بهترین آلومینیوم-رایگان دئودورانت با توجه به بچه ها که رفته طبیعی


زمانی که من گفت: دوست من کشیدن هم یک دور در بهترین آلومینیوم-رایگان اسپری در سال 2020, او گفت:, “چگونه می تواند به شما ارسال می کنید ؟ شما نمی پوشند دئودورانت.”

و خواننده است ؟ او راست.

در ریسک های بیش از حد بیش از حد به زودی من باید به شما بگویم که من پوشیده نیست و دئودورانت احتمالا…پنج سال ؟ شاید بیشتر ؟ من اساسا هیچ-پو می خواهم من زیر بغل و پس از اخذ freaked توسط مواد شیمیایی من اجازه دادن به پوست من slurp (من باور دارم که در اصطلاح علمی) روز پس از روز.

تبلیغات

تا من هستم نه متخصص. اما! شده است وجود دارد یک تن از نوآوری در بخش زیر بغل از آن. بلند رفته اند روز از “طبیعی” اسپری ظاهر در مراقبت شخصی راهرو که بوی خوب (هر چند راستش نه همیشه) اما کار نمی کند برای گه. در حال حاضر توسعه محصول و پیشرفت کرده است به یک محل که در آن آلومینیوم-رایگان دئودورانت خواهد شد و در واقع خود را نگه دارید چاله از بو بد بو.

اگر شما به دنبال برای رفتن آلومینیوم-رایگان در این سال من پرسید: بچه ها چه می پوشند ، در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

Ursa Major Hoppin تازه دئودورانت طبیعی

سام 40: من برای اولین بار به Ursa Major وقتی که من برداشت خود را به صورت دستمال مرطوبکه بهترین هستند. بوی این دئودورانت واقعا تازه اما نه گسسته. بنابراین من هنوز هم می تواند پوشیدن ادکلن و احساس نمی مانند بوی رقابت هستند.”

ازوپ Déodorant, $35

تبلیغات

پیتر 36: “در حال حاضر من با استفاده از ترکیبی از عرق بلوک (قدرت بالا ضد عرق پد است که شما اعمال می شود یک بار در هفته) برای جلوگیری از عرق کردن و aesop’s آلومینیوم-رایگان اسپری دئودورانت برای بوی (به عنوان عرق بلوک را پوشش نمی دهد بوی بد بدن).

من پیدا کردم آن را به بهترین دسته کوچک موسیقی جاز برای جلوگیری از عرق کردن و بوی بدون رنگ لباس های خود را.”

Baxter of California آلومینیوم-رایگان دئودورانت

تبلیغات

اریک 35: “من روشن [به طور منظم از دئودورانت] در سال 2017 زمانی که من و همسرم شروع به تلاش برای یک نوزاد است. پس از چند تلاش ناموفق من به باروری و به آنها گفت: من در سلامت جسمی اما پرسید که چه صابون و چیزهای بود که من با استفاده از. من آنها را به یک لیست و آن را استاندارد اجرا از آسیاب dude stuff. آنها به من گفتند که این محصولات حاوی مواد شیمیایی است که مانع تولید آندروژن است که کنترل سطح تستوسترون که پس از آن بر تعداد اسپرم و کیفیت (TMI اما این مهم است!).

از آن نقطه بر من روشن تا همه طبیعی صابون ضد عرق و غیره و اعداد بهبود یافته است. این Baxter of California deo بوی خوب و ندارد که تلخه در آن!”

تبلیغات

اشمیت در اینجا + در حال حاضر دئودورانت طبیعی توسط جاستین بیبر برای پوست های حساس

رایان 37: “من اصلا استفاده از دئودورانت. هرگز هرگز (اد. توجه داشته باشید: یک مرد پس از قلب خود من! و چاله!). اما من از طرفداران اشمیت را به عنوان یک نام تجاری. آن آغاز شده توسط یک زن در پورتلند, اورگان, مانند, در آشپزخانهبود و واقعا تیم کوچک برای یک مدت زمان طولانی قبل از اینکه به دست آورد. من فکر می کنم که سرد است. به علاوه ماموریت آنها این است که همه چیز در مورد پایداری و مواد تشکیل دهنده طبیعی است که ما باید بیشتر از حال حاضر است.”

تبلیغات

هنر, ورزش, مردان پاک کردن استیک دئودورانت

تبلیغات

T. J. 29.: “من سعی کردم این زمانی که برای اولین بار آن را راه اندازی به دلیل کوبه برایانت یکی از بنیانگذاران. من امیدوارم که آن را نگه می دارد در حال حاضر که او رفته است. من مانند بوی آن را, و آن را به نظر می رسد به کار حتی در روزهای گرم و عرق سالن جلسات. دوست دختر من اشاره کرد که مسابقه در آن است که ظاهرا بسیار سرد در حال حاضر, بنابراین من حدس می زنم که چیزی؟”

نظافت سالن بزرگترین چاله دئودورانت

تبلیغات

هارون 24: “من با استفاده از بیشتر نظافت سالن محصولات پس از کشف خود سلمانی در تایسون گوشه. این یکی از آن چیزهایی است که باید مهم نیست اما من مانند بسته بندی مسائل خود را بیش از حد. این همه نوع اساسی در یک راه خوب. برخی از مردان نظافت مسائل به نظر می رسد بیش از حد بالا لوکس در حال حاضر, و من لازم نیست که.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>