با تشکر سیاه قبل از هرگز شده است وجود دارد بسیار سیاسی بهره در رفع سیاه, مادری, مراقبت از


Illustration for article titled Thanks to Black Women, Never Before Has There Been So Much Political Interest In Fixing Black Maternal Care

عکس: شاتر

نژادی و نابرابری در مادران مراقبت شده اند موضوع برای چندین دهه و دهه های گذشته بسیاری از سیاستمداران بودند محتوا با نادیده گرفتن این مسئله یا تصمیم گیری ساخته شده است که به طور فعال در تشدید نابرابری است. اما در سال های اخیر شده است وجود دارد یک تغییر کیفی در سراسر کشور به عنوان بیشتر مقامات منتخب در هر سطح از دولت خود را متعهد پرداختن سیاه, مادری, مراقبت از. جای تعجب نیست که نیروی محرکه این نوظهور سیاسی را سیاه و زنان است.

تبلیغات

کنگره مظنونان حمله به دانشگاه لورن آندروود (D-بیمار است.) و آلما آدامز (D-N. C.) تاسیس, سیاه, بهداشت مادر حزبی در سال گذشته برای بالا بردن این موضوع از مادری نابرابری در کاپیتول هیل. با توجه به تازه ترین آمارسیاه می میرند از بارداری و عوامل مرتبط با آن در 2.5 برابر نرخ سفید زنان است. این است که در واقع بهبود بیش از دهه قبل که در آن سیاه مرده در 3 تا 4 بار رای سفید مادران—بزرگترین شکاف میان تمام نژادها و اقوام در آمریکا

سیاه سلامت مادران حزبی ایجاد یک ائتلاف از نمایندگان مشتاق به پیگیری نژادی و نابرابری و توسعه مبتنی بر شواهد جامعه متمرکز بر سیاست راه حل برای بهبود سلامت مادران نتایج در میان سیاه و سفید پدر و مادر است. به عنوان حزبی به تازگی اعلام کرد فقط در یک سال به آن اضافه شده است بیش از 100 congresspeople از هر دو طرف راهرو به آن شود.

تبلیغات

ماه گذشته حزبی به رهبری توسط مظنونان حمله به دانشگاه آندروود و آدامز در کنار تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.), و از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) پرده برداری از یک کمپلکس مجموعه ای از طرح های طراحی شده به “جامع بهبود” سلامت برای پدر و مادر و نوزاد.

این قانون شامل نه فردی با صورت حساب مجزا اهداف و جمعیت. در میان آنها در حال ارائه کمک های مالی به سازمانهای مبتنی بر جامعه در تلاش برای بهبود سلامت مادران نتایج به خصوص برای زنان; در حال رشد و تنوع پری ناتال نیروی کار (به معنی اطمینان مردم در تمام زمینه های ارائه شده در مراقبت های پزشکی و همچنین تولد مراقبت—که شامل doulas و ماماها); گسترش و بهبود مراقبت مادرانه برای افرادی که زندانی هستند; و بهبود مجموعه داده بنابراین سلامت مادران بحران می تواند به درستی دنبال کرده بود.

“این Momnibus فراهم می کند یک نقشه راه جدید برای اطمینان از ما سیستم بهداشت و درمان ارائه دهندگان و جامعه واقعا سیاه, بارداری و نوزاد, سلامت یک اولویت است. این قانون می گوید, صراحت, که, مامان ماده” Rep. آدامز گفت: در آن زمان. با وجود این رمان coronavirus مسلط بسیاری از اخبار چرخه این هفته جلسه به تازگی میزبان یک تلفنی به علامت سیاه و سفید بارداری هفته بهداشت و بحث در مورد پیشرفت آن ساخته شده است در حصول اطمینان از عادلانه عادلانه مراقبت.

تبلیغات

شده است وجود دارد نیز قابل توجه جنبش در بارداری, مراقبت در سطح ایالتی و محلی. در جمع مترقی مقامات منتخب برگزار شد در اوایل سال گذشته تعدادی از زنان ذکر شده از سلامت مادران شکاف به عنوان یک نگرانی کلیدی از ایشان. یکی از آنها در ایالت مریلند در کنگره Jheanelle ویلکینز با موفقیت به تصویب دو لایحه در سال گذشته که آهنگ مرگ و میر مادران بیشتر قوی نسبت به سال قبل: نیاز به بارداری و میر مربوط به شکسته نژاد در تمام گزارش نیاز به نظارت برنامه به ارائه توصیه هایی برای کاهش تعداد مرگ و اجازه می دهد استان ها برای ساخت های محلی برای مطالعه بیشتر مربوط به حاملگی و میر در منطقه خود است.

تبلیغات

این است که لازم است پاسخ به یورش قانون که قرار داده شده سیاه و سفید خانواده و سیاه به طور خاص—در معرض خطر مانند فرسایش مداوم از برنامه هایی مانند پزشکی و تغذیه کمک و یا کمک های موقت به خانواده های نیازمند. به دلیل سیاست های اقتصادی که باید خفه رشد اقتصادی از خانواده ها برای نسل های سیاه و سفید خانواده ها در مقایسه با نسبت جمعیتی در شرایط با تکیه بر این برنامه ها برای سالم ماندن.

اما مادری مراقبت از یک موضوع است که کاهش در سراسر کلاس و سطح آموزش و پرورش. و به عنوان سناتور. هریس به تازگی با اشاره به در op-ed سری برای ذاتهمان شرایط مزمن است که COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس بیشتر مرگبار برای آمریکایی های آفریقایی تبار نیز زایمان خطرناک تر است. سیاه بیماران در تمام زمینه نیز باید برای مقابله با پزشکی تعصب زمانی که آنها به دنبال مراقبت.

تبلیغات

“ما باید اذعان کرد که دو مشکل وجود دارد وقتی که می آید به مرگ و میر مادران: سیستماتیک مداوم نابرابری و ضمنی و تعصب. و ما نیاز به راه حل برای رسیدگی به هر دو” هریس نوشت.

کالیفرنیا سناتور دوباره به راه افتادند او مادری مراقبت از عمل به سنا سال گذشته است. این لایحه شامل 25 میلیون دلار در کمک های مالی مستقیم به دانشکده های پزشکی دانشکده های پرستاری و بهداشت حرفه ای برنامه های آموزشی است که پیاده سازی مبتنی بر شواهد ضمنی و تعصب آموزش پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بهتر می تواند در درمان سیاه پدر و مادر است. صورتحساب مانند اینها ضروری تر از همیشه هریس التماس.

تبلیغات

“زن سیاه نمی توانیم به شنیده می شود که زندگی خود و بچه ها در خط هستند اما آنها به خصوص نمی توانیم به خاموش کردن زمانی که ما در حال رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر” نوشته هریس.

مشکلات سیستمیک نیاز به پررنگ رویایی تغییرات. از سال گذشته ایالات متحده آمریکا یکی از تنها 13 کشور در جهان که در آن مرگ و میر مادران نرخ شد و بدتر از آنها 25 سال پیش. ساخت بهداشت و درمان مهربانتر و امن تر برای پدر و مادر به معنی حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کودکان سیاه و سفید, و انواع سیاست ها و منابع است که این امکان در حال همان راه حل است که آمریکایی ها در تمام زمینه های سالم. با تشکر به یک محصول رو به رشد از زنان در رهبری ما در نهایت یک شات واقعی در معکوس جزر و مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im