‘به Kapil Sharma نشان می دهد” برای رفتن دیجیتال بدون زندگی می کنند مخاطب ؟

با توجه به کروناویروس مستند شاخه از همه نشان می دهد را متوقف کرده اند به دلیل که کانال های در حال پخش, پیر نشان می دهد و یا تکرار telecasts فعلی خود را نشان می دهد. حتی آخر هفته نشان می دهد که تحت تاثیر قرار به خصوص این Kapil Sharma نشان می دهد. Kapil Sharma شاخه با نشان دادن مخاطبان زندگی می کنند و هر آخر هفته چندین مشاهیر علامت حضور خود را در نشان می دهد. به دلیل عمده زیر فن و محبوبیت بسیار زیاد سازندگان تصمیم گرفته اند تا آن را آنلاین نشان می دهد.

طبق گزارش در Bollywood Hungama, Kapil است به احتمال زیاد میزبان نمایش دیجیتالی بدون مخاطبان زندگی می کنند. صحبت کردن در مورد آن گفت که پورتال سرگرمی “چرا که نه ؟ پس از Coronavirus زده جهان, محبوب ترین نشان می دهد بحث میزبان آمریکا مانند Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و Ellen Degeneres به تصویب رسید بدون مخاطب فرمت. آنها حتی ضبط خود را نشان می دهد از خانه های خود. Kapil است به احتمال زیاد به دنبال این رمان راه از ضرب و شتم تاج.”

در ضمن Kapil با بهره گیری از این مستند با همسر خود Ginni Chatrath و چهار ماه دختر Anayra Sharma.

در طول سال های اخیر تعامل با بار از هند, Kapil صحبت در مورد چگونه دختر خود را آغاز کرده است به رسمیت شناختن او. او اظهار داشت: “من حتی نمی دانند که در این روز می رود. Abhi uska mere saath thoda zyada پیوست ho gaya hai. Pehle Ginni ko hi dekh kar هستی thi. پس از گذشته چند روز او را آغاز کرده است به رسمیت شناختن و حتی لبخند. این احساس است که از جهان است.”

او افزود:”Aaj kal سارا din کودک ke saath khelta rehta hoon و khaata aur sota hoon, bas. Badi mushkil se روال sahi هوی thi. Usko حل و فصل aur hamein زمان پر sote رنگ 10 din سلام هانوی کی phir se روال تغییر ho gaya. Abhi کودک bhi با مته سوراخ ho gayi hai dekh dekh ke mujhe سارا din. Usko lagta hai, ‘Mera baap kuchh karta hi nahi hai’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de