بهترین سفر در زمستان کفش برای مردان و زنان


کفش یک چیز وحشتناک به سفر با. آنها را تا فضای زیادی را در توشه خود را, آنها سنگین و سخت است برای پیدا کردن جفت مناسب است که نیاز ندارد همچنین بسته بندی چند دیگر جفت. این است خسته کننده به خصوص در فصل زمستان هنگامی که آن را بسیار سخت برای پیدا کردن یک جفت است که به نظر می رسد خوب و نگه می دارد و پاهای شما را برشته و نیست شما را عرق هنگامی که شما در داخل خانه.

برای چند سال گذشته من و برخی از دنده های تست دوستان که بسیار خوب (و مهربان) خوکچه هندی باید به صورت جمعی تلاش ده ها جفت کفش در جستجوی بهترین گزینه برای مسافران است. در اینجا چند از مورد علاقه ما برای سفر در هوای سرد و مرطوب و بارانی و برفی زمستان آب و هوا.

تبلیغات

Blundstone حرارتی چلسی, چکمه

این چلسی-چکمه های سبک هستند آسان به جلو و لگد زدن هنگامی که شما در حال رفتن از طریق فرودگاه—یک چیزی روی حیله و تزویر برای پیدا کردن یک جفت از زمستان پسند ، آن را با آب به آرامی عایق چرم و قابل حمل گوسفند نرمی footbed. کف یک مجموعه بزرگ از آج به ارائه کشش در یخ دوغاب و برف. آنها راحت و به اندازه کافی با دوام برای افزایش خفیف در مسیرهای پیاده روی. حتی بهتر: این کفش به راحتی انتقال به پاییز و بهار آب و هوای بیش از حد به طوری که آنها نمی خواهد تبدیل به بی فایده هنگامی که خورشید شروع به درخشیدن دوباره. اگر شما به دنبال برای چیزی که کمی متنوع تر در طول سال Blundstone غیر عایق و مقاوم در برابر مدل نیز فوق العاده هستند و در چند رنگ مختلف برای هر دو مردان و زنان است.

Glerups چکمه

Glerups ساخته شده از فوق العاده نرم و پشم احساس و بهترین فرسوده پابرهنه. به من اعتماد کن: پای خود را هنوز هم می تواند گرم و نرم در این حتی بدون جوراب. بر خلاف استاندارد خود را خانه دمپایی آنها لاستیک کف بنابراین شما می توانید آنها را در خارج از منزل. آنها برای پوشیدن هر دو در داخل خانه در یک تسلیم اسکی و سرگردان در اطراف شهرستانها در روز سرد. آنها در حال رفتن به خود را MVP, همه, هدف, سفر, کفش زیرا آنها ضد آب و یا بلند به اندازه کافی برای نگه داشتن برف اگر شما به بازحمت حرکت کردن را از طریق هر چیزی بیش از یک گرد. که گفت:, آنها بزرگ پیاده روی کفش برای سرد و خشک آب و هوا. آنها می آیند در یک لغزش بر روی مچ پا با ارتفاع بلندتر نیم پوتین و آنها در چندین رنگ های سرگرم کننده برای هر دو مردان و زنان است.

تبلیغات

آموندسن زمستان Mucks

این برای هر دو جنس کفش ممکن است زیبا ترین چکمه های زمستانی من تا کنون متعلق به. دست در ایتالیا ساخته شده از پشم و چرم جیر آنها در واقع به شما نگاه مثل شما به دنیا آمده اند به بازی در برف. متحرک درج دارای نوار چسب تکه در زبان بنابراین شما می توانید پهلو و آن امن و نزدیک به خود را به مهر و موم کردن سرما و برف. اگر شما در حال رفتن به جایی فوق العاده سرد یا شما انتظار می رود به خستگی راه رفتن را از طریق بسیاری از برف شما می توانید یک جفت از عایق پشم غنیمت به مبادله با آنهایی که به طور منظم و اضافه کردن عایق گتر خشک بماند. کف ساخته شده با Vibram را Artic گرفتن و بزرگ خود را جای در واقع کاملا grippy بر روی یخ و برف است.

تبلیغات

Danner کوه 600

بله این چکمه های پیاده روی. اما آنها مد روز چکمه های پیاده روی در این نوع شما می توانید لباس با شلوار جین لاغر اطراف شهر به راحتی به عنوان شما می توانید پیاده روی در آنها برای هفته در یک زمان و با آنها راحت برای تمام روز می پوشند. واساسا شکستن-در دوره Danner کوه 600 سری ارائه می دهد که در بسیاری از رنگ های مختلف و مواد عایق و غیر عایق نسخه. تمام ضد آب هستند. من فرسوده من غیر عایق کوه 600s در همه چیز از پنج روز بازحمت حرکت کردن در سراسر پرو Mt. Ausangate به نوشتن از شرکت من کار فضا در مرکز شهر پراویدنس در هوای سرد و بارانی روز. من هنوز برای پیدا کردن یکی دیگر از جفت از چکمه های پیاده روی که به عنوان راحت و همه کاره که این مرد از دوستان که همچنین دارای یک جفت از این خط موافق است.

تبلیغات

L. L. Bean مین شکار کفش

L. L. Bean مین شکار کفش اساسا اصلی, بوت زمستان. آنها کامل شده است در طول بیش از 100 سال آنها اولین محصول L. L. Bean به فروش می رسد و در نهایت ساخته شده آیکون ما امروز می دانیم. شما می توانید این جفت چکمه های زمستانی کلاسیک با یک جفت جوراب پشمی و شما خوب به آن بروید برای زمستان ماجراهای از همه نوع. یکی از دوستان که به من می گوید او پوشیده شده است خود را برای هفت سال می گوید که آنها در حال رفتن به کفش برای slushy روز در ماساچوست است. به خاطر این که بلندتر از دیگر در این لیست آنها ایده آل برای سفر به مکان های با مقدار زیادی از برف شما نمی تواند اجتناب از راه رفتن را از طریق. آنها به طور کامل ضد آب و کار بزرگ به عنوان بهار rainboots بیش از حد. جایزه ؟ شما می توانید آنها را دوباره با کفی برای حدود $40 هنگامی که شما آنها را دوست داشت به نزدیک به مرگ است که بیشتر پایدار (و مقرون به صرفه) از خرید یک جفت جدید آشکار است. L. L. Bean حمل این برای هر دو مردان و زنان است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im