این دسته است ‘لغو’: Met Gala به تعویق افتاد ‘نامحدود’ با توجه به جدید کروناویروس دستورالعمل


Illustration for article titled The Category Is Cancelled: Met Gala Postponed Indefinitely Due to New Coronavirus Guidelines

عکس: هکتور RETAMAL (AFP)

Anna Wintour, مدیر خلاق از Condé Nast و کاهن از قدرت باباعلام کرد روز دوشنبه که ملاقات جشن و سرور خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. به طور معمول برگزار شد در مه, glitzy سالانه جمع ستارههای بود تعطیل به منظور تطبیق مراکز جدید برای کنترل بیماری دستورالعمل منع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

منظورم این است که نمی تواند ما فقط باید ریحانا به تنهایی با یک لیوان شراب در موزه متروپولیتن و آن را یک روز ؟

تبلیغات

Wintour, صندلی این جشن به نام تصمیم “غیر قابل اجتناب و مسئول” در یک مقاله ارسال شده به رواج وب سایت (او نیز تایید جو بایدن اما آن را نه در اینجا و نه وجود دارد).

جشن و سرور به طور گسترده ای به عنوان مد بزرگترین شب همه مهمانان در حال بررسی توسط Wintour خودش و گذشته از سیار, حمام, selfie, چه اتفاقی می افتد پس از ستاره ها و دایره ها سرش خاموش یاد قرمز-فرش پله ها بالا و به موزه گالری نگه داشته است دور از چشم های عمومی.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش Met Gala سودآور مضمون جمع آوری کمک برای لباس موسسه نگهداری بخش درون موزه با موسسه نمایشگاه سالانه خدمت به عنوان sartorial الهام بخش است. سال گذشته نمایشگاه “کمپ: یادداشت ها در مد” ویژه بیلی پورتر به عنوان یک طلاکاری بالدار فرعون در حال انجام پایین فرش شش shirtless مردان در طلا فلزی شلوار جین (این یک ادای احترام به 1975 Diana Ross کلاسیک چوب ماهون). یکی دیگر از نمایش های چوب پنبه شد Cardi Bکه لرزاند عظیم کبود پر Thom Browne شب های سفارشی bodice با 250.000 دلار ارزش یاقوت. جشن و سرور در آورده 550 مهمانان و افزایش 15 میلیون دلار برای موسسه. موضوع امسال “درباره زمان: مد و مدت.” در اینجا چگونه زودتر نیویورک تایمز مقاله شکست این نمایشگاه:

نشان می دهد که تصور برای ردیابی سنتی زمانی جدول زمانی بین سالهای 1870 و در حال حاضر توسط یک “ستون فقرات” لباس تمام سیاه و سفید و ترک از آن در انواع و اقسام پیچیده و رنگارنگ همبند راه برای نشان دادن چگونه لباس از گذشته و حال نفوذ یک دیگر

تبلیغات

Wintour وعده داده شده یک پیش نمایش از “فوق العاده نمایشگاه” در وگ آینده ممکن است موضوع.

تبلیغات

من متوسط counter-پیشنهاد: در مارس 4, ریحانا, Cardi, B و بیلی پورتر رسید که Instagram Live دکمه و قرار دادن در بداهتا فرش قرمز از پستو نشینی خود را. Diddy حتی می توانید پست خود را lounging در خود راه پله در Balenciaga. اجتماعی فاصله اما به معنای واقعی کلمه آن را مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im