نفرت تو را نویسنده انجی توماس است در مورد آمار ما با یک رمان جدید, بتن رز


Illustration for article titled iThe Hate U Give/i Author Angie Thomas Is About to Hit Us With a New Novel, iConcrete Rose/i

عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و پس از انجام سیاه داستان.

نویسنده انجی توماس که مظهر بیانیه و اگر شما فکر او انجام شد به ما خام و وحشیانه صادقانه توصیفاتی از واقعیت با رمان-تبدیل-فیلم نفرت تو به من اخبار را برای شما: She ain’t.

تبلیغات

به گفته مردماین نویسنده تحسین شده یک کتاب جدید مجموعه در همان داستانی جهان به عنوان نفرت شما را به نام بتن افزایش یافت. در حالی که توماس’ 2017 نیویورک تایمز بهترینفروش جوان بالغ رمان با تمرکز بر مقابله با پلیس خشونت بتن افزایش طول می کشد نگاه نزدیک در سیستم زندان و اثر مخرب آن تا به حال در خانواده است.

بتن رز می گیرد 17 سال قبل از حوادث در اولین کتاب او و تواریخ زندگی Maverick کارتر استار پدر.

Maverick نقش عمده ای در نفرت تو رادر بتن افزایش یافت, داستان زندگی او را طول می کشد در مرکز صحنه. رمان آهنگ Mavericks آغاز او به عنوان هدایت تبدیل شدن به یک پدر به استار برادر, هفت, زمانی که او فقط 17. بتن Rose is a fast-paced حرکت داستان در مورد آنچه در آن به معنی یک جوان سیاه—و پدر در امریکا است.

“همه شخصیت های که واقعا فقط ماند با من ماوریک بود که در بالای این لیست” توماس 31 می گوید مردم در یک مصاحبه اختصاصی در مورد این کتاب. “و آنچه برای من جذاب بود یک بار خوانندگان شروع به خواندن نفرت تو را و پس از آن زمانی که این فیلم بیرون آمد او شخصیت است که از من خواسته شد در مورد بیشتر است.”

اغلب احساس می کند که اگر تنها سیاه معماران و طراحان همیشه علاقه مند به انسانی مردم سیاه و سفید که در نهایت در زندان است. که در آن جامعه می بیند یک “قاتل” است که نیاز به دور انداخته می شود برای حفاظت از عموم مردم ما با دیدن یک فرد که ممکن است اشتباهات ساخته اند اما هنوز هم پتانسیل بود. است که چرا نویسندگان مانند توماس هستند پس لازم است; because آن است که معمولا در سمت چپ تا ما را به نقطه ای از شرایط محیطی و مسائل سیستمیک که باعث شود مردم سیاه و سفید به پایان رسید تا در طرف اشتباه از قانون است.

“من شروع به صحبت کردن به زندگی واقعی ماوریکس. مرد جوان که هنوز هم در تلاش برای پیدا کردن راه خود را و اغلب نوشته شده است و دیده می شود به عنوان مشکل و یا این یا آن” توماس گفت. “آنها هرگز دیده می شود به [داشتن] بالقوه آنها تنها به عنوان دیده می شود که در معرض خطر است. آنها داستان و سزاوار آنها این فرصت را به نه تنها رشد آنها سزاوار فرصت دیده می شود به عنوان کسی که فراتر از شرایط خود.”

تبلیغات

این داستان ها به خصوص مهم برای جوان مردم را به خواندن و دریافت درس های زندگی. متاسفانه اگر بتن را افزایش داده است همان درمان به عنوان نفرت تو را, شما می توانید انتظار در تمام مدارس به ممنوعیت این کتاب است. با توجه به سرگرمی هفتگینمرات از پدر و مادر در زمان موضوع را با استفاده از مواد مخدر که در محل این نفرت تو را به عنوان به خوبی به عنوان صریح زبان باعث آن می شود ممنوع در برخی از مناطق و با توجه به نگهبانافسران پلیس می خواست آن را گرفته شده از دبیرستان خواندن لیست زیرا آنها نمی مانند تمرکز بر خشونت پلیس. (به دلیل…البته آنها نمی خواهد.)

خوشبختانه Thomas نمی دهد گه.

“…هیچ کس می خواهد به بحث در مورد رابطه جنسی نوجوان, هیچ کس می خواهد به بحث در مورد بارداری دختران نوجوان یا نوجوان پدر و مادر است. اما او در میان ما هر روز و این چیزی است که ما نمی توانیم چشم پوشی از ” توماس گفت. “و من قصد دارم به نوشتن ادامه آن و ناشر است که هنوز برای انتشار آن است. چرا ؟ از آنجا که افراد جوان که نیاز به این داستان… ناراحتی خود است نه مشکل من. نگرانی من این است که برای این افراد جوان که نیاز به این [کتاب].”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im