مامان خاطرات برای قرنطینه روز

مامان خاطرات برای قرنطینه روز – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 22, 2020, 09:10 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

بچه ها قرار شد در مدرسه برای دو هفته دیگر. تابستان آمده است در اوایل اما منهای گزینه های. این سخت ترین زمان برای یک مادر است. من باقی مانده و من به شما گفتن که چگونه

The writer and her daughter Faria supervise as son Ashaz squeezes lime to make lemonade. Cooking with the kids can help them kill a few hours. Pic/ Pradeep Dhivar

نویسنده و دخترش Faria نظارت به عنوان پسر Ashaz فشار آهک به شربت ابلیمو. آشپزی با بچه ها می تواند کمک به آنها را بکشند چند ساعت. عکس/ Pradeep Dhivar

سه هفته پیش دریافت کردم اولین الگوی رفتاری در اطراف corononavirus. دهلی بچه داره از جا در رفته با اجتماعی فاصله. من آن خار کردن فکر مم کارخانه همیشه بزرگ نمایی. شنبه گذشته احساس غرق در. من در حال حاضر می دانستم که دقیقا همان چیزی است که رو به جلو بود شوخی: این به هیچ وجه یک تعطیلات است. با مراکز و مناطق بازی در فضای بسته تنها چیزی است که به نظر می رسد باز در جهان در حال حاضر است ، بودن (تقریبا) هیچ صفحه مامان من نیاز به بریس به مدت طولانی داغ روز از تابستان را بدون از دست دادن من سرد است. این نمی تواند آسان, اما از آن نخواهد بود که سخت هم نیست.

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که در حال کار از خانه مامان به من آموخت, اما هیچ چیز آماده کرده است من برای نگه داشتن من چهار و شش ساله اشغال برای ساعت 14 مستقیم.

مانند برخی از هوشمند مادران در خارج وجود دارد من rustled تا چند jugaads برای حفظ معدن اشغال و سرگرم.

urning their study table into a craft station with paints, paper and stickers.
تبدیل خود را مطالعه جدول به یک هنر و صنعت ایستگاه با رنگ و کاغذ و برچسب.

هنگامی که زندگی به شما لیمو… لیموناد. در آن طول می کشد توانا مقدار زیادی از زمان برای ایجاد یک دسته ای بزرگ برای یک تابستان گرم است. بچه ها دنبال من به آشپزخانه به ریز ریز کردن, پوست, خمیر رول (با تشکر از شما, ماریا مونته سوری). البته وجود خواهد داشت یک بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر از حد معمول اما کسانی که دست های کوچک تمیز کردن خوب بیش از حد. فراموش نکنید که برای پاداش آنها را با تلویزیون زمان و یا شکلات ، بنابراین اگر چه rotis نیست دور و یا سیب زمینی نمی خرد شده به همان اندازه. آن را به یک وعده غذایی خوب با این وجود. پرتاب در برخی از ظهر پخت فعالیت است. یک دسته تازه چسبناک کیک های شکلاتی. وجود دارد تن از فوق العاده آسان دستور العمل در اینترنت (اما نه کسانی که در یک دقیقه در مایکروویو آنهایی که ما می خواهید برای کشتن زمان بیشتری را در اینجا به یاد داشته باشید؟).

آب سرگرم کننده خود را گسترش زمان حمام. پر کردن سطل و ظروف را با آب گرم, پرتاب در برخی از اسباب بازی حمام لغزش آنها را در لباس شنا خود را و اجازه دهید آنها را فکر می کنم آنها در یک استخر شنا. اضافه شده فعالیت در اینجا این است که به آنها بگویید به خود قدیمی, اسباب بازی های نرم و یک اسکراب خوب به طوری که آنها نگاه خوب به عنوان جدید و بوی مانند صابون.

Faria’s tent at their Kurla home is made from a folding clothes rack
Faria چادر در Kurla خانه ساخته شده است از یک تاشو دندانه دار کردن لباس

رنگ شهر قرمز و آبی و سبز. من متوجه شدم که آنها می توانید صرف ساعت با رنگ, رنگ و قلم و طراحی ورق. آنها را به تغییر به تی شرت و اجازه دهید تخیل جریان است. اجازه دهید آنها را رنگ تی شرت بیش از حد. هشدار: این می تواند کثیف بنابراین نگه داشتن آنها را دور از اثاثه یا لوازم داخلی. تبدیل خود را مطالعه جدول به یک هنر و صنعت ایستگاه. شما می تواند به طور تصادفی (چشمک چشمک) مخلوط کردن لوازم و سپس از آنها بخواهید به جداسازی googlie چشم, برچسب, با توجه به رنگ, اندازه و یا شکل است.

برای فیلم. در صفحه اصلی. شما رو به آن را سرگرم کننده با طراحی پرده توزیع آنها را در یک کاسه بزرگ پاپ کورن و اجازه دادن به آنها از دست رفته در داستان است. به عنوان یک پیش فعالیت های من بپرسید آنها را به بلیط برای تمام خانواده با نشان دادن نام و زمانبندی گنجانده شده است. و شما…لطفا نگاهی به یک استراحت و تماشای فیلم با آنها.

Ashaz makes an action figures set up for role play
Ashaz باعث می شود یک عمل ارقام برای نقش بازی

را د ، بچه ها آنها را دوست دارم. معدن ساخته شده است از یک پارچه خشک شدن مفت و پتو اما شما حتی می توانید یک زیر میز ناهار خوری و یا با میله گره خورده است به یک سه پایه. مطمئن شوید که برای اضافه کردن چراغ پری برای درام.

نقش خود را بازی. را (تقریبا) تمام اسباب بازی خود را. اجازه می دهد آنها را به گسترش آنها در سراسر یک اتاق و از آنها بخواهید به عظیم مجموعه با عروسک و اقدام مجسمه. اجازه دهید جهان متفاوت اغوش گرفتن. این می تواند ساعت ها در حالی که شما خود را به پایان برساند دفتر کار و یا کارهای. نگه داشتن وسواس در شما (در صورت وجود) را کنار گذاشته و اجازه دهید آنها را نقش بازی. می دانم که این بهتر از هر زمان روی صفحه نمایش.

به من بگویید یک داستان است. خواندن کتاب برای آنها بهترین است, اما اگر شما لازم نیست که زمان آنها را به گوش دادن به پادکست از داستان های کودکان.

P. S. بشویید و آنها را به شستن دست قبل و بعد از هر فعالیت/وظیفه.

بیشتر وجود دارد

  1. وجود دارد تن از امن علم آزمایش بر روی اینترنت است که آنها می توانید انجام دهید. فقط مطمئن شوید که آنها انجام می شود تحت نظارت خود را.
  2. برچسب کتاب و پازل می تواند به نگه داشتن بچه های بزرگتر را اشغال کردند. آن را یک ایده خوب را به شما معرفی آنها به مسلمان.
  3. آنها را به تماس تصویری پدربزرگ و مادربزرگ خود را به آنها نشان می دهد تمام هنر خود را و بازی کار می کنند. آن را آسان 30 دقیقه گرفته مراقبت از.
  4. آنها را به نوشتن نامه.
  5. بازی dumb باکلمات. این مدرسه قدیمی اما سرگرم کننده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im