هزینه یک foodie

هزینه یک foodie – شیوه زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:20 IST | جین Borges | بمبئی

پخت و پز, تغذیه, خوردن ارزان نیست. چه زمانی که این شور و شوق خود را و حرفه ای ؟ وبلاگ نویسان مواد غذایی و Instagrammers وزن در ترازنامه.

Vernika Awal. Pic/Sneha Kharabe

Vernika Awal. عکس/Sneha Kharabe

نصب یک ساخته شده در اجاق گاز در آشپزخانه است در یک قیمت سنگین برای Nikhil تاجر 37 که نوشته های خود را در مورد مواد غذایی escapades در @nonchalantgourmand در Instagram. تاجر اصرار بر ساخت خود خورشید گوجه فرنگی خشک شده در فر—آن نیاز به هیچ چیز کمتر از پنج ساعت و پخت هر زمان دوستان خود را نشان می دهد تا برای صرف شام به این معنی که قبض برق به ضرب گلوله نزدیک به 50 درصد است. “من نه فقط هزینه های مواد تشکیل دهنده وجود دارد دیگر مخفی نامرئی هزینه های که من نیاز به خرس. اما اگر شما لذت بردن از پخت و پز و تغذیه شما را به خود گام” فکر می کند تاجر که با صرف حداقل R10,000, زمانی که با او تماس دوستان برای یک وعده غذایی است که دو بار در هر ماه. او ماهانه مواد غذایی صورتحساب به R60,000.

بودن بخشی از مواد غذایی عاشق باشگاه بود هرگز به معنای آسان در جیب. در واقع یک مطالعه اخیر توسط OnePoll از 2000 نفر از آمریکایی ها که خودشان را از طریق مواد غذایی نشان داد که چهار نفر در 10 foodies صرف بیش از $51 (R3 700 تقریبا) یک هفته در خوراک شناس موارد در حالی که متوسط مصرف کننده صرف $3,300 (R2.37 لاخ حدود) در رفتار لذیذ در هر سال است.

Nikhil Merchant
Nikhil تاجر

رئا دلال که اجرا می شود از مواد غذایی محبوب وبلاگ euphorhea.com می گوید که در آن مردم صرف در لباس های جدید او رفتار خودش به “bartans و سرگرمی می آمیزد”. “در هر نقطه ای داده می شود شربت خانه من است و بیش نگردند. هر شش ماه یک بار من این چیز وحشتناک به دنبال در آن وجود دارد و پاکسازی آن است. این دل من می شکند. مشکل این است که رسانه های اجتماعی بمباران شما با محصولات هیجان انگیز و اطلاعات [غذا]; شما نمی توانید مقاومت در برابر.” دلال گرفت به وبلاگ نویسی 12 سال پیش زمانی که اینترنت هنوز در حال کشف. که در آینده از “جوامع” در اورکات و بعد Facebook groups دیدم دلال تعامل بیشتر با دیگر foodies. “من به طور ناگهانی در بر داشت بسیاری از افراد همفکر در Facebook. آن را تبدیل به یک فضای که در آن من می تواند به اشتراک گذاشتن آنچه که من در پخت و پز با هر کس دیگری” او می افزاید. بیش از چند سال گذشته دلال تبدیل شده است بیشتر آگاه در مورد خرید خود را. “به غیر از مواد غذایی اساسی من صرف در هر نقطه بین R1,000,R2, 000 در مواد نادر هر ماه. من تبدیل شده اند بیشتر عاقلانه در مورد پول من هر چند می گوید:” دلال است که یک باستان شناس است. جایی که او همچنان به صرف غذا خوردن “شوهر من کورش [دلال] و من عشق را به ناهار خوردن در برخی از مورد علاقه ما رستوران; کنیم که حداقل یک بار. نکته خوب این است که آن را فقط دو نفر از ما.”

چهار سال پیش زمانی که Vernika Awal آغاز شده لذیذ Reveries یک وبلاگ که در آن او می نویسد: در مورد آشپزی sojourns نصب صورتحساب رستوران برای نویسنده مستقل به معنای دقیق بودجه. “من تا به حال به نگه داشتن به کنار حداقل R4,000, به طوری که من می تواند همچنان به انجام آنچه که من در مورد پرشور,” او می گوید. همه چیز را تغییر زمانی که در سال گذشته او شروع به پخت و پز پروژه در Instagram رسیدگی که در آن او نوشت: در مورد وعده های غذایی گیاهی از خانه اش در ایالت پنجاب. “از خوردن آن در حال حاضر تبدیل به درباره من کاوش و یادگیری در مورد خود من ریشه. بنابراین من به پایان رسید تا پخت و پز بسیاری در خانه.” با وجود این تغییر او هنوز هم با صرف بیش از R1 لاخ در آشپزی indulgences هر سال است. “اگر شما عاشق مواد غذایی شما نمی فکر می کنم زیادی در مورد پول است. زمانی که من در غذا خوردن است که تقریبا هر هفته من سعی کنید و چوب به بودجه R1,000. من می توانم به دریا, اگر مواد غذایی خوب است. بر خلاف قبل از من نیز اطمینان حاصل شود که من را به عنوان بسیاری از تصاویر به عنوان من می توانم هنگامی که غذای بیرون به طوری که من یک بانک است که من می توانید برای استفاده از رسانه های اجتماعی ، به این ترتیب من نمی باید به نگرانی در مورد تولید محتوای جدید در هر روز است.” و هنگامی که شما احساس نمی مانند پیشنهاد می splurging بدهید همیشه وجود دارد صفحه اصلی آزمایش های که شما می توانید به اشتراک گذاشتن با پیروان می گوید تاجر که به تازگی نوشته شده یک تصویر از گوجه گیلاسی پستو او آماده بیش از آخر هفته. “یک foodie است مانند در حال اجرا یک خانه,” او می گوید. بیشتر شما در حال سرمایه گذاری در آن را بیشتر از شما سرمایه گذاری.

Rhea Dalal has been blogging for 12 years and she spends most on utensils, masala blends and eating out
رئا دلال شده است وبلاگ نویسی برای 12 سال و او صرف بیشتر در ظروف تاپیک می آمیزد و غذا خوردن

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>