روز Sushant در زمان این مایه تاسف مرحله و زمانی که من او را دیدم, من نگران بود برای Ankita Lokhande: Sandip Ssingh

Sushant Singh Rajput مرگ را ترک کرده است یک جای خالی در صنعت فیلم به خصوص در قلب خود و خانواده و دوستان و طرفداران. بسیاری از افرادی که از این صنعت رو به جلو آمده اند برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از کار و یا دوستان با Sushant.

خود را دوست و تهیه کننده Sandip سینگ بود که در خط مقدم پس از این فاجعه صورت گرفت. در مصاحبه اخیر خود Sandip صحبت در مورد Sushant چگونه او دوست او در سال 2011 و ارتباط خود با آن دختر Ankita Lokhande.

BollywoodLife به نقل از یک گزارش است گفت: “Ankita بود نه دوست دختر خود را. او گرفته است جای خود را در زندگی خود را. در بیست سال از سفر من در صنعت من هرگز دیده می شود یک دختر مثل او. او به مراقبت از او مثل هیچ کس دیگری. او می توانست تنها کسی که می توانست او را نجات داد.”

Sandip همچنین صحبت در مورد Ankita واکنش پس از او به دانستن اخبار Sushant مرگ نابهنگام. “روز Sushant در زمان این مایه تاسف مرحله و زمانی که من او را دیدم, من نگران بود برای Ankita. در طول سفر من از خانه خود را به آمبولانس به بیمارستان که بعد من دائما در فراخوانی Ankita اما او نمی من تماس بگیرید. و من می دانستم که آنچه او رفتن را از طریق. و پس از اتمام من postmortem کار من به خانه او. من شناخته شده اند او را برای 10 سال و من فکر نمی کنم او تا به حال به من داده که در آغوش که من آن روز است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد Sushant را شایعه دختر, Rhea Chakraborty و برنامه های خود را به ازدواج او Sandip گفت: “اصلی به aisi kisi shaadi mein دعوت ناهی tha, بنابراین من واقعا نمی دانم. آنچه من می دانم این است که در یک نقطه از زمان Ankita و Sushant قرار بود به ازدواج است. Mere liye vo سلام uska aakhri رابطه tha و اصلی usi حافظه ke saath رنا chahta hoon (من دعوت نشده بود به هر عروسی. برای من, Sushant و Ankita رابطه تنها کسی که اهمیت و من را همیشه به یاد داشته باشید).”