‘The Great Gatsby’ بازیگر میا فارو دختر کوئینسی در بیمارستان بستری و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

به نظر می رسد مانند بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده هالیوود توسط طوفان به عنوان بیشتر و بیشتر مشهور در حال بیرون آمدن خود را آشکار تشخیص و یا از کسی که نزدیک و عزیز خود را به آنها. بازیگر کهنه میا فارو در حال حاضر نشان داد که او به تصویب رسید دختر کوئنسی تشخیص داده شده است با کوروناویروس. 75 ساله بازیگر در زمان به حساب توییتر خود را و گفت که Qunicy مجبور شده است به دنبال توجه پزشکی در یک بیمارستان است.

“یک درخواست شخصی. اگر شما خواهد بود تا نوع خواهد شما لطفا ارسال یک نماز برای دختر من کوئنسی. امروز او تا به حال هیچ جایگزین اما به رفتن به بیمارستان برای کمک در مبارزه خود را در برابر coronavirus” میا توییتی. برای اطلاع کوئنسی Farrow-LePine متولد شد و به عنوان Kaeli-Sha است و این بازیگر جوانترین فرزند. Farrow تا به حال به تصویب رسید کوئینسی در سال 1994 زمانی که او فقط یک سال از ارسال این بازیگر از تقسیم فیلمساز وودی آلن. کوئینسی در حال حاضر متاهل و دارای یک نوزاد دختر به نام Coretta.

آن را نیز امروز گزارش داد که بازیگر بریتانیایی هیلاری هیت بهترین و شناخته شده برای فیلم Witchfinder General درگذشت عوارض ناشی از رمان coronavirus. او 74. خبر مرگ او تایید شد توسط پسر تعمیدی, Alex Williams هفته گذشته در Facebook به عنوان نشان داد با خبرنگار هالیوود. هیلاری متولد شد و در لیورپول انگلستان و ساخته شده بود اولین بازی خود را در هالیوود بر روی صفحه نمایش بزرگ در ریوز مایکل’ ترسناک دانلود فیلم Witchfinder General در سال 1968.

Coronavirus که سرچشمه در چین تاکنون جان بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده به 1.7 میلیون دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im