افسانه Ram: آیا شما دیده می شود این جواهر کوچک توسط Ishaan Yadav و Neha Dhanuka?

افسانه Ram: آیا شما دیده می شود این جواهر کوچک توسط Ishaan Yadav و Neha Dhanuka? – شیوه زندگی

انتشار: May 17, 2020, 17:16 IST | همکاری محتوا | بمبئی

تئاتر نمایشنامه که در آن شما شاهد یک اجرای زنده از بازیگران هستند که گوهر هنر هند تشکیل می دهند که خواسته های منحصر به فرد خلاقیت و اجرای برنامه. افسانه Ram یک چنین گوهر با Ishaan Yadav و Neha Dhanuka.

Ishaan Yadav and Neha Dhanuka

Ishaan Yadav و Neha Dhanuka

تئاتر نمایشنامه که در آن شما شاهد یک اجرای زنده از بازیگران هستند که گوهر هنر هند تشکیل می دهند که خواسته های منحصر به فرد خلاقیت و اجرای برنامه. افسانه Ram یک چنین گوهر با Ishaan Yadav و Neha Dhanuka. تئاتر نمایشنامه که در آن شما شاهد یک اجرای زنده از بازیگران هستند که گوهر هنر هند تشکیل می دهند که خواسته های منحصر به فرد خلاقیت و اجرای برنامه. افسانه Ram یک چنین گوهر است که به تازگی راه اندازی شده توسط پویا تولید کننده اواز یا موسیقی دو نفری از Ishaan Yadav و Neha Dhanuka به طور مشترک با فیلم و تئاتر جامعه است.

The Legend of Ram, برادوی به سبک هندی تئاتر بازی یک داستان بی انتها از Ram-سیتا – Raavan. آن است که اندیشه های مختلف در رم زندگی Raavan را ترس Kaikayi را مشاهده و…. در مجموع یک متفاوت را در رامایانا. این بازی است که مفهوم توسط نویسنده و کارگردان آقای Atul Satya Koushik.

این بازی به ارمغان آورده است پشت اولین Ram, ما تو را دیدم در حلقه زندگی در رامایانا. بله آقای آرون Govil بازگشته است و این بار بر روی صحنه است. Nivedita باتاچاریا بسیار آرامی نقش سیتا. این اغراق تولید Ishaan Yadav و Neha Dhanuka زیبا, مجموعه موسیقی جادویی نفیس رقص زمین بالا اجراهای نمایشی اقدامات بسیار خوبی نوشته شده دیالوگ و یک encaptivating راه گفتن رامایانا. هر دو تولید کنندگان اعتبار تعالی هنری رویایی نویسنده و کارگردان آقای Atul Satya Koushik که بارها ثابت فطرت خود با تئاتر بازی می کند.

Ishaan Yadav و Neha Dhanuka نیز به تازه و در عین حال شدید مفاهیم. آخرین بازی حزب پیژامه یک طنز مدرن روز Hindi تئاتر بازی است که لمس بر #metoo موج برجسته جرم و جنایت علیه زنان و توضیح می دهد که آنچه رضایت به معنی در یک شیوه ای بسیار ظریف. این بازی ستاره زرق و برق دار بازیگر Kamya Panjabi ملی و برنده جایزه در تئاتر, Sunil پلول.

Ishaan را Hindi تئاتر بازی Ballygunge 1990 نیز رسید و در حال حاضر Ishaan و نیها را با موفقیت راه اندازی شد Legend of Ram, و حزب پیژامه. Forte از تولیدات خود اسراف رنگارنگ مجموعه و شخصیت های پر زرق و برق که هر دو از آنها اعتبار گراند دیدگاه نویسنده / مدیر آقای Atul Satya Koushik.

تئاتر پرشور تولید Ishaan Yadav می گوید: نقش تئاتر به تاریخ شده اند محدود به مخاطبان تو رفتگی در دیوار اما او می خواهد به آنها را به هر گوشه ای از هند است. تولید کننده Neha Dhanuka همچنین فکر می کند که هنر واقعی از یک مجری می تواند آزمایش می شود تنها در تئاتر که در آن هیچ کاهش و هیچ re-طول می کشد یک مطالعه شات و شما انجام می شود. هر دو آنها را در ذهن مجسم در نظر گرفتن نقش تئاتر به جوانان, به پیر, به مدارس, به دانشگاه, به هر بخش از جامعه است.

در اوایل سی سالگی Ishaan و Neha در حال ظهور به عنوان جوان و پویا تولید. جدا از تولید Ishaan نیز عمل در جنوب هند فیلم و Neha یک حسابدار و شده بود یک مشاور مدیریت.

Ishaan Yadav و Neha Dhanuka همواره کار خود را به سمت پروژه های آینده که ممکن است شامل یک دسته گل زیبا و دراماتیک فیلم کوتاه. وقتی پرسید که آیا ما می توانیم آنها را در حال حرکت به سمت سریال های تلویزیونی و یا وب سایت سری آنها گفت: آنها طرح بزرگ و می خواهم به قدردانی برای کار خود را در سراسر سیستم عامل های سنتی مانند تئاتر و همچنین به عنوان مدرن روند سیستم عامل مانند web-سری. خود را در چشم انداز امیدوار کننده است و ما مشتاق برای دیدن بیشتر از آنها!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de