چالش برانگیز ترین وظیفه بود برای راه اندازی یک مدت طولانی متوقف شده پروژه را به جنب و جوش بازار می گوید: Deepak Kumar

چالش برانگیز ترین وظیفه بود برای راه اندازی یک مدت طولانی متوقف شده پروژه را به جنب و جوش بازار می گوید: دیپاک کومار – شیوه زندگی

انتشار: Mar 05, 2020, 16:48 IST | همکاری محتوا | بمبئی

دیپاک حرفه ای سفر دهانه بیش از دو دهه در حال حاضر که در آن من شده اند به ارتباط با شرکت های هندی مانند اعتماد, ITC, آینده, گروه, در میان دیگران

Deepak has more than 20 years of experience in retail and retail real estate arena

دیپاک بیش از 20 سال تجربه در خرده فروشی و خرده فروشی املاک و مستغلات آرنا

آقای دیپاک کومار که در حال حاضر تعیین شده به عنوان رئیس هیئت مدیره و MD در Elpro International Ltd. مدیریت تحصیلات تکمیلی و دقیق و خرده فروشی املاک و مستغلات حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در خرده فروشی و خرده فروشی املاک و مستغلات عرصه است. در اینجا یک تته-e-تته با آقای دیپاک کومار:

به ما بگویید که در مورد حرفه ای خود را پس از سفر دور و ارتباط خود را با Elpro?

من حرفه ای سفر دهانه بیش از دو دهه در حال حاضر که در آن من شده اند به ارتباط با شرکت های هندی مانند اعتماد, ITC, آینده, گروه, و غیره. و ارتباط من با Elpro شده است بسیار به چالش کشیدن و پاداش که در آن من به دست آورد بسیاری از نقاط عطف حرفه ای و همچنین شکسته بسیاری از موانع روانی با فکر کردن خارج از جعبه برای رسیدن به موفقیت در برخی بسیار سخت.

چه شده است چالش برانگیز ترین کار بود که به کار گرفته شده توسط شما ؟

چالش برانگیز ترین کار برای من این بود که برای راه اندازی یک محکوم پروژه به یک بازار پر جنب و جوش است که شما در حال حاضر می دانم که با نام ‘Elpro شهر میدان’ و آن را به یک مقصد انتخاب در میان همه.

از نظر شما چگونه باید پویایی صنعت خرده فروشی تغییر در 5 سال گذشته?

پویایی صنعت خرده فروشی دستخوش تعمیرات اساسی در چند سال گذشته به عنوان تمرکز همه موفق خرده فروشان تغییر کرده است غافل از گسترش به توسعه تنها زمانی که وجود دارد این است که تضمین قدرت حوضه آبریز و زنده ماندن از یک فروشگاه است که رانده شده از طریق بهبود حاشیه و یک کالا, مخلوط, که می تواند در ارائه این هدف است.

چه چیزی باعث می شود کسب و کار مراکز خرید خرده فروشی و یا یک چالش در کشور ما ؟

کسب و کار مرکز خرید یک چالش است زیرا بسیاری از مرکز توسعه دهندگان فکر می کنم بازار از منظر فقط املاک و مستغلات که در آن یک بار اجاره آن را فقط نگه داشتن در دادن بازده مانند فضای اداری اما بر خلاف که خرده فروشی املاک و مستغلات همیشه پیشرفت در خدمات به مشتریان و بسیاری از نرمتر و جنبه های بسیاری از کار سخت و شخم در منابع به Reatile املاک و مستغلات موفق است که نه فنجان چای از بسیاری از توسعه دهندگان املاک و مستغلات.

اگر شما تا به حال آرزو لیست برای ارائه به مقامات دولت چه خواهد بود ؟

اصلی من آرزو می کنم می تواند به کاهش زمان صرف شده برای انواع مجوز مورد نیاز برای شروع ساخت یک مرکز و همچنین مجوزهای مورد نیاز پس از اتمام آن و دوم خواهد بود به اعطای یارانه و تشویق مالی برای استفاده غیر متعارف قدرت به عنوان مراکز انرژی هستند guzzlers.

وقتی که می آید به مردم, مدیریت, چه, سرود که شما به دنبال ؟

به عنوان مثال منجر شود و اگر من فکر می کنم من می توانم آن را انجام دهد پس تنها من تیم به انجام آن است.

چگونه به طور جدی این است که درآمد های در حال دنبال شدن خود را در بازار …

ما را به درآمد های بسیار جدی در بازار ما و برای که ما باید نصب ردیاب نرم افزار برای این کار تنها به دلیل دریافت مناسب اطلاعات فروش از تمام خرده فروشان علاوه بر این در همه ما توافق داریم سهم درآمد بند ساخته شده است و ما می خواهیم تمام خرده فروشان به آمار درآمد به اشتراک گذاری آن را به عنوان یک پیروزی برای هر دو بازار و همچنین خرده فروش.

چه معيار در محل قرار داده برای انتخاب نام تجاری و منطقه بندی برای خود Elpro شهر میدان بازار …

ما در حال انجام یک بررسی نمونه با IMRB برای تعیین علامت های تجاری ما می خواستیم که در مرکز ما و همچنین تحقیقات انجام شده بر روی علامت های تجاری است که ترجیح داده در حوضه و پهنه بندی ما می خواستیم به دنبال منطق ساده از خرده فروشی در نگه داشتن بین المللی/برای هر دو جنس برندها در کون مردان در FF و بانوان/کودکان و نوجوانان نوجوانان در طبقه دوم با دادگاه مواد غذایی و متعدد. آن است که همیشه بسیار دشوار تصمیم به درخواست مارک برای تغییر اما اگر چنین تصمیم گرفته پس ما باید به بانک پس از توافق ما که در آن علامت های تجاری با کم TD میان خود دسته را می توان منتقل شده و یا می توان نقل مکان کرد.

بالا 5 بهداشت عوامل است که باید برای هر مرکز مدیریت به دنبال ؟

بالا 5 عنوان من برای هر خرده فروشی املاک و مستغلات اپراتور باید-1) می دانم که اموال خود را در داخل است.2) می دانید مالی مانند پشت دست خود را. 3) درک کسب و کار خرده فروشی و حمایت از خرده فروشان به انجام در سطح محلی است. 4) کنترل غیر ضروری wastages به عنوان آن را همیشه یک مبارزه بزرگ و خواص. 5) مدیریت مردم به عنوان شما همیشه تیم های بزرگ را مدیریت کند تا به نگه داشتن آنها را با انگیزه به انجام یک چالش بزرگ

اگر شما تا به حال برای محدود کردن در سه چیز (شخصی/حرفه ای) است که باید کمک به شما در دستیابی به موفقیت در محل کار فعلی خود, مشخصات, چه کسانی بود ؟

رفتار اخلاقی در چشم برای جزئیات و کار سخت خواهد بود من سه صفات که به من کمک کرد تا رسیدن به موفقیت در حال حاضر من پروفایل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im