با تشکر از خدا برای Marsai مارتین


عکس: لئون بنت (گتی ایماژ)

اگر کسی نیاز به یک بصری تونیک (و به معنای واقعی کلمه جین و تونیک) برای این وحشتناک بدون خوب خیلی بد روز در گفتمان™ میکنم این عکس فوق العاده, کاملا خوب و بسیار عالی Marsai مارتین در لکسوس بالای شهر افتخارات هالیوود در اوایل این هفته.

این یک نگاه ایده آل از 15 ساله بازیگر و تهیه کننده که در حال رشد است تا درست قبل از چشم ما (درج یک میلیون گریه چهره emojis در اینجا).

تبلیغات

’80s-الهام حریر-ساتن jumpsuit الهی است و متناسب با Marsai زیبایی در اینجا (حتی بیشتر آشکار در عکس های او نوشته شده از ساز و برگ او Instagram صفحه). همچنین بزرگ, باسن و کمان و چشمگیر bodices به نظر می رسد کاملا یک لحظه در این سه ماهه اول سال 2020 است.

عکس: لئون بنت (گتی ایماژ)

اما این مو و آرایش واقعا بالا بردن این نگاه است. از سوسو زننده زمرد شستن بیش از چشم او (آیا شما جرات اجازه دهید هر کسی بگویید که شما را برای مطابقت با سایه خود را به ساز و برگ خود را در Marsai نام!) به نیمه محض صورتی, لب, آن را زرق و برق دار, سن مناسب lewk.

تبلیغات

و. این. مو! براق, جعبه-بافته باب یادآور هر دو هویج و Maxine شاو وکیل در قانون‘s چانه ظهر ‘locs اما این است که نه تنها دوز نوستالژی در حال خدمت در این مدل موهای. شیرین ترین بخش از کل این نگاه است مارپیچی مو, baubles, در پایان هر یک از بهم تابیدن و بافتن.

مبارک جمعه به Marsai و هیچ کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net