‘با تشکر از یکی سیاه’: این Infinite تصویری کاملا کپسوله بودن سیاه Sidekick در یک فیلم


‘Thanks, Black One’

‘با تشکر یکی سیاه’
تصویر: @unpaulished (Infinite)

به یاد داشته باشید آن را مانند یک معامله بزرگ که نئو (کیانو ریوز) در نهایت متوجه شدم که او “یکی” در ماتریس? همه قدرت و تحسین از آن احساس جایگزینی آن با سایه کلیشه اضافه کردن یک خط تیره از microaggression و شما “این یکی سیاه” نیز شناخته شده به عنوان نشانه سیاه و سفید ،

تبلیغات

تلویزیون Tropes.org شکسته شدن مفهوم “نشانه سیاه دوست”:

سیاه و سفید خود را با بهترین دوستان است لودگی. او هرگز بیش از حد شلوغ به قرض دادن یک گوش و یا همراه خود طرح های حواس پرت. او بی عیب و نقص است به نقطه که غیر واقعی است. (تا آن زمان به صرفه جویی در روز ، که چه سفید قهرمانان هستند.) به این دلیل است که او بدون عشق زندگی هیچ و هیچ ، این سخت است برای گفتن اما یک چیز برای مطمئن است. او یک تلفن همراه است و هرگز نادیده تماس های خود را.

توجه داشته باشید: این است که یک شخصیت که نقش هر یک) محور تقریبا به طور کامل در اطراف یک شخصیت و یا ب) به عنوان یک تلاش آگاهانه برای یک شخصیت/نویسنده به نظر می رسد فراگیر. به سادگی سیاه و سفید و همچنین به عنوان دوستان با یک شخصیت به طور خودکار ایجاد یک شخصیت این استعاره. یک شخصیت که نشان داده می شود فقط به عنوان مربوط به همتایان سفید به حساب نمی که این استعاره. شخصیت های سیاه با خود داستان خود را برجسته هویت و اهداف; شخصیت های که تحت رشد شخصی نباید ذکر شده است. علاوه بر این سیاه مردم در زندگی واقعی باید قطعا نمی شود ذکر شده است. موجودات زنده وجود ندارد و با توجه به شخص دیگری بر اساس قومیت.

وجود دارد چند نمونه از این “نشانه سیاه دوست” در طول تاریخ سینما. وجود دارد Dionne از Clueless (که در واقع تبدیل به یک شخصیت محبوب و اولین دلیل که چرا ما باید به ریختن کمی سابق Stacey Dash). وجود دارد عفت (Gabrielle Union) در 10 Things I Hate About You. و پس از آن وجود دارد احتمالا یکی از فاحش ترین نمونه های بارز طرح دستگاه لوئیس (Jennifer Hudson) hoopin’ و hollerin’ بیش از آن زشت, کون, نه-در-همه-بی انتها LV کیف در اولین رابطه جنسی در شهر فیلم.

در درخشان Infinite تصویری تولید و بازیگران @unpaulished (همچنین باید توجه داشته باشید که این نام کاربری هوشمندانه) ما گرفته شده باز مونتاژ سفر را از طریق زندگی یک (سفید), نوجوانان, فیلم های xxx عنقا pornstar از 2000s که اتفاق می افتد به اواخر برای کلاس. معمولی!

تبلیغات

برجسته از این ویدئو می آید به سوی پایان زمانی که نشانه سیاه, دوست, دوست لقب “خدا” می دهد خود را به لودگی با سر اشاره کردن سر از تصویب و سرب ستاره پاسخ به “تشکر سیاه یکی است.”

تبلیغات

*ایستاده*

سیاه توییتر قطعا قدردانی آن را با “لطف خدا” فرود در توییتر روند مدیره.

تبلیغات

تبلیغات

راه آن است که کاملا منطقی است فرض کنیم این نقل قول بود از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتیاما افسوس که نبود!

تبلیغات

احسنت @unpaulished. به خوبی انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im