شهردار کانزاس سیتی رفت و به رای دادن. یک نظرسنجی کارگر او را تبدیل به دور


Illustration for article titled The Mayor of Kansas City Went to Vote. A Poll Worker Turned Him Away

عکس: کایل ریواس (گتی ایماژ)

وجود دارد یک سطح معینی از طنز به یک انتخاب رسمی تبدیل شده به دور از رای گیری. این مورد برای کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس.

با توجه به تخته هنگامی که لوکاس رفت و برای رفتن رأی در میسوری اولیه روز سه شنبه گردانيده شد و پس از گفت او “نبود در سیستم است.” Lauri Ealom یک زن که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر کانزاس سیتی انتخابات هیئت مدیره گفت که این اشتباه رخ داده است که سالمندان نظرسنجی کارگر مخلوط لوکاس را اولین و آخرین نام هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن خود را ثبت نام. در نهایت خطا حل و فصل شد و لوکاس گفت: او را بعد از بازگشت در شب برای رای دادن.

تبلیغات

او تصمیم گرفت به نوبه خود به اشتباه به یک لحظه از حمایت. صحبت به نیویورک تایمزگفت: “من که اشتباهات اتفاق می افتد. ما نیاز به مطمئن شوید که ما یک سیستم که در آن ما ندارد و اشتباه است.” او رفت و به بحث در مورد چگونه او قادر به بازگشت اما افرادی وجود دارند که نمی خواهد بود قادر به انجام همان کار را با توجه به تعهدات و یا مراقبت از کودکان در اولویت است. او همچنین اشاره کرد که چگونه به عنوان یک انتخاب رسمی او قادر به دریافت روشن از یک مقام رسمی. کسانی که خود را در موقعیت استثنایی ممکن است اجازه داده شود همان حسن نیت ارائه میدهد.

در حالی که این یک مورد ساده از خطای انسانی آن را نیز نشان می دهد که چگونه به راحتی یک فرد می تواند از رای دادن منصرف. من بیشتر شگفت زده واقع او تبدیل به دور و نبود ارائه شده برای ثبت نام در رای گیری محل. ما نیاز به آن را آسان تر برای مردمی برای رای دادن سخت تر نیست. وجود دارد در حال حاضر مردم در موضع قدرت که به طور فعال در تلاش برای سرکوب رای دهندگان ما نیازی اشتباهات ساده ناخواسته کمک در این تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im