با تشکر از شما قهرمانان: Fisher-Price خط جدید از “مردم کمی” افتخارات جامعه قهرمانان’


Illustration for article titled Thank You, Heroes: Fisher-Prices New Line of Little People Honors Community Champions

عکس: Fisher-Price (Mattel)

اگر همانطور که من شما رشد کرد تا بازی با فیشر قیمت “افراد کمی” شما بدون شک احساس موج دلتنگی پس فقط با شنیدن نام. اما اگر شما کمی از مردم خود را این روزها شما در حال حاضر ممکن است به خوبی آشنا با نسل کنونی از این میراث, خط و و عادت کرده اند به دیدن آنها را در میان دیگر اسباب littering خانه خود را به عنوان ما پناهگاه در محل.

تبلیغات

صبح روز چهارشنبه پدر و مادر با نام تجاری ماتل پرداخت ادای احترام به قهرمانان ما در حال حاضر بحران رونمایی “یک جدید نسخه ویژه خط مجموعه که افتخار افراد پیشرو در مبارزه با COVID-19 و همچنین روزمره قهرمانان که در حال کار برای حفظ جوامع و در حال اجرا.” جدید پنج رقم مجموعه فیشر قیمت کمی مردم نشان دهنده برخی از کارگران ضروری بوده ایم بسته به اینکه در هفته های اخیر پزشکان و پرستاران و EMTs, البته, اما همچنین فروشگاه های مواد غذایی و تحویل کارگران است.

و اسباب بازی با نام تجاری است همچنین مطمئن شوید قدردانی خود را خاموش می پردازد در طول coronavirus بحران به عنوان اعلام شده توسط ماتل:

همه خالص درآمد حاصل از #ThankYouHeroes خط را به اولین پاسخ دهندگان اول (org ایجاد شده توسط CAAFoundation هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی + رشد جهانی در همکاری با صنعت سرگرمی بنیاد) به ارائه منابع به اولین پاسخ دهندگان که خدمت در خطوط مقدم و خانواده خود را. این برنامه بخشی از ما گسترده تر “آن بازی به جلو” پلت فرم است که بر اعمال نفوذ ماتل برندها به بازگشت به جوامع در زمان نیاز.

تبلیغات

در علاوه بر این به بالا بردن بودجه برای حمایت از ما اولین پاسخ دهندگان ماتل است با استفاده از منابع و نیروی کار به تولید 500000 صورت سپر برای بهداشت و درمان کارگران پس از اصل ارتکاب 100,000. به عنوان COVID-19 همچنان به نابودی جوامع در سراسر آمریکا آن را یک ژست است که امیدوارم ما را نجات کارگران امن تر است. به طور مشابه, Fisher-Price جدید مجموعه است که یک راه فوق العاده برای آموزش کودکان است که وجود دارد هیچ “مردم” در مقابله با یک بحران مانند این ضروری است که همه ما انجام بخشی از ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de