفات در طول فرآیند است. آن را خوب کار می کند و بدون امضای اما این واقعا ناامید کننده است که من باید به جستجو در اطراف برای اشتراک (به خصوص با فوق فقیر از راه دور تجربه کنند.)

ناوبری بیش از حد درد است. ورود به برنامه با استفاده از کنترل از راه دور و صفحه کلید روی صفحه نمایش است که دست و پا گیر و بی دست و پا. آن را صادقانه احساس می کند مانند یک مشکل حل شد سال پیش با باری موبایل و کدهای QR.

برای جلوگیری از سردرد و جست و خیز پخته-در نرم افزار و سرمایه گذاری در Roku یا تلویزیون اپل. بومی HDMI در حمایت معنی است که شما می توانید دور زدن ضعیف ویژگی های هوشمند در دسترس نباشد و انتخاب کردن برای بیشتر آشنا ناوبری.

تبلیغات

هنوز هم بهتر پروژکتور دارای پورت USB قادر به تأمین انرژی یک جریان دانگل و به طور معجزه آسایی من نینتندو سوئیچ. استفاده می شود که در پشت سر هم با یک باراندازاز آن می شود بسیار باور نکردنی portable gaming rig. یکی که من خیلی دامن زده به کمپینگ.

تبلیغات

متاسفانه پروژکتور است که توانایی جهش به طور مداوم در قدرت باتری در یک اتاق روشن. ساخته شده است در 12,500 میلی آمپر باتری وعده 3 ساعت از مشاهده و در آزمون آن را کمی طولانی تر است. این سحابی مریخ Pro به طور خودکار کاهش رتبه روشنایی سطح به گسترش استفاده از آن را به عنوان روشن به عنوان زمانی که متصل به قدرت است.

آن را تقریبا قابل قبول وصل اما اگر شما قصد استفاده از آن را در یک اتاق با تعداد زیادی از نور خورشید و من می خواهم به توصیه به سرمایه گذاری در سیاه و سفید کردن سایه; 500 جواب لومن به سادگی کافی نیست. آن را در اتاق تیره تر است که پروژکتور واقعا می درخشد. رنگ ها اشباع شده هستند و کیفیت تصویر است که در واقع شگفت انگیزی خوب است.

تبلیغات

برای آنچه در آن ارزش, بزرگترین علامت سوال برای من بود با کیفیت 720p. اما پس از جریان یک تن از Brookyn 99 در Hulu من در بر داشت که من حالا 1080p آنجا که من فکر می کردم. البته وفاداری مطابقت ندارد هر چیزی از یک نمایش 4K اما رنگها مناسب و معقول و در حالی که جزئیات کمی نرم, من هنوز هم در بر داشت تماشای نشان می دهد بر روی آن لذت بخش است.

جایی که من می بینم با کیفیت افت شد و در طول جریان زندگی می کنند از یک سرپرستی لیگ بازی کردن در یوتیوب و زمانی که من سعی کردم برای نمایش یک تصویر بزرگتر از 80 اینچ است.

تبلیغات

که گفت:, صوتی با کیفیت بسیار ضعیف است. می توانید آن را با صدای بلند, مطمئن, اما صدای گل آلود است و بیش از حد باس سنگین است. این بسیار تعجب آور هنگامی که شما در نظر Anker باعث می شود فوق العاده سخنرانان. خوشبختانه این 3.5 میلی متر جک خروجی صوتی.

تبلیغات

به طوری که در آن است ؟

اگر شما مثل من تا به حال یک وضعیت زندگی که می خواهم بهره مندی از پویا تجربه مشاهده—به عنوان مثال می خواهید به آن را با شما در کمپینگ—و یا به یک اتاق دیگر آن را شرط بندی امن است. این سحابی توسط Anker Mars II Pro نمی عجب بهانه گیر خانه تئاتر هنردوستان اما برای بازی های گاه به گاه و یا مشاهده جلسه stuns.

اگر شما تصمیم به ساخت یک خانه تئاتر در اطراف آن قطعا سرمایه گذاری در یک جریان دستگاه و سخنرانان خارجی به اجازه دهید آن را واقعا درخشید.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>