سیاه سلامت مادران Momnibus: تاریخی, بسته های قانونی با هدف کاهش خطرات مادری


Illustration for article titled The Black Maternal Health Momnibus: A Historic Legislative Package Aims to Reduce Maternal Risks

عکس: شاتر

تولد همیشه قرار دادن زنان در معرض خطر اما برای زنان زایمان در امریکا آن را تبدیل به یک کشنده گزاره به عنوان ایالات متحده تبدیل به خطرناک ترین مکان برای زایمان در کشورهای توسعه یافته. برای زنان, خطر شده است به حق طبقه بندی شده به عنوان یک بحران به عنوان سیاه و سفید زنان باردار در سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-عوارض مربوط از همتایان سفید, یک بیماری همه گیر است که تنها افزایش بیش از 30 سال گذشته.

“در حالی که مرگ و میر مادران نرخ همچنان قطره ای در سراسر جهان آنها رو به افزایش در ایالات متحده پشت سر را ویران کرد خانواده ها و کودکانی که رشد خواهد کرد تا هرگز دانستن مادران خود گفت: Rep. لورن آندروود (D-Il.), از بنیانگذاران و روسای سیاه, بهداشت مادر حزبی در بیانیه ای به دست آمده توسط ریشه. “این بحران نیازمند توجه فوری و جدی اقدام به نجات جان سیاه و مادران و همه زنان در سراسر شهرستان.”

تبلیغات

در روز سه شنبه, مظنونان حمله به دانشگاه Underwood, Ayanna Pressley (D-Ma.), آلما آدامز (D-N. C.) سناتور کامالا هریس (D-Ca.), و اعضای, سیاه, بهداشت مادر حزبی معرفی nine-لایحه “سیاه و سلامت مادران Momnibus عمل 2020” (pdf) پیشگامانه قانون در نظر گرفته شده “را به طور جامع بهبود سلامت مادران نتایج و نژادی و نابرابری در نتایج.”

“زنان در سراسر کشور در حال مرگ هستند از بارداری و زایمان عوارض در حیرت انگیز نرخ و اختلاف فراتر از درآمد و سطح آموزش و پرورش” گفت: سناتور. هریس, در بیانیه ای. “این مهم است که دولت فدرال به کار با دولت محلی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مادران و خانواده های آنها برای مقابله با بحران و صرفه جویی در زندگی می کند. سیاه سلامت مادران Momnibus رسیدگی خواهد شد بسیاری از موانع به مراقبت بنابراین ما می تواند به بهبود سلامت مادران نتایج و کمک به اطمینان از زنان—به ویژه زنان—دسترسی به جامع فرهنگی صالح مراقبت است.”

تایید شده توسط 93 پیشرو در سلامت مادران و سازمان های بهداشتی و درمانی از جمله مرکز حقوق باروری سیاه Mamas توجه به داد و کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان سیاه و سلامت مادران Momnibus وعده به “ساخت های موجود بر روی سلامت مادر قانون توسط پر کردن شکاف از طریق نه قبوض جدید جامع آدرس هر ابعاد از سلامت مادران بحران است.”

تبلیغات

“این Momnibus قرار داده و رو به جلو, کیر سیاه, بهداشت مادر حزبی پتانسیل به تحول آفرین برای سلامت مادران به دلیل آن می رود فراتر از پرداختن به مرگ و میر مادران و کمک می کند تا برای پیشبرد مادری عدالت در سلامت گفت:” آنجلا Aina, موقت, مدیر اجرایی, سیاه, Mamas ماده داد. “با تشکر از شما به سلامت مادران حزبی اولویت بندی نیازهای کسانی که بیشتر نهفته سلامت مادران بحران در ایالات متحده است.”

با توجه به آزادی نه افراد لوایح پیشنهادی در قانون (pdf) خواهد شد:

  1. را مهم سرمایه گذاری در عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است که نفوذ مادری سلامت مانند مسکن و حمل و نقل و تغذیه;
  2. ارائه کمک های مالی به سازمانهای مبتنی بر جامعه که در حال کار برای بهبود سلامت مادران نتایج به خصوص برای زنان;
  3. جامع مطالعه منحصر به فرد سلامت مادران خطرات مواجهه با زنان جانبازان و سرمایه گذاری در چهارمحال و زایمان مراقبت از هماهنگی;
  4. رشد و تنوع پری ناتال نیروی کار به اطمینان حاصل شود که هر مادر در امریکا دریافت زایمان مراقبت و حمایت از مردم او می تواند اعتماد;
  5. بهبود فرآیندهای جمع آوری داده ها و کیفیت اقدامات برای درک بهتر علل مادری بحران بهداشتی در ایالات متحده و راه حل های اطلاع رسانی به آدرس آن;
  6. سرمایه گذاری در بارداری مراقبت از سلامت روانی و اختلال مصرف مواد درمان ؛
  7. بهبود سلامت مادران در مراقبت و حمایت از زنان زندانی;
  8. سرمایه گذاری در ابزارهای دیجیتال مانند پزشکی از راه دور برای بهبود مراقبتهای سلامت در مناطق محروم و
  9. ترویج نوآورانه پرداخت مدل برای تشویق با کیفیت بالا زایمان مراقبت و تداوم پوشش بیمه سلامت از بارداری از طریق کار و تحویل و تا 1 سال پس از زايمان.

تبلیغات

“این Momnibus فراهم می کند یک نقشه راه جدید برای اطمینان از ما سیستم بهداشت و درمان ارائه دهندگان و جامعه واقعا سیاه, بارداری و نوزاد, سلامت یک اولویت است. این قانون می گوید, صراحت, که, مامان ماده” گفت: Rep., Adams بنیانگذاران و روسای سیاه, بهداشت مادر حزبی. “من با افتخار ایستاده با همکاران من به پرده بسته جامع پردازد که یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران از زمان ما است.”

در هر انتشار:

این سیاه, بهداشت مادر Momnibus باعث می شود سرمایه گذاری در عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت جامعه, سازمان های مبتنی بر رشد و تنوع پری ناتال نیروی کار بهبود در جمع آوری داده ها و کیفیت اقدامات ابزارهای دیجیتال مانند پزشکی از راه دور و نوآورانه پرداخت ، در علاوه بر این به طور مستقیم تلاش برای بهبود سیاه, بهداشت مادر نتایج این Momnibus تمرکز در معرض خطر جمعیت از جمله جانبازان زنان زندانی زنان و مادری آمریکایی است.

تبلیغات

“زمان برای پایان دادن به قابل پیشگیری مرگ و میر مادران و قومی و نژادی و نابرابری در نتایج بسیار دیر شده است” گفت: Rep. آندروود. “با سیاه و سفید, سلامت مادران Momnibus ما می توانیم با هم کار کنند برای حل این بحران در حال حاضر. جدید مادران و کودکان و خانواده های آنها سزاوار چیزی کمتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im