به DOJ به نظر می رسد با استفاده از Coronavirus به اطراف و قانون اساسی ما حق دادرسی (در میان چیزهای دیگر)


Illustration for article titled The DOJ Appears to be Using Coronavirus to Get Around Our Constitutional Right to Due Process (Among Other Things)

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

به عنوان coronavirus بحران همچنان به تسلط جریان اصلی رسانه ها و عموم مردم همچنان در حالت دیوانگی, tاو به وزارت دادگستری است و بی سر و صدا پرسید: چیزی از کنگره که قرض دادن احساسات از دفاع به هر کار توطئه نظریه پرداز است که باعث می شود ما به رول چشمان ما به عنوان مسدود کردن آنها ما خبرخوانها با داغ طول می کشد در پتانسیل “مارشال” قانون (ظاهرا بسیاری از مردم یا نمی دانم کلمه “رزمی” و یا آنها معتقدند امینم در حال آمدن است برای از بین بردن جامعه به عنوان ما آن را می دانم) و دولت ایجاد این ویروس به منظور توجیه نفس بیش از حد.

با توجه به سیاست های DOJ می خواهد و پایان اجرا در اطراف جسم است که این حق در قانون اساسی به نظر می رسد قبل از یک قاضی پس از دستگیری و به دنبال آزادی است. بخش درخواست توانایی به درخواست رئیس قضات به بازداشت افراد به طور نامحدود و بدون محاکمه در مواقع اضطراری—در این مورد coronavirus همه گیر بودن که اضطراری است. آنها نیز بخواهید که دادستان عمومی اعطا می شود قدرت به درخواست قاضی از هر دادگاه منطقه برای توقف دادگاه “هرگاه دادگاه بخش به طور کامل و یا جزئی بسته به موجب هر فاجعه طبیعی نافرمانی مدنی و یا دیگر وضعیت اضطراری.” آنچه به آنها تماس بگیرید “اورژانس” اشاره به “هر اساسنامه یا قوانین از روش غیر مؤثر قبل از دستگیری پس از بازداشت پیش از محاکمه, محاکمه و پس از محاکمه روش های جنایی و نوجوان دادرسی و تمام فرایند مدنی و دادرسی” با توجه به اسناد و مدارک بخش ارسال شده به کنگره است.

تبلیغات

Norman L. ریمر مدیر اجرایی انجمن ملی دفاع جنایی وکیل ابراز نگرانی های خود را به سیاسی در مورد پتانسیل درگیری با مردم حق در قانون اساسی به دلیل روند.

“نه تنها آن را یک تخلف از آن, اما آن را می گوید “مؤثر قبل از دستگیری'” گفت: ریمر. “به طوری که به معنی شما می تواند بازداشت و هرگز در برابر یک قاضی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید که اورژانس و یا نافرمانی مدنی است. پیدا کنم آن را کاملا وحشتناک است. به خصوص در زمان های اضطراری ما باید بسیار مراقب باشید در مورد اعطای قدرت های جدید به دولت است.” ریمر در ادامه گفت: “این چیزی است که باید اتفاق نمی افتد در یک دموکراسی است.

ریمر همچنین با انتقاد یکی دیگر از بند در DOJ پیشنهاد برای درخواست این سازمان برای استفاده ازدر شرایط اضطراری تنها, البته, ویدئو کنفرانس جلسات به عنوان مخالف در شخص جلسات حتی بدون متهمان رضایت.

“تصویری نهفته ممکن است مورد استفاده برای انجام یک ظاهر تحت این قانون” خواندن یک پیش نویس از پتانسیل زبان جدید برای فدرال قانون آیین دادرسی کیفری 5(f) عبور از عبارت “اگر متهم رضایت.”

“تصویری نهفته ممکن است مورد استفاده برای arraign یک متهم” جزئیات پیش نویس متن قانون 10(c) دوباره قابل توجه عبارت “اگر متهم رضایت.”

تبلیغات

“اگر آن را با رضایت شخص متهم این امر می تواند خوب” ریمر گفت. “اما اگر آن را با رضایت شخص متهم آن یک جاده وحشتناک به پایین رفتن. ما یک حق عمومی محاکمه. مردم حق دارند به حضور در دادگاه است.”

به DOJ است که درخواست برای این چیزها در میان سایر ابرو-بالا بردن تغییرات در سیاست مانند تغییرات در مورد برنامه های کاربردی پناهندگی برای مهاجران یک چیز تنها تقویت توسط این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نگه می دارد سخت برای انکار پناهجویان عبور از مرز به عنوان آن است.

اسناد و مدارک بررسی شده توسط سیاسی جزئیات بخش درخواست قانونگذاران بر یک میزبان از موضوعات از جمله اساسنامه محدودیت های پناهندگی و راه جلسات دادگاه در حال انجام است. سیاسی نیز مورد بررسی و قبلا گزارش شده در اسناد به دنبال اقتدار به تمدید مهلت در ادغام بررسی و تعقیب.

تبلیغات

به DOJ می خواهد کنگره برای تغییر زبان حقوقی در سیاست های مهاجرتی دولت به صراحت که مردم با COVID-19 هستند واجد شرایط برای درخواست پناهندگی. بخش درخواست مشابه برای کسانی که“موضوع را به ریاست جمهوری اعلام تعلیق و محدود کردن ورود بیگانگان به ایالات متحده است.

“من فکر می کنم آن را یک فاجعه انسانی است که نتواند به رسمیت شناختن است که افراد آسیب پذیر از این کشورها در میان بیشتر مورد آزار و اذیت و حفاظت از آنها را دقیقا همان چیزی است که کنوانسیون پناهندگان به انجام طراحی شده بود گفت:” Layli میلر-Muro مدیر Tahirih Justice Center, یک گروه حمایت از زنان و دختران فرار از خشونت.

تبلیغات

“من امیدوارم که ما آمده ایم از این با یک حس یگانگی ارتباط” میلر-Munro ادامه داد:. “مرز نمی توانید از ما محافظت می کند. ویروس ها اهمیتی نمی دهند.”

به DOJ درخواست نیست به احتمال زیاد به آن را از طریق دموکراتیک-کنترل اما این بدان معنی نیست که صرفا با درخواست از این نوع آزادی-فرسایش تغییر سیاست نباید نگرانی. اگر سیاست های جدید اتفاق می افتد به عبور از آنها نمی خواهد تنها اعمال می شود تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باقی مانده است فعال می شود سابقه برای این قوانین به درخواست در هر موقعیتی تلقی اضطراری. و از آنجا که مردم می گویند در آنچه به منزله “اورژانس” همه ما باید ترس از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de