درخشش و ایزابل بحث موهای سیاه و سفید در زمان Coronavirus

“هرگز خواندن نظرات” معمولی است, توصیه های داده شده به روزنامه نگاران شاغل در پزشکی اجتماعیia—که در آن هر کس یک منتقد عضو شورای نظارت مدت اجرای شایع و آواتار به طور موثر عملکرد به عنوان زره پوش. اما گاهی اوقات ما فقط می تواند خود را کمک نمی کند—پس از همه ما انسان نوشتن مطالب برای دیگر انسان ها و حتی زمانی که هیچ اعتبار یافت می شود انتقاد سازنده (با تأکید بر سازنده) همیشه مفید است.

تا زمانی که پاسخ را به ما ارائه فاش کردن شکاف عمیق در ما درک و پذیرش از یکدیگر بشریت است. این به نظر می رسد در مورد زمانی که در میان هزاران گزارش از افزایش مرگ و عوارض سلامت, نابرابری و هشدار دهنده نتایج اقتصادی که باید هولناک ما روزانه ایزابل تحریریه اشلی ریس جرات به انتشار یک مقاله در مورد چگونگی پیامدهای coronavirus بحران مؤثر هستند کمتر در نظر گرفته جنبه های زندگی در این مورد نگهداری از مو.

تبلیغات

به نمایشگاه انبوه مقالات در مورد زوم جلسه آداب معاشرت پانسمان برای خانه, دفتر, DIY, beauty, جریان, خدمات, توصیه, و پناهگاه در محل دستور باید به طور معمول گردش در چند هفته گذشته در کنار مراتب بیشتر هشدار دهنده سرفصل. با این وجود ریس را به خوبی تحقیق اکتشاف چگونه خاموش شدن از سالن و مو خدمات به عنوان غیر ضروری کسب و کار شد و تاثیر منفی بر عملکرد مشتریان پزشکان و کارآفرینان به طور یکسان به خود جلب کرد این jeers و قضاوت از بسیاری از خوانندگان چند تا از آنها را رد کرد و نگرانی او جامع خطاب به بیهوده و بیمعنی و غیر حساس در یک لحظه زمانی که مردم در حال مرگ توسط توده ها.

برای روشن ریس به طور کامل آگاه از مرگ و میر از COVID-19—که در حال حاضر اتفاق می افتد در یک شدت نرخ بالاتر در میان سیاه و جمعیت در سراسر آمریکا بیش از دیگر گروه های نژادی است. به همان اندازه درست است که او را برای اولین بار به آدرس این جنبه خاص از COVID بحران; در واقع درخشش بالا—همراه با رسانه های مانند Refinery29, سیاه سازمانی و Grio—نیز لمس کردن در این نگرانی یکی از بسیاری از به طور نامتناسبی سیاه مردم در طول این بحران است. و آن را باور یا نه ما قابل ملاحظه ای قادر به اذعان این به ظاهر خوش خیم نگرانی حتی به عنوان ما بیشتر فشار جهانی و ترس از دست دادن خانواده و دوستان و درآمد بهداشت و زندگی خود ما.

هر دو از این چیزها می تواند درست باشد—و مرتبط است. در عین حال حتی در یک لحظه که مسلما خواسته های همه شفقت ما می تواند جمع اوری بسیاری از پاسخ به ریس مقاله پیشنهاد مداوم (اگر نه علاج ناپذیر) مورد نزدیک بینی. و از آنجایی که ما نه تنها نوشتن برای سایت های خواهر هستند اما بخشی از جمعیتی محاوره شناخته شده به عنوان “خواهر” (با عرض پوزش آن را تا به حال انجام می شود) او پیوست و درخشش به ادامه گفتگو—آدرس و مخوف بخش نظرات.

تبلیغات

سازمان دیده بان مصاحبه ما در ویدئو بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de