صنعت مد خواهد بود و حکومت توسط یک غول جدید به زودی به نام WeIN

صنعت مد خواهد بود و حکومت توسط یک غول جدید به زودی به نام WeIN – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 14, 2020, 09:21 IST | همکاری محتوا | بمبئی

WeIN هند دیده می شود به عنوان بهترین هندی Shein جایگزین و به زودی رفتن به کنترل و هدایت صنعت مد کشور ما

WeIN India is going to be the best online shopping alternative to Shein India in the near future

WeIN هند در حال رفتن به بهترین آنلاین خرید جایگزین برای Shein هند در آینده نزدیک

این بسیار معمول است برای هر شرکت به خصوص برندها در صنعت مد و پوشاک را وارد کنید و سپس حتی محو شد بعد از مدتی به دلیل بسیاری از برندها قادر به مطابقت با ادامه روند در حال تکامل میباشد. بی حد و حصر تعداد برندها سعی کرده اند به علامت خود را در آنلاین خرید پوشاک و لباس و چهره ای جدید به مد در هند; با این حال بسیاری از بار آن را همیشه مارک های بین المللی است که آیا این کار در هند است. اما سرخپوستان می توانید آه امداد تنفس در حال حاضر به عنوان بسیاری از این برنامه های چینی شده اند ممنوع از جمله Shein آن که غالب نام در بازارهای مد. هند در حال حاضر هموار راه را برای بسیاری از مارک های محلی است که می تواند ساخت و توسعه نام خود را در بازار است. WeIN هند دیده می شود به عنوان بهترین هندی Shein جایگزین و به زودی رفتن به کنترل و هدایت صنعت مد کشور ما.

Shein-WeIN شده است می تواند شدید رقبای بود Shein هنوز هم در بازارهای هند; هنوز WeIN می تواند رقیب بالقوه برای نه تنها Shein اما دیگر مارک های بین المللی و حتی در سطح جهانی پس از این هندی نام تجاری دستاوردهای جهانی نام. این زمان بسیار نزدیک به زمانی که کلمات – هند Shein-WeIn می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف مد در هند که در آن WeIN نشان می دهد شدید پتانسیل به تسخیر بسیاری از بازارهای بکر از پوشاک و لباس بخش.

برای WeIN هند ماموریت بسیار ساده را نام آنها مترادف با مد نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان که در آن آنها خواهد بود شناخته شده به عنوان جدید نوآوران مد و که در آن آنها خواهد دوباره تعریف مد برای همه مشتریان خود را. آن است که بهترین در هند ساخته شده و محصول شرکت است که حداکثر فرصت های دریافت کردند در مقابل آنها و تبدیل هر فرصتی به یک مسیر است که آنها را به موفقیت.

راه اندازی همان اتفاقی خواهد افتاد احتمالا در اواسط ماه اوت. مردم در رسانه های اجتماعی خود را دسته در حال حاضر در حال رفتن دل شکسته خود را افزایش محبوبیت حتی قبل از راه اندازی. WeIn مد تصمیم گرفته است به تهیه کردن به تمام مشتریان خود, هر دو مردان و زنان است. تمرکز خواهد بود; اما در پوشاک و پیشنهاد پوشاک در خطوط Shein لباس Shein لباس, اما خود, هندی, لمسی است که نمی خواهد را به هر یک از مشتریان را از دست ندهید چینی با نام تجاری; در واقع, آن را به آنها را به سقوط برای این مد هند شرکت.

دو چیز دیگر WeIN خواهد بود ترکیب در آنها فقط مانند Shein; یکی خواهد بود به علاوه اندازه بخش برای تمام مشتریان محترم و دوم خواهد بود به یک امتیاز وفاداری سیستم برای تمام مشتریان وفادار. WeIN قطعا نشان دادن تمام امکانات آن را تبدیل شدن به یک رهبر بازار در مد به زودی.

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de