بسیار شده است در مورد بحث پیش از سال 2020 دهلی مجمع انتخابات مورد هانومان bhakt, Arvind Kejriwal, که تا به حال خوانده هانومان Chalisa به ظاهر در یک نمایش مذهبی خود را در شور. این موضوع در اطراف ‘Bajrang بالی-هانومان’ در حال حاضر پرسیده شده توسط Aam Aadmi Party (AAP) MLA Saurabh Bhardwaj.

Bhardwaj روز سه شنبه اعلام کرد که Sunderkand مسیر برگزار خواهد شد در اولین سه شنبه هر ماه در مناطق مختلف خود را مونتاژ حوزه بیشتر کایلاش. Sundara کانادا پنجم کتاب در هندو حماسه رامایانا و تنها فصل است که به طور کامل اختصاص داده شده به پروردگار هانومان.

این Sunderkand مسیر به معنی تلاوت Sundara کانادا. برای این منظور یک جلسه تلاوت گرفت امروز در ساعت 4:30 PM در باستان معبد شیوا در Chirag دهلی نو است. او گفت که او برنده دهلی سنجی به دلیل نعمت پروردگار هانومان.

“تلاوت رامایانا را Sunderkanda برگزار خواهد شد در مناطق مختلف (از حوزه خود را) در اولین سه شنبه هر ماه به نعمت پروردگار هانومان. ما را دریافت کرده ام و پیشرفته رزرو و همچنین حامیان مالی برای برنامه های” Bhardwaj شد به نقل از خبرگزاری ANI.

این است که در خط با AAP رئیس Arvind Kejriwal را زودتر احساسات. Kejriwal بود به زودی پس از پیروزی 2020 دهلی انتخابات مجمع سپاس پروردگار هانومان به برکت این حزب با چنین یک دستور در بخشی از مردم است.

“هانومان جی ne apni Dilli pe kripa barsayin hai. Unka bahut bahut dhanyabad (پروردگار هانومان به برکت دهلی نو است. من از او تشکر می کنم)” Kejriwal گفته بود در حالی که پرداختن به جمعیت پس از AAP پیروزی در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im