‘شوالیه تاریکی’ Christian Bale نوبت طیف تبه کار در, Chris Hemsworth را ‘Thor: عشق و رعد و برق’

Chris Hemsworth همراه با ناتالی پورتمن و تسا تامپسون دیده خواهد شد در Thor: عشق و رعد و برق به کارگردانی Taika Waititi. این فیلم چهارمین قسط در ثور حق رای دادن و Portman reprising نقش خود را به عنوان جین فاستر است که مجموعه ای به زن Thor. در حال حاضر وجود دارد برای رفتن به یکی بیشتر در علاوه بر این به گروه بازیگران و آن را شامل یک بازیگر که در حال حاضر با بازی ابرقهرمان اما یک DC یکی.

بله, ما در حال صحبت کردن در مورد شوالیه تاریکی, Christian Bale! این بازیگر شده است طناب در بازی تبه کار اصلی در Thor: عشق و رعد و برق. آن تسا که تایید این خبر به etonline.com. او اظهار داشت: “کریستین بیل در حال رفتن به بازی ما تبه کار است که رفتن به فوق العاده است.” این بازیگر همچنین گفت: “من خواندن اسکریپت. من نمی توانم به شما بگویم چقدر. بسیاری از هیجان انگیز پیام های متنی رد و بدل شده بین ناتالی و I. ما در حال رفتن به آن لذت ببرید. Taika نوشتن است (و) هدایت. برخی از چهره های آشنا. برخی از مردم در حال آمدن به مخلوط.”

تسا پخش افسانه و صحبت کردن در مورد عنوان پادشاهی او در این فیلم او همچنین گفت: “او پادشاه است. اگر او نمی توانید پیدا کردن ملکه او فقط شاه و ملکه در همان زمان.”

اما سازندگان هنوز به تایید این گزارش بر عدل بودن بخشی از Thor: عشق و رعد و برق. فیلمبرداری برای این فیلم در عین حال برای شروع بود اما اعلام کرد در سال گذشته در سن دیگو کتابهای کامیک. بسیار در انتظار فیلم است که همه مجموعه ای برای ضربه زدن به صفحه نمایش در نوامبر 5, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de