قهوه ای کاخ بسته است برای اولین بار در 128 سال سابقه

برای اولین بار پس از افتتاح آن در قلب دنور در سال 1892 قهوه ای Palace Hotel & Spa بسته شده است به مهمانان در نهایت تسلیم شدن به فشار coronavirus بحران است.

پس از هشت اتاق اشغال شد در شب دوشنبه تخت در این هتل تاریخی در 321 17th St. خالی شد شنبه شب مدیر نیک Moschetti گفت. همکاران مشغول به کار با برخی از کسانی که نهایی مهمانان برای پیدا کردن اتاق در هتل ها و دیگر برای بقیه عمر خود باقی می ماند.

این تصمیم با ایمنی از مهمانان و کارکنان در ذهن مدیر گفت. Cratering تقاضای سفر در میان COVID-19 همه گیر نیز میان به تصمیم گیری.

قهوه ای هتل قصر به عنوان دیده می شود Aug. 9. سال 2007 در دنور.

“این غم انگیز است. من نمی دانم چه چیز دیگری برای توصیف آن است. ما در محیط زیست در حال حاضر آن را غم انگیز و تاریخی آن را غم انگیز” Moschetti گفت. “من فکر می کنم این تصمیم به ما می گوید به شدت از آب و هوا است که ما در.”

بازگشایی تاریخ اعلام نشده است اما Moschetti در روز چهارشنبه صحبت کرد و از نظر سال و نه ماه.

قهوه ای, قصر نگه دارید تا با بسیاری دیگر از هتل های لوکس در مرکز شهر در حال حاضر با وجود بسته شدن تلقی می شود کسب و کار ضروری است که می تواند باز بماند در طول رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اقامت-در-خانه سفارش اگر آنها آرزو. حتی کاخ خواهر ملک تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در 1715 Tremont محل بسته بود دو هفته پیش هنگامی که Moshcetti گفت: دنور پست قهوه ای کاخ در نظر گرفته شده برای باز بماند طریق بحران اگر آن را می تواند.

در طول بسته شدن Moschetti گفت: خرید و فروش و مهندسی کارکنان را حفظ خواهد کرد مشغول به کار در هتل. بازسازی به جلسه فضاهای در ساختمان در حال حاضر در جریان است. اتاق انتظار می رود به روز رسانی بعدی.

هتل های عامل با حدود 15 کارکنان در حال حاضر. بین قصر قهوه ای و تعطیلات مسافرخانه اکسپرس پیچیده معمولا استخدام 340 یا بیشتر کارگران Moschetti گفت.

کلرادو هتل و محل سکونت ارتباط تخمین می زند که صنعت هتل در کلرادو تا به حال ریختن بیش از 22,500 شغل پس از coronavirus شروع به گسترش در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de