Bom-کتاب تور!

Bom-کتاب تور! – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 22, 2020, 09:08 IST | جین Borges | بمبئی

کشف این شهرستان از طریق 11 داستان عناوین است که به شما اجازه تجربه انحطاط از پارسی-اجرای کافه و عرق جمعیت در CSMT بدون ترک خانه خود را

ANDHERI یک روستا می میرد ایوان آرتور

ANDHERI, A Village Dies by Ivan Arthur

این خوشمزه است اما متاسفانه فراموش شده رمان در مورد کاتولیک رومی ساکنان روستاهای Amboli و مجاور Kevni pada در Andheri غرب است. آرتور که در اینجا زندگی می کردند قبل از حرکت به گوا به ما می دهد خودی از دیدگاه های مختلف جامعه پویایی است. در حالی که آن را داستانی بازگویی بسیاری از داستان ها و افرادی که به این مکان شخصیت خود را در هسته خود کتاب یک مراسم تشییع جنازه آهنگ دو پر جنب و جوش کاتولیک روستاها در حال حاضر یک سایه از شکوه سابق خود را.

MAHALAXMI, نفس در بمبئی توسط Murzban F شروف

MAHALAXMI, Breathless in Bombay by Murzban F Shroff

یاد Dhobi Ghat و آن washermen زنده در صفحات Murzban F شروف داستان. این قطعه به عنوان شروف توصیف یک خشک تپه در پای آن شستشو منطقه است. “طولانی سیمان grouted به زمین و به موازات مخازن بودند وان که در آن لباس های خیس می شد قبل از شستشو” او می نویسد. این داستان از جامعه dhobis و چگونه ملک بوم را تهدید می کند وجود خود را.

پارل آینده به شهر: بمبئی داستان توسط Anuradha کومار

PAREL, Coming Back to the City: Mumbai Stories by Anuradha Kumar

این رمان در پارل را مشتری میلز chawl یکی از معدود باقی مانده از سابق بمبئی گرفتن با ما از طریق کلاس های مختلف پویایی در یک شهرستان است که در حال رشد است به صورت عمودی. از یک محقر که شادی می یابد در یک dabba خدمات به تنهایی رادیولوژیست و یک مشکوک, سیاستمدار, شخصیت زنده شدن نام یک وب سایت از درون متصل داستان های کوتاه. در قلب این داستان در مورد یک شهر از کارخانه ها و مراکز تجاری که در آن زمین است که همیشه در حق بیمه.

Bandra, مقاله, ماه توسط ریحانه منیر

Bandra, Paper Moon by Rehana Munir

این شیرین coming-of-age رمان داستان تازه-خارج-از-کالج, Bandra, دختر, زندگی کتابفروشی رویای زمانی که او می شود یک مبلغ مرتب از پدر جدا شدند. این رمان نیز بخشی سفرنامه, به عنوان آن را به ما طول می کشد از طریق زرق و برق دار, Bandra حومه—از “grotty” قایق بادبانی, بار, روی, تپه, جاده, جذاب گردشگاهها در کارتر جاده به دستهء موسیقی و A1 نانوایی و فروشگاه وین “که در آن مؤمنان خریداری نان و تخم مرغ است.”

تپه مالابار نیمه شب کودکان توسط سلمان رشدی

MALABAR HILL, Midnight's Children by Salman Rushdie

رشدی رمان آثار زندگی سلیم سینا یک پسر که مظهر قبل و بعد از تجزيه هند است. او قطاری بمبئی جهان وطنی روح آن را به عنوان صعود از حکومت استعماری. سلیم را در Methwold را—ویلیام Methwold شد یک تاجر که شناسایی سایت برای بمبئی—املاک وسیع احتمالا واقع در جایی در تپه مالابار. برخی از دیگر جالب cityscapes شامل نمادین مترو سینما که در آن سلیم ساعت مترو توله باشگاه فیلم در طول رمضان.

NAGPADA سراج با سعادت حسن مانتو

NAGPADA, Siraj by Saadat Hasan Manto

در این تند و تلخ داستان کوتاه, مانتو, به یاد می آورد او عطریست با تجاری کارگر جنسی سراج باریک و زیبا است که باعث شده او ascendance, Dhondoo بسیار غم چون او معاند و حاضر به “توپ بازی” با او به ارمغان می آورد. مانتو, داستان, همچنین مذاکره از طریق جهان از روسپی و پااندازان و بدنام قرمز-نور مناطق Lamington جاده Foras (Faras) جاده و در نزدیکی Khetwadi.

CHURCHGATE, Mehboob قاتل توسط Nupur نند

CHURCHGATE, Mehboob Murderer by Nupur Anand

CHURCHGATE, Mehboob Murderer by Nupur Anand

در این رمز و راز قتل شش نفر در حال داغستان در یک هوای بارانی در شب ماه سپتامبر در یک پارسی-اجرای کافه به نام Mehboob در Churchgate. که در آن واقع شده است چند صد متر از ایستگاه پلیس و در کنار یکی از شلوغ ترین ایستگاه های راه آهن در بمبئی, برگ های شهر را لرزاند. آناند را sleuth بازرس عباس که قبل از او چالش ساخت حس از یک تیره, ظروف سرباز یا مسافر.

MAHIM, Em و Hoom توسط جری پینتو

MAHIM, Em and The Big Hoom by Jerry Pinto

MAHIM, Em and The Big Hoom by Jerry Pinto

این تا حدودی شرح حال ستاره اولین بار است که تند و تلخ داستان یک Goan زن و شوهر و دو فرزند خود زندگی در آپارتمان کوچک در Mahim. اونا مادر و چنگ زدن با اختلال دوقطبی است که یک نوسانی بین لحظات سرخوشی و دردناک پایین که تلفات در رابطه او با هر عضو به خصوص شوهرش بزرگ Hoom. این یک داستان در مورد عشق و خانواده و سستی از ذهن است. پینتو دیگر رمان قتل در Mahim است noir مجموعه ای از رمز و راز در همان محله به تصویر کشیدن آن grittier طرف.

MATUNGA, Milk Teeth by Amrita Mahale

MATUNGA, Milk Teeth by Amrita Mahale

یک عاشقانه گالوانیزه در یک سرعت در حال تغییر تف محاله رمان است که در اوایل 1990s در اوایل سال liberlisation است که داستان ایرا Kamat و Kartik Kini که رشد کرده در همان ساختمان در طبقه متوسط محله Matunga در حال حاضر رو به خوبی توسعه. ایرا یک روزنامه نگار چابک پوشش مدنی ضرب و شتم هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با خاطرات قدیمی شعله زمانی که Kartik او عشق دوران کودکی است که لذت بردن از ایمن کار با یک MNC باعث می شود یک گزاره است که می تواند زندگی خود را تغییر دهید. این رمان به عقب خواهد آورد خاطرات بسیاری از شهرستان قادر به دوست داشتن و نفرت به همان اندازه.

قلعه Saraswati پارک آنجالی جوزف

FORT, Saraswati Park by Anjali Joseph

در حالی که یوسف 2010 رمان در یک مستعمره مسکن در حومه بمبئی او نیز درخشان دوباره تصور قدیمی و شلوغ منطقه فورت. او شخصیت موهان است میانسال نویسنده نامه که نشسته زیر درخت انجیر هندی, نوشتن missives برای مهاجران و عاشقان. طرح نگه می دارد انتقال به حومه کلنی که در آن موهان زندگی با همسر و برادرزاده Ashish به تصویر کشیدن جالب دوگانگی زندگی شهرستان.

MAZAGAON روان و ادی by Kiran Nagarkar

MAZAGAON, Ravan and Eddie by Kiran Nagarkar

مجموعه ای در یک CWD chawl در Mazagaon از 1950s این رمان خنده دار که در ادامه برای تبدیل شدن به یک سه گانه سری حول محور روان یک مراتی هندو و ادی یک کاتولیک رومی. دو نبودند به مقصد به دوستان چون اگر ادی قدیمی است که به اعتقاد روان قاتل است که به کشته شدن پدر خود را در حالی که او هنوز در رحم او. اما هر دو متصل به لگن توسط این chawl که مجموعه صحنه را برای یک زندگی است که آنها را جدا کرد.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de