ماجراجویی نهفته است در پیدا کردن

ماجراجویی نهفته است در پیدا کردن – سبک زندگی

به روز شده: Jan 27, 2020, 08:50 IST | جین Borges | بمبئی

چهار سال پس از Meher Marfatia آغاز یک سری مقاله در این مقاله که به بررسی این فراموش شده bylanes و مردم از بمبئی یک کتاب را حفظ کند این داستان را برای آیندگان.

A typical day of research for Meher Marfatia for the Once Upon A City fortnightly column in Sunday Mid-day involves legwork through a designated neighbourhood, making notes on-the-fly and working closely with the photographers. Pic/ Atul Kamble

یک روز معمولی از تحقیق و پژوهش برای Meher Marfatia برای یک بار پس از یک شهرستان هر دو هفته یکبار ستون در یکشنبه تا اواسط روز شامل legwork از طریق تعیین همسایگی ساخت notes on-the-fly و همکاری نزدیک با عکاسان. عکس/ Atul Kamble

بمبئی به عنوان یک شهر می تواند شما را متعجب. بیشتر شما جستجو بیشتر وجود دارد برای پیدا کردن. اما آن را نیز به سرعت تغییر. شهرستان وقایع نویسنده و یکشنبه تا اواسط روز نویس Meher Marfatia آگاه بود از ناپایداری بمبئی او به دنیا آمده بود—که او احساس او از دست دادن “unimaginably سریع”. آن را در راه پیدایش ایده هر دو هفته یکبار یک ستون با این مقاله. “خوشبختانه زمانی که من به اشتراک گذاشته فکر در عمق ستون با [سردبیر] Tinaz [Nooshian] او فوق العاده پذیرای,” او می گوید. این که چگونه یک بار پس از یک شهرستان راه اندازی شد در اواسط سال 2016.

این ستون می تواند در زمان مناسب. “زمانی که من تحقیق سه کاتولیک روستاهای Dhobi Talao و آمد به Cavel [در Chira بازار] زنان در آن بازار ماهی من آن موقع بازدید از بازار تعطیل برای همیشه در دو ماه دیگر. آن را در واقع رفته در دو هفته می گوید:” Marfatia نویسنده و ناشر از خنده در خانه! 20 قرن پارسی و تئاتر کمی بمبئی: تمام این شهر یک زمین بازی.

سه سال یک بار پس از یک شهرستان گرفته زندگی خود را با یک مجموعه انتخاب شده از 50 بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند ستون که او گسترش یافته در یک کتاب منتشر شده توسط 49/50 کتاب. 276-پیجر, قیمت 1,000 تومان در دسترس خواهد بود در کتابفروشی ها و آنلاین شروع فوریه 8, هنگامی که آن را راه اندازی در Kala Ghoda جشنواره است. “تلاش شده است به ویژگی های حومه و midtown محلات با همان عمق [به عنوان جزیره شهرستان]. غنی در جزئیات مربوط به کشف این بیشتر به چالش کشیدن به عنوان وجود دارد این است که برخی از مقدار از جهل در مورد آنها چگونه شکل گرفته و شکوفا به عنوان محوری مراکز کمک به این شهر رشد و رفاه است. امروز در زمان مشکل را نمی توان به طور کامل از دست دادن بینایی از میراث انسان دوستی و رفاه اجتماعی ما واگذار شده است. وجود دارد هنوز هم می شود یک نسل حامل این مهاجم می گوید:” Marfatia.

Street performers strike a dramatic pose on the Chowpatty promenade. The photograph by famed Danish photographer and documentarian Foy Nissen makes it to the book. PIC/FOY NISSEN, COURTESY THE JEHANGIR NICHOLSON ART FOUNDATION
نوازندگان خیابانی اعتصاب دراماتیک مطرح در Chowpatty تفرجگاه. این عکس توسط عکاس مشهور و مستندساز Foy Nissen باعث می شود آن را به این کتاب است. عکس/ Foy Nissen, حسن نیت ارائه میدهد از جهانگیر نیکلسون هنر پایه

ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

هنگامی که پس از یک شهرستان در یک سری است که در حال تکامل است و در حال رشد با هر ستون. چرا و هنگامی که شما تصمیم به انتشار این مقالات به یک کتاب است ؟

آن را در حال انتظار برای رخ می دهد. حتی قبل از یکشنبه تا اواسط روز خوانندگان شروع به پستی بپرسید که آیا این نمی تواند تبدیل به یک کتاب روزی من متوجه شدم در عرض یک سال از ستون چاپ است که من فقط به حال بسیار هنوز هم به اشتراک گذاشته نمی شود. وجود مواد از دو نوع با پتانسیل برای یک کتاب. اولا همه تحقیقات و مصاحبه اشاره می کند که نمی تواند جا به کاغذ با وجود در حال حاضر سخاوتمندانه تعداد کلمه اختصاص داده شده است. من ایجاد سایه فایل های ذخیره سازی اضافی قطعات.

پس از آن وجود دارد ایمیل است که پیروان یک بار پس از یک شهرستان ارسال به زودی پس از یک قطعه به نظر می رسد. هر سخاوتمندانه ارائه می دهد اطلاعات بیشتر خاطرات شخصی رو به رشد در این محله حتی عکس. چگونه می تواند همه این ورودی—در انتظار آنهاست و خود من یادداشت های منتشر نشده—نه پیدا کردن راه خود را به تلفیقی از گسترش مقالات? اتفاقا این کتاب در برخی از برجسته عکس توسط Foy Nissen و Sooni Taraporevala که نه دیده شده است در ستون. به علاوه ما اضافه شده 50 نقشه.

شما گسترش یافته اصلی مقالات منتشر شده در این مقاله است. که نیاز به تحقیقات بیشتری?

اوه بله. در واقع این احساس بزرگ اتصال مجدد با افرادی که زودتر به روز رسانی خودم را با زندگی خود را در مکان هایی که ما تا به حال در اصل ملاقات کرد (در چند مورد فیزیکی چشم انداز تغییر در عرض یک یا دو سال به دلایل مختلف: توسعه مجدد انطباق مترو تخلیه ساختمان خطرناک). وجود دارد تازه مصاحبه شوندگان نیز که من مبهم آگاه در حالی که انجام است که ضرب و شتم, اما نمی تواند به در زمان آن را به کاغذ—استبداد مهلت!

این کتاب همچنین دارای موضوعات تازه مانند اول شخص حساب. وجود روزنامه نگار کهنه کار و Kalpana شارما در حال رشد در مدل خانه در یک فرهنگی منطقه مانند کندی پل لمس پراکتر جاده ها است. بازیگر کیت استیونسون توضیح می دهد که چگونه پدر و مادر خود را’ سالن Raechelle و در عین حال تحت کمپ گوشه روگذر بود به گرمی استقبال نقطه است که در پرورش روابط مادام العمر علاوه بر رضایت مشتریان است.

بسیاری از خوانندگان کاردانی ستون با دلتنگی. اما در مقدمه نوشته اید چگونه مقالات خود را نیز “برداشت از بمبئی را به مردم و حوزه بسیار ریشه در اینجا و در حال حاضر نیز هست”. آیا شما احساس می کنید که مقالات مثل مال شما تمایل به دریافت کبوتر-پناه به عنوان دلتنگ حساب ؟

مطمئن شوید که یک بار پس از یک شهرستان در غربت. آن حکم این است که بازآفرینی و مستند زندگی آن را به عنوان آشکار در بمبئی bylanes قدمت آن به چند قرن. اما آن را هرگز متوسل به تکیه بر خالص دلتنگ حساب به تنهایی. که تکراری و بی معنی ، نه به ذکر است خطرناک—دادن خودتان به گذشته ممکن است به معنای ناتوانی در صورت زندگی در حال حاضر. ترجیح داده به راه رفتن راه فوری تاریخ شفاهی مربوط به زمان حالات. بمبئی است که به زیبایی کار-شهر کلاس. جلسه فوق العاده آن متنوع صداهای شکل دادن به افکار و آرمان های ضروری برای هر گونه ارزشمند روایت است.

اپیلاسیون شیوا در مورد شکوه بریتانیا-دوران تاریخی به معنی هیچ چیز بدون مکمل خشک جزئیات— که چندین خوانندگان در حال حاضر آگاه به هر حال—با گفتگو با مردم عادی زندگی می کنند که در سایه آن از خواب بیدار در اطراف آن به برخی از پر جنب و جوش روال می خواهید به تعامل با محیط زیست خود را با یادگیری بیشتر در مورد آن خود را. من به آنها بگویید: “بیایید پیدا کردن با هم. شما من را به کسی می دانید؟”

آنها شاداب آن می شود یک نوع از پروژه جامعه. من سر به بسیاری از مجاورت با بیش از یک smidgeon از دانش است. که خوب است. ماجراجویی نهفته در پیدا کردن. به عنوان Kannada نویسنده داستان Yashwant Chittal قرار داده و آن را: “من نمی نوشتن آنچه که من می دانم. من نوشتن را می دانم.” در نهایت آن را در مورد “ساخت داستان کمی بمبئی ماده” به عنوان زیرنویس هنگامی که پس از یک شهرستان می گوید. کشف آنها را برگ من خوشحال و فروتنی.

این مقالات تولید شده در هر دو هفته. این آسان نیست با توجه به تحقیقات و legwork درگیر است. که به گفته شما خود میتوانید پیدا کنید ؟ و چرا ؟

آن را کمی آسان اما بسیار لذت بخش برای دیدار با مردم در انواع مختلف چمن خانه. خط به پا است که مداوم بدون اینکه کنجکاو. این یک برکت ستون و در حال حاضر کتاب. هر دو تولید مقدار زیادی از نیت همه در اطراف. من در حال حاضر خوانندگان دعوت از من پرسیدن که من در بازدید خود را خندقها امیدوار کننده برای قرار دادن من در تماس با کسانی که می تواند کمک کند.

pic

من به یاد داشته باشید یک زمان سخت در Wadala. آن قدیمی ترین ساکنان آن رای دادند هو و زمانی که من وجود دارد نگه داشته و سوال “چرا Wadala? آن را تنها برخی از مدارس خوب.” آن را ممکن است به نظر می رسد کمی بی ثمر در ابتدا. پیچ در پیچ به تدریج به سمت شرق تا Antop هیل شما تلو تلو خوردن بر روی یک چشم انداز ور آمدن به یک کاریزماتیک گورستان و آرامگاه هکتار عجین با عشق و نور.

بمبئی انفجار با گنجینه های پنهان و نه آشکار سنگهای پراکنده در اطراف مانند دهلی نو است. نگاه نزدیک با مراقبت از آن وجود دارد…در وسط دیوانه وار حفر جاده های کثیف, محیطی تقلا کردن با حیاتی, تاریخچه زندگی اگر ما را انتخاب کنید تا پس از دیدن این صحنه.

یک داستان است که مورد علاقه خود را و یا که مانده است با شما ؟

در کنار غیر ممکن است جدا کردن یک مورد علاقه. وجود جذابیت بی حد و حصر و سرندیپیتی به برخورد در چند مقاطع. تونی SoBo است که همه به خوبی, اما درون شهر می کشد مرا در مجذوب آن وزوز و طراوت و شگفتی است. وجود دارد غیر قابل تصور بسیار پیچیده تاریخ اجتماعی و سیاست, textile mills, سینما کارآفرینی—که باعث می شود Mahim, Matunga, Dadar, پارل شیواجی پارک بمبئی مرکزی Byculla, Dongri و Dhobi Talao استثنایی است. و Bandra البته جایی که من ممتاز به رشد است.

در وسط تحقیقات در جاده ها, من اغلب گرفتار لحظات که به من لبخند اگر نه خنده با صدای بلند. در حالی که راه رفتن به دور و مورد توصیف خداداد دایره ربع از هند و Saracenic مدل ساختمان از من chanced در یک پیاده رو گلفروش. او خسته به نظر می رسید در شروع صبح, عرق کردن او به عنوان توضیح داده شده به یک مشتری عصبانی چگونه قطار در حال اجرا در اواخر تاخیر او. در نهایت او با اشاره به آنچه که او جوان بود و نقاشی بر روی تی شرت خود را برای یک فندک مشاهده از نزدیک به استرس روزانه: “هار ke aage jeet hai تامي ke aage صندلی hai (وجود پیروزی پس از شکست وجود دارد یک صندلی پس از تامي)!”

از روی کنجکاوی چرا شما انتخاب کردن برای انتشار ، چه سخت از تجربه شخصی خود را در آن است به انتشار خود به خصوص شما بسیار درگیر در طراحی روند ؟

که شگفت آور, خلاق, آزادی انتشارات جبران دیوانه تقلا از کل فرایند چیزی است که من دوست و همکار [در دو زبان پارسی بولو] Sooni Taraporevala تحت فشار قرار دادند من به درک. من عمل او مشاوره که من واقعی هستم ممنون. شما شرط می بندم آن را دشوار—از عظیم وظیفه تامین مالی آن (یک بار پس از یک شهرستان دارای بخت خوب بودن حمایت شش بخشنده حامیان مالی) برای پشتیبانی از تولید متضمن طراحی و چاپ برای برخورد با کتابفروشان و مطبوعات است. شما نیاز به شناسایی واقعا تیم اختصاص داده شده به شانه کار یک کل شرکت چاپ و نشر خواهد بود. من زده طلا با یک crackerjack دسته من فاب چهار: Kermin Colaco, Praveen Bhandary, Ferriel Palkhivala و Payal Joshi. من بسیار سپاسگزار به آنها. و مثل همیشه به بمبئی خودش.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü