این فراموش شده جمعیت’: یوسف سلام صحبت می کند در مورد COVID-19 و زندان مجتمع صنعتی

در ایالت نیویورک به تنهایی وجود دارد بیش از 90000 نفر پشت میله های زندان.

بیش از 90,000 انسان: پدر و مادر بچه سکس خواهر و فرزندان و دوستان و عمو و پدربزرگ و مادربزرگ محدود به زندان های محلی و ایالتی زندان و فدرال زندانها از دیگر امکانات. اما در زمان بحران ما چگونه برای مراقبت از این فراموش جمعیت ؟ بهتر است سوال: آیا ما در واقع برای مراقبت از ما زندانی جمعیت ؟

تبلیغات

تادیبی امکانات در حال حاضر ضربه سخت شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر. گزارش نیویورک تایمز که در شهر نیویورک زندان “167 زندانیان 114 اصلاح کارکنان و 23 سلامت کارگران” آزمایش مثبت برای COVID-19. بر اساس ماهیت این بیماری عفونی ما می توانیم اعداد را افزایش دهد. به سرعت در حال. پس از همه افرادی که در زندان زندگی می کنند بسیار نزدیک محله سلول اغلب uncleaned و زندانی اغلب به مقدار محدود از صابون—بیایید شروع به بحث در مورد دستکش یا ماسک صورت. در حالی که حدود 650 نفر تا به حال منتشر شده است در شهر نیویورک و ایالات متحده مانند نیوجرسی و کالیفرنیا (در میان دیگران) در حال تلاش برای کاهش جمعیت خود را در زندان; هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود.

یوسف سلام, دکترا, یک فعال سخنران عمومی و یکی از تبرئه 5. پس از گذراندن نزدیک به 7 سال زندان برای یک جرم را مرتکب نشده سلام همه به خوبی می داند در مورد شرایط غیربهداشتی زندگی در زندان ها و زندان ها.

“هنگامی که شما مردم در زندانها است که به سفری با کسی که اگر یک فرد بیمار شود کل محل که کل واحد را مریض است. که چقدر جدی است می گوید:” سلام.

در حالی که این زندانی به نظر می رسد به فراموشی سپرده شود در میان این همه گیر از آن نگران است که در زندان کار استفاده می شود به نفع جامعه است. در ماه مارس فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که نیویورک آغاز شده بود تولید خط خود را از دست ضد عفونی کننده شناخته شده به عنوان “NYS تمیز….” این محصول به توزیع رایگان اما با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تشکلات مردم در حال تولید ضد عفونی کننده دست و در حال پرداخت به عنوان کمی به عنوان 16 سنت در هر ساعت (با دستمزد و حداکثر 65 سنت در هر ساعت).

تبلیغات

سلام می گوید که در زندان کار است که به صراحت از اتحادیه اروپا ،

“من در تلاش برای قرار دادن ذهن من در اطراف تمام مفهوم یک زندانی نجات کشور از آنجا که ما لازم نیست که منابع ما اصلا ضد عفونی کننده دست به رفتن در اطراف.” سلام که هنگامی که مشغول به کار در یک مغازه خیاطی در ادامه “را به عنوان یک جامعه آن را حس بزرگ برای آنها می گویند” شما می دانید چه من اجازه کاهش برخی از زمان است که شما انجام دهید چرا که شما در حال شرکت در این کشور بودند.'”

تبلیغات

معاون, گزارش که زندانی افراد نیست در واقع ساخت ضد عفونی کننده دست به جای آنها rebottling و برچسب های موجود ضد عفونی کننده دست—نیز وجود دارد که بحث افزایش دستمزد اما با توجه تایید شده است. به طور مشابه, رهگیری گزارش می دهد که زندانی (به طور خاص کسانی که با اعتقادات) ارائه می شوند 6 دلار یک ساعت به حفاری گورهای دسته جمعی در جزیره هارت. ظاهرا شهر نیویورک متعلق و عمل گورستان عمومی شده است نگهداری زندان کار.

اما تشکلات مردم—برخی از آنها در حال حفر گورهای دسته جمعی برای دیگران زندگی می کنند از طریق همه گیر? که در آن یک صورت ظاهر از بشریت وجود دارد ؟

تبلیغات

“من فکر می کنم زندانیان بسیار ترس از تاثیر COVID-19 در زندان صنعتی پیچیده است زیرا آنها می دانند که آنها بخشی از این جمعیت گفت: سلام در نهایت.

سازمان دیده بان مصاحبه ما با یوسف سلام در ویدیو بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im