10 Mustards در یخچال رتبه


آن را در حال اجرا تهوع در خانواده من است که ما باید بیش از حد بسیاری از سس فرو بردن. به طور خاص mustards. برای من که چنین چیزی وجود ندارد. اما به شریک زندگی خوب, اجازه دهید فقط می گویند واژه “بیشتر خردل!?” بیرون آمدن از دهان او مانند یک عبارت.

حقیقت این است که من نمی دانم چگونه آن را کردم به این نقطه است. حدود یک سال پیش ویکتوریا تصمیم گرفت که برای برخی از این دلیل او می خواست به زندگی می کنند با من—با دو حیوانات خانگی در منهتن آپارتمان استودیو در آن است.

تبلیغات

نه یک روز پس از آن اتفاق افتاد و من بدون توضیح آغاز شده littering ما یخچال با چاشنی بسیاری از آنها mustards اعم از فروشگاه با نام تجاری به واردات. در حالی که او بارها و بارها پیشنهاد حول چند از این نظر من است که هر یک خود منحصر به فرد مشخصات عطر و طعم به ارزش نگه داشتن در اطراف.

همچنین من باید اشاره کنم که من واقعا مانند کتلت مرغ. و به نگه داشتن چیزهای جالب در هر رابطه (هنوز صحبت کردن در مورد کتلت مرغ btw) شما باید مخلوط کردن آن در حال حاضر و پس از آن.

تمام که می شود گفت برخی از این mustards در یخچال من تا به حال هرگز قبل از باز به سلیقه من تست انجام شده صرفا برای اهداف این مقاله است. این است که من هرگز از رفتن به آنها را امتحان کنید من فقط منتظر لحظه مناسب… برای رتبه بندی آنها را برای این وب سایت.

و این دقیقا کاری است که من انجام داد.


1. سیرا نوادا خردل Pale Ale

تبلیغات

احتمالا ریز کوک به خود من کام, the pale ale و عسل ادویه خردل از سیرا نوادا است که در مجموعه ای از سه. دیگران شامل تند قهوه ای پورتر و stoneground تنومند. من این را دوست دارم چرا که آن را شیرین و دارای مزه تند و بدون هر کدام از آن چیزهایی که مصرف بیش از حد غالب یک نقش است.

باید منصفانه و شیرین و تند مورد علاقه من است و ترکیبی از طعم های کلی, بنابراین شما ممکن است موافق نیست که این IPA-الهام گرفته از ترکیب لعاب کاملا بیش از یک گرم پوشیده با نان مرغ قطعه. کسانی که انتظار آن را مانند طعم واقعی آبجو را رک و پوست کنده نیز نا امید شود.

تبلیغات

2. شیرین داغ آقا خردل

وقتی لنا نامزد این یکی در سس فرو بردن Co-Op پیش از آن در هفته من نا امید شده بود برای دیدن که در آن تنها از سه دوست دارد (از جمله یکی از yours truly). چون شیرین داغ آقا جمع اوری نیمه صاحب با وجود آن همه گیر. دوباره شیرین و تند برنده مسابقه برای من.

تبلیغات

این اساسی, مطمئن, اما در هر حال حاضر و پس از آن شما می خواهید به راحتی سس. و شیرین داغ آقا خردل است که سس برای من. این مرا به یاد یک بیت از گرم سس خردل من با استفاده از مک دونالد به عنوان یک بچه. این است که هنوز هم یک چیزی است ؟ چه کسی اهمیت میدهد Mistard خردل من جدید (دوم) ،

3. Delouise کاری و تخم گشنیز

تبلیغات

تنها اشاره به این یکی من می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین می آید از ویرایش پست در r/خردلکه به احتمال زیاد به معنی آن است که محلی مشترک. خریداری شده از Le منطقهیک بازار در محله Delouise فرانسه خردل با کاری و تخم گشنیز دارای بوی معطر به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یک سس کاری.

طعم آن تاریک است و می تواند قوی اگر شما از آن انتظار نیست. طعم سرخی بر شما و هر چند ممکن است در ابتدا ترک نگران کننده طعم غذا در دهان آن در شما رشد می کند. و قبل از شما آن را بدانید شما را به آینده را مانند به طور منظم.

4. Maille خورشید گوجه فرنگی خشک شده و Espelette فلفل قرمز

تبلیغات

همیشه به خودتان پیدا کنید خوردن در دفتر خود را عرضه باغ سالسا خورشید تراشه? سپس شما را دوست دارم Maille خورشید گوجه فرنگی خشک شده و Espelette فلفل قرمز فلفل خردل. آن را ممکن است یک اشاره بیش از حد شور, اما هنگامی که شما گذشته است که آن زبانه دار خورشید گوجه فرنگی خشک شده, لهجه واقعا بسته پانچ.

مسلما کتلت مرغ نیست بهترین کشتی برای مصرف چنین پایان پانسمان. سپس دوباره همان را می توان گفت برای بسیاری از محصولات در این لیست است. و به عنوان من مطمئن هستم که شما در حال حاضر می دانم که هرگز مرا متوقف شده قبل از. هنوز هم من تعجب کنید که چگونه من می خواهم رتبه آن با توجه به مناسب ساندویچ به عنوان یک پایگاه است.

5 و 6. آقا کنزینگتون عسل خردل / تند خردل قهوه ای

تبلیغات

آن را سخت به می گویند که چگونه عادلانه من قضاوت این نظر من بطری آقا کنزینگتون را باید احترام خود را طراحی بسته بندی. حتی من یک نقطه نرم برای من monocle-پوشیدن آقایان بیش از اینجا. اگر چه آن را کمی بیش از حد liquidy اما شما می توانید گچ که تا به ماه از غفلت است.

من ترکیب این دو نوشته به دلیل, راستش, من را فراموش کرده برای یادداشت برداری در عسل خردل گسترش یافته است. این تند قهوه ای, از سوی دیگر, سلیقه دقیقا به عنوان شما می خواهم انتظار. مانند آن می شود بهتر است در یک نرم چوب شور. به عنوان ویکتوریا گفت: در مورد این یکی “آن را انجام دهد.” آن را امن فرض کنیم همان را می توان گفت برای SK عسل نسخه.

تبلیغات

7. ادموند Fallot Pinot نوآر خردل دیژون

تبلیغات

در حال حاضر من به شما شروع به خاموش با گفتن شریک زندگی من گفت این بود که یکی از مورد علاقه خود را به طوری که آن را ممکن است سلیقه من جوانه ها هنوز به تکامل به نقطه ای از درک این نوع خاص از دیژون. وجود دارد به احتمال زیاد آن را بیش از حد bougie برای فرو بردن میان وعده از انتخاب به عنوان به خوبی.

این Emdon Fallot Pinot نوآر خردل دیژون است به احتمال زیاد به علت اصطکاک در یک خانواده متنوع کام. و وقتی که من می گویند آن را به صورت بصری ناخوشایند اجازه بدهید من روشن است: به نظر می رسد مانند دوو-دوو. نگران نباشید آن ظاهر پر از گل هر چند که من گفتم این “سلیقه مانند انگور است.” حتی اگر برای من آن را مانند طعم شراب ارزان.

8. فرانسوی کلاسیک خردل زرد

تبلیغات

توجه داشته باشید به خود: لرزش قبل از اینکه شما فشار. در غیر این صورت آماده شدن برای یک دوش طلایی مناسب برای یک رئیس جمهور. حتی اگر شما را مدیریت برای کنترل مسیر , فرانسوی, کلاسیک خردل زرد به نظر می رسد مانند اسهال در پایان کم عمق استخر که سرکه قطع از بقیه مواد تشکیل دهنده آن.

همه در همه آن رقیق قابل سیراب قوام آن را نگه می دارد به عقب از هر چیزی بیش از ورزشگاه هات داگ کرایه. مخلوط آن را با کمی عسل و کمی مایو, اما, و شما خود یک درمان است.

تبلیغات

9. بهترین و در عین حال عسل پانسمان با گاز خردل

من فکر می کنم این یکی آمد از Gristedes من حداقل های مورد علاقه فروشگاه مواد غذایی در تمام شهر نیویورک است. اگر بقیه آن محصول انتخاب هر گونه نشانه این عسل خردل بود و احتمالا آسیا و قطعا ناخالص برای قرار دادن در دهان من. لحظه ای که من فشرده بطری بر روی حکومت وحدت ملی را زودتر از موعد انزال یک تهوع حجم مایع است. (سرکه من حدس می زنم.)

تبلیغات

در پایان من فکر می کنم من می خواهم به جای خوردن من قطعه ساده از طریق مشکل خوردن چه تنها می تواند به عنوان ناامیدی خردل دوباره. شاید به جای آن از بهترین و در عین حالآنها باید آن را به نام بدترین نشده است. متعلق به.

10. زمین خردل w/ مایو

تبلیغات

زمانی که Tercius پیشنهاد من شامل پودر خردل در این قطعه, من باید اعتراف, من تا به حال هیچ ایده چگونه به آن اعمال می شود به یک ناگت مرغ. اما خدا لعنت, من می خواهم را امتحان کنید. پس از یادگیری است که ساخت خود من خردل را بیش از 20 دقیقه من در زمان راه آسان و مخلوط زمین خردل با مایو.

و چه کسی می اید حدس زده ؟ آن را مکیده! دو درس از این: 1) کمتر است و بیشتر وقتی که می آید به پودر خردل و نمک و فلفل مخلوط و 2) زمین خردل + مایو نیست برنده دسته کوچک موسیقی جاز من می خواهم برای امید. به طور جدی سعی نکنید این کار را در خانه مگر در مواردی که شما مایل به قرار دادن در زمان و تلاش به دنبال یک دستور غذا.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>