خداسازی از رای دهندگان سیاه


Illustration for article titled The Deification of the Older Black Voter

تصویر: گتی

جو بایدن صعودی است. پس از فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه, معاون سابق رئیس جمهور دریافت کرده است بسیار مورد نیاز سه شنبه افزایش در ایالات ویرجینیا و تگزاس که در آن او و سناتور برنی ساندرز شد و عملا گره خورده است. در کالیفرنیاکه در آن ساندرز هنوز آگهی رای گیری دمای خبرخوان megyn kelly گزارش داد که بایدن رفت و از داشتن 13 درصد آرا در فوریه 29 به 21 درصد آرا به عنوان از آوریل 3 پس از تاییدیه از کنگره جیم Clyburn و سابق اولیه رقبا پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke.

بایدن به خوبی می تواند بچه باز گشت و او در حال حاضر ضمن تشکر از رای دهندگان سیاه—به اصطلاح ستون فقرات از حزب دموکرات—برای قیام او. با توجه به سی ان ان انتخاباتحدود 60 درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن در کارولینای جنوبی و در حالی که آنها اریب تر—بیش از 60 سال—36 درصد از رای دهندگان کمتر از 30 او را پشتیبانی می کند در حالی که 38 درصد پشتیبانی ساندرز که تمایل به نگهداری قابل توجهی سرب با سیاه رای دهندگان در سراسر کشور است. این است که آیا با توجه به رای دهندگان متمایل به محافظه کارانه تر بدون در نظر گرفتن نژاد یا بایدن تعداد هینگد در کارولینای جنوبی blowout روایت از دولت روشن بود و راحت برای ساندرز منتقدان: برای همه ساندرز ادعا می کند که او یک ائتلاف گسترده ای پشت سر او چه کسی مراقبت کنید ؟ آرزو, سیاه, رای دهندگان صحبت کرده و آنها را انتخاب بایدن به عنوان بلیط یک طرفه از Trumpville.

تبلیغات

این یک روایت است که قابل پیش بینی تقویت شده توسط کابل, اخبار صاحب نظران. James Carville عملا ترشح بزاق در MSNBC در شنبه شب هنگامی که او گفت: “تنها مهم ترین جمعیتی در حزب دموکرات صحبت کرد تا امشب… ما همه شیفته و امشب ما یادآوری از آنچه که به حزب دموکرات است.” Rachel Maddow گفت: “اگر کسی می داند هر چیزی در مورد برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و در مورد آنچه در آن طول می کشد برای یک دموکرات نامزد برای پیروزی در انتخابات عمومی این است که رای دهندگان.”

شاید ناعادلانه به توصیف آنها به عنوان برخی از سمت چپ ظاهرا باید—به عنوان کم اطلاعات رای دهندگان و یا ساده و بی تکلف ساده امیدوار است که بایدن را usher در پرزیدنت اوباما: Redux یا lemmings برای استقرار. اما, آن را به همان اندازه خسته کننده زمانی که مقاومت مواجه به پایین-اطلاعات رای دهندگان روایت به نظر می رسد یکی هم که زیاد در کلیشه نوعی طبیعی sageness از رای دهندگان. بایدن را کارولینای جنوبی برنده شده است همراه با یک روایت که سیاه و رای دهندگان دارای نوعی از otherworldy عمل گرایی است که اجازه می دهد تا آنها را به قطع از طریق مزخرف و جهان—و ظاهرا سیاست انتخاباتی—برای آنچه در آن است. که آنها بوده ام به اندازه کافی از طریق مبارزه و درد و رنج به تماس یک چیز یک چیز است. که آنها دارای مشتاق غرایز که دیگران در آمریکا رای دهندگان تنها می تواند رویای از.

در دوشنبه سی ان ان Bakari فروشندگان در توئیتر خود نوشت: “من شنیده ام, سیاه, رای دهندگان به خصوص در جنوب بود به عنوان کم اطلاعات, میلیاردر, کلاس, تأسیس, و غیره. مامان من نیست یکی از آنها است. او فقط اعتماد بایدن بیش از برنی.” هنرمند بری Newsome که شناخته شده در سراسر کشور پس از بالا رفتن پرچم قطب کارولینای جنوبی ساختمان کاپیتول و کاهش آن متفق پرچم در سال 2015 در پاسخ به فروشندگان را توییت کرد و گفت که مردم سیاه و سفید بیش از حد اغلب دامن بیش از مکالمات واقعی در مورد سیاست و تغییر ساختاری و چگونه بایدن—صرفنظر از اینکه چگونه قابل اعتماد به نظر می رسد او—ارج نهادن به وضع موجود.

تبلیغات

“تمام تمرکز میشده سالمندان, سیاه, رای دهندگان در جنوب یک راه برای جلوگیری از بحث در مورد چرا ما نیاز به اصلاحات گسترده توسط فریم گفتگو در اطراف چگونه مردمی شخصا احساس می کنم در مورد بایدن & Sanders [و] منحرف از بررسی چگونگی وزش لذا تضعیف پیشرفت,” او گفت:. Newsome حق است و آن را به ما و بزرگان ما زیانی به این گفتگو.

پدر من رای دادند زود جو بایدن در کالیفرنیا است. زمانی که من به او گفتم که من نا امید شده بود با رای خود به خصوص با توجه به این واقعیت است که بایدن را پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه پدر من شگفت زده شد. او تا به حال هیچ ایده بایدن نبود در هیئت مدیره با مدیکر برای همه است.

تبلیغات

“من مطمئن هستم که او تغییر ذهن خود را,” او گفت:.

“من شک دارم” من پاسخ داد.

من در حسرت صحبت کردن و گوش خود را خاموش قبل از آن و یا تا آنجا که من صحبت در مورد این خسته کننده سیاسی مزخرف با من مامان: پس از ماه از نظر او تصمیم به رای دادن برای برنی ساندرز.

تبلیغات

من احترام, سیاه, بزرگان, اما من حاضر به deify آنها. و من قطعا حاضر به این باور است که همه ما اولویت همان دعوا. نیازهای یک زن 67 ساله سیاه زن زندگی می کنند در حقوق بازنشستگی و با تکیه بر مدیکر لزوما همان مال من 29 ساله سیاه زن با بدهی وام دانشجویی و یک پسر که به تازگی تحت عمل جراحی سرطان و چندین دور از شیمی است و در حال حاضر در بیمه. گاهی اوقات شاید اغلب ما نیاز همگرا خواهد شد اما وجود خواهد داشت بار زمانی که بزرگان ما نمی خواهد ما مطابقت حس فوریت را نمی خواهد ما مطابقت حس تخیل و نمی خواهد وجود دارد برای ما. ما نمی توانیم که شانه کردن و یا فرض کنیم آنها بهتر می دانند.

آن را سرگرم کننده به شوخی در مورد چگونه مردم سیاه و سفید—به ویژه زنان—می توانید به راحتی بازی “به من گفت: بله پس” بازی. در جنگ عراقدر مغلوب ساختن پیشی جستندر Kardashians. اما مردم سیاه و سفید نیست ؟ آنها مستعد ابتلا به بد پیام. آنها می توانید قلم مو رنگ کردن آپارتاید به رکورد مایکل بلومبرگ و جو بایدن سابقه بازی مرغ با امنیت اجتماعی است. آنها می توانند سقوط طعمه به نادرست نقاط صحبت کردن در مورد دستور کار مترقی از برنی ساندرز و الیزابت وارن. می توان آنها را لرزاند توسط Russophobia و بد Facebook posts. می توان آنها را به جرم همان “fuck you, من معدن” نگرش است که اغلب تنزل به دید مردم است.

تبلیغات

سیاه مردم را یکپارچه و در حالی که ما ممکن است شدید متفاوت حزب وابستگی به سر و کله زدن در مورد میز شام, ایده که وجود ندارد چیزهایی که ما مخالف با—کلاس, منطقه, وابستگی مذهبی, آموزش و پرورش و مضحک است. اگر هر چیزی که ما باید مبارزه در مورد این چیزها بیشتر.

سیاه و رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی به وضوح چسبیده به آنچه احساس می کند آشنا با این چرخه انتخابات. که خود را حق فقط به عنوان آن مال من است به می گویند که منطقه راحتی خود را—یک sycophantic چاه مستراح متوسط دموکرات تقاضاهای مصرانه برای بازگشت به اصطلاح عادی—هنوز هم برگ های بیش از حد بسیاری از مردم ایجاد یا underinsured بیش از حد بسیاری از مردم بدون مسکن مقرون به صرفه بیش از حد بسیاری از مردم در معرض یخ بیش از حد بسیاری از مردم درد و رنج در آب و هوا hellscape بیش از حد بسیاری از مردم که نمی توانیم مراقبت از کودکان بیش از حد بسیاری از افراد مردد برای شروع خانواده ها به سبب بدهی و خیلی بیشتر. منطقه راحتی خود ما است جهنم و اقدام مانند عمه Mya حمایت از چنین یک برنامه است که فقط یک مثال دیگر از “بزرگان بود knowin'” آیا همه ما زیانی بزرگ. عمه Mya باید به نام و درگیر نه احترام با مقاومت مواجه. آن را فوق العاده قابل بحث است که آیا بازگشت آنها به حالت عادی پلت فرم می تواند حتی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون شور و شوق و حمایت مردمی و مدارس ،

تبلیغات

آنها با تکیه بر افکار واهی و پوچ درست مثل بقیه از ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>