تفاوت بین ‘کارن’ و ‘بکی’ توضیح


The classic Karen haircut, modeled by Kate Gosselin of Jon & Kate + 8

کلاسیک کارن کوتاه کردن مو, مدل سازی توسط کیت Gosselin از Jon & Kate + 8
عکس: دکتر بیلی Ingram (گتی ایماژ)

مرسی. دو explainers در یک روز ؟ من فکر کردم شما بازنشسته این سال پیش ؟

من! بازنشسته من مبین نیوجرسی و همه چیز. اما من هم در حال حاضر. مانند به معنای واقعی کلمه در همه زمان ها در حال حاضر چون من در خانه در تمام طول روز و تنها وجود دارد اما بسیاری از pushups من می توانید انجام دهید.

تبلیغات

شما در حال انجام pushups?

هیچ.

خوب. پس این “کارن” چیزی جدید است ظاهرا. قبل از اینکه ما را هر چند که: آیا ذهن شما دادن سریع “بکی” بازآموزی? من می دانم آنچه در آن به معنی من فکر می کنم, اما خواندن تعریف دوباره کمک خواهد کرد.

نه در همه! آیا شما می دانید که سریع بکی کارایی اصلی عنوان کمی بزرگ نهفته است تا HBO بازار-تست شده است ؟

که نمی تواند درست باشد.

به هر حال مریام-وبستر تعریف “بکی” به عنوان “یک زن است که نادان از هر دو امتیاز و تعصب است.

تبلیغات

منتظر یک “بکی” تعریف شده است در Merriam-Webster?

آره. در اینجا بیشتر است.

مدرن لقب ممکن است یک بیت از [ویلیام Makepeace Thackeray را] بکی شارپ در آن دیمون جوان از ریشه در میان کسانی که ردیابی منشاء احتمالی مدرن بکی به افتتاح خطوط Sir Mix-a-لوط تصویری برای 1992 آهنگ “Baby Got Back” که آغاز می شود با یک زن سفید را به دستور او سفید, دوست, دوست بکی به بازیگران یک چشم در یک callipygian زن خلفی: “آه خدای من بکی نگاه کنید،” (ضمنا ما شاهد آنچه شما انجام وجود دارد با Cosmopygian آقا مخلوط-a-Lot.) خلفی که بر اساس آن بکی است که به کارگردانی زل زل نگاه کردن متعلق به یک زن است. که زل زده جفت نمی زل زل نگاه کردن ضمن ستایش از شخصیت هر چند Sir Mix-a-Lot قطعا می کند.

تبلیغات

من در حال حاضر. شما با استناد به Merriam-Webster زیرا آنها اشاره شما. بسیار اب زیر کاه انعطاف پذیری. من هر دو منزجر و تحت تاثیر قرار.

با تشکر از شما! اگر شما به عنوان خوانده شده بیشتر آنها نیز استناد ‘5 نوع از ‘بکی‘—یک تکه ریشه مایکل هریوت نوشت: چند سال پیش. در اینجا یک بکی است که “یک زن که با استفاده از امتیاز به عنوان یک سلاح و یک نردبان و یا بهانه ای“وجود دارد و پنج دسته متمایز از آنها.

تبلیغات

قابل توجه Beckys شامل تیلور سویفت, هر کارداشیان, سطل آشغال Lannisterو هر زن به نام ‘کهربا.’

نه هر زن یک بکی البته. اما همه Beckys سفید زنان است.

فقط پنج دسته ؟

کسی چه می داند ؟ ممکن است وجود دارد به عنوان بسیاری از 57. فکر می کنم بکی راه هوارد گاردنر فکر می کند از هوش.

تبلیغات

بسیار مفید است. پس چه مقابله با “کارن?” آنچه باعث می شود آنها متفاوت است ؟

یک “کارن” است که اساسا یک فارغ التحصیل بکی که بسیار آگاه از او امتیاز و weaponizes آن است. یک بکی متقاعد خودش—و تلاش برای متقاعد کردن دیگران—که سفیدی مهم نیست. یک کارن حتی نمی زحمت به جعلی آن است. او می داند که در آن او بزرگ بذله گو و نقش آن در صورت لزوم.

تبلیغات

به یاد داشته باشید زمانی که لود لوکس بود “میخوای این کار!” با کارن آن را “میخوای این سفید!”

همچنین معمولی خود را کارن است که به احتمال زیاد از حزب جمهوری خواه قطعا یک مادر شاید طلاق گرفته و حتی ممکن است ضد vaxxer—که بدان معنی است که آنها در حال ایجاد کمی حصبه بمب ها و ارسال آنها به مدارس و کلیساها و فوتبال شیوه های. و به عنوان بورسی را آجا رومانو توضیح داد, “رئیس راه او آشکار او آگاهی طبقاتی است که می گویند که یک حامی هنر اما با اینکه به شدت بی ادب به کمک.”

تبلیغات

بنابراین کارن است که اساسا اتمی بکی?

بله!

جالب! شما بیشتر است ؟

بله! چرا که بهترین راه برای توصیف یک کارن است که به توضیح دهد که چرا کارن است که حتی در اخبار امروز.

تبلیغات

دیروز بعد از ظهر حرفه ای کارن جولی Bindel توییتی زیر است: “آیا کسی دیگری فکر می کنم ‘کارن’ لکه دار کردن زن متنفر و بر اساس کلاس تعصب ؟

تبلیغات

چه چیزی باعث این توییت بنابراین اصل کارن است که در آن موفق به بسته هر کارن-ای با کیفیت در 15 کلمه.

وجود دارد را عمدی سوء تفاهم از نژاد و جنسيت سیاست و چگونه آنها را قطع. وجود دارد نمایشی شکایت که در آن او conjures یک شخصی قربانی رغم اینکه قربانی این. وجود دارد ایمان بد پرس و جو که در آن او می پرسد یک سوال زمانی که او می تواند به راحتی فقط گوگل ، حتی وجود دارد که بی دست و پا فضایی بین “لکه دار” و “است” که فقط نشان می دهد که او بر روی گوشی با چیکو خدمات مشتری در حالی که به tweeting.

تبلیغات

و هنگامی که او می پرسد:”آیا کسی دیگری فکر می کنم…” او نمی خواست برای نظرات فقط هر کس دیگری. این یک سوت سگ برای دیگر Karens برای آنها را به جمع و بسیج بیش از این درک جرم. در یک کارن جهان تنها دیگر Karens مهم است.

هر چیز دیگری ؟

شاید گیج کننده ترین کیفیت در تمام Karens به اشتراک گذاری است که زمان به خاطر آنها همیشه به نظر می رسد به آن را دارند. مثلا هر کس می داند که چگونه تشدید آن است که به تعامل با خدمات به مشتریان برای هر دلیل. شما باید برای تماس با شما باید صبر کنید و سپس شما باید صبر کنید در برخی بیشتر و در زمان شما انجام می شود که 45 دقیقه از روز خود را. اما Karens فقط باید به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری برای انجام این کار بود اما Karens.

تبلیغات

آنها می گویند دست بیکار هستند یک کارگاه شیطان است. من معتقدم در جهنم اما تنها چیزی که مرا می ترساند هستند Karens.

مشاوره در مورد چگونه به مقابله با Karens?

درست است که اگر شما این مو, عبور از خیابان. و پس از آن را ندارد چشم خود را چرا که او ممکن است در تماس با پلیس بر شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im