تگزاس فلسطين شدیدی محکومیت زن که بازیگران یک “غیر قانونی و رای’ در سال 2016: “این یک تراژدی’


Illustration for article titled Texas Upholds Draconian Conviction for Woman Who Cast an Illegal Vote in 2016: Its a Tragedy

تصویر: Fort Worth Star-Telegram

کریستال ماسون محکوم به پنج سال زندان برای مصاحبه برای “رای گیری غیر قانونی” تا به حال درخواست تجدید نظر رد تگزاس قاضی در هفته گذشته.

به عنوان تگزاس تریبیون گزارش روز پنج شنبه, سه قاضی استیناف پنل تأیید میسون محکومیت برای ریخته گری غیر قانونی رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری 2016. میسون که در آزادی مشروط برای فدرال محکومیت مربوط به مالیات بر تقلب نیست آگاه باشید که ایالت تگزاس قانون منع او از رای گیری. در مشاوره از یک نظرسنجی کارگر ماسون بازیگران موقت رای گیری—روش رای گیری استفاده می شود که وجود دارد سوال در مورد یک فرد واجد شرایط رای دادن.

تبلیغات

میسون رای هرگز شمارش اما او هنوز مجرم شناخته و با توجه به حکم سنگین برای مصاحبه که رای گیری. اما با توجه به قضات دادگاه های استیناف حتی اگر او به طور خاص گفت: هرگز در مورد رای دادن واجد شرایط دانستن است که او مشروط شده اند باید به اندازه کافی برای تضعیف او را از رفتن به غرفه رای گیری که روز است.

“این واقعیت که او نمی دانست که او از نظر قانونی فاقد شرایط لازم برای رای دادن بی ربط به محاکمه” عدالت وید Birdwell نوشت: از طرف دادگاه. “دولت تنها مورد نیاز برای ثابت کند که او رای دادند در حالی که دانستن از وجود این بیماری ساخته شده است که او را فاقد شرایط لازم.”

“اگر چه ماسون ممکن است شناخته شده اند با اطمینان گفت که در حال نظارت بر آزادی به عنوان بخشی از دولت فدرال محکومیت او را فاقد شرایط لازم برای رای دادن تحت قانون تگزاس یا این که پس از رای گیری جرم است…او رای دادند به هر حال امضای فرم تایید او واجد شرایط بودن در این روند با وجود این واقعیت است که او نه خاص” قاضی ادامه داد.

ماسون تبدیل به یک رای گیری مدافع حقوق در سال های اخیر پس از بحث اعتقاد بود که دست به دست در سال 2017. این اشتباه ساده طرح میتوانست میسون زندگی به عنوان نگهبان نشان می دهد:

مورد در حال حاضر گرفته شده قابل توجه تلفات در میسون که تبدیل به 45 روز شنبه. پس از او بازداشت شد در سال 2017 زندگی او مشغول به کار بود برای بازسازی پس از بیرون آمدن از زندان فدرال در سال 2015 فروپاشید. او از کار ارائه شده است که منبع اصلی درآمد برای خانواده اش که شامل سه فرزند چهار نفر از کودکانی که او مطرح شده و او نوه.

چرا که او به جرم غیر قانونی رای گیری در حالی که نظارت بر انتشار یک قاضی فدرال نیز او را فرستاده بازگشت به زندان فدرال در اواخر سال 2018 که در آن او در خدمت چند ماه است. نو جوان تیلور قرار رفتن به کالج به خانه آمده و با اجرای خانواده. خانواده وابسته در بخش کمک های مالی از یک GoFundMe حساب.

تبلیغات

میسون حامیان از جمله حق رای طرفداران هشدار می دهند که حاکم می تواند اثرات است که رسیدن به مراتب فراتر از ماسون و خانواده اش.

“این حکم یک شديد در برداشت از قانون” گفت: آلیسون Grinter, جنایی وکیل مدافع برای کریستال میسون. “آن را به رهبری تلاش ها برای تشویق رای دهندگان از طریق کمک امریکا رای قانون و مجازات رای دهندگان عادی و تلاش برای انجام وظیفه مدنی خود در راه است که در تکمیل شانس با ما اصول دموکراتیک است.”

تبلیغات

ماسون خودش تبدیل به یک فعال سیاسی: منتشر شده از زندان فدرال در ماه ژوئیه گذشته او میزبان “به خانه خوش آمدید” حزب بود که رای دهندگان ثبت نام جدول.

تبلیغات

هر دولت مسئول تهیه قوانین خود را در مورد رای دادن واجد شرایط بودن برای کسانی که متهم به جنایات. میسون می گوید: او غافل بود که او را تحت نظارت انتشار بدان معنی است که او هنوز هم فاقد شرایط لازم. به گفته او هیچ کس—نه دادگاه فدرال با نظارت افسر و نه انتخابات کارگر کمک به او او را پر کنید رای گیری گفت که او آن را غیر قانونی برای رای دادن.

میسون وکلا طرح به درخواست کامل دادگاه تجدید نظر به rehear مورد تریبیون گزارش. اگر آنها هنوز هم ناموفق در واژگون شدن فتا اعتقاد راسخ او را مورد امر و سپس رفتن به تگزاس بالاترین دادگاه کیفری, دادگاه کیفری تجدید نظر. از آنجا که ممکن است مورد رفتن به دیوان عالی کشور برای در نظر گرفتن.

تبلیغات

مرکزی به میسون مورد این است که آیا یک رای است که بازیگران غیر قانونی اگر آن را شمارش نیست—و آنچه هدف نهایی موقت رای گیری باید باشد.

موقت آراء شده اند در اطراف برای تقریبا 20 سال و به عنوان یک تابع از حفاظت برای مردمی که ممکن است واجد شرایط برای رای دادن اما می خواهند به آنها رای گیری شمارش فقط در مورد. به عنوان تریبون یادداشت “ده ها هزار نفر از موقت آرای هستند در انتخابات و بسیاری از آنها را رد کرد.”

تبلیغات

در واقع با توجه به نگهبان بیش از 12000 نفر را به استفاده موقت رای گیری در شهرستان تارانت محل Mason بازیگران, رای, پس از سال 2014. از این تعداد 88 درصد رد شدند چرا که رای دهندگان بود واجد شرایط نیست—اما تنها ماسون بوده و تحت تعقیب قانونی رای گیری.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه با وکلا و به اشتراک گذاشته شده توسط Fort Worth Star-Telegramمیسون گفت که او معتقد است با کمک خانواده اش و خدا است که “حق پیروز خواهد شد.”

تبلیغات

“یک مجازات پنج سال حبس برای انجام آنچه که من فکر کردم من وظیفه مدنی و فقط به عنوان من من زندگی خانواده با هم است که به سادگی غیر منصفانه” او نوشت: “این یک تراژدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im