تگزاس مرد منتظر از شش ساعت در خط به بازیگران رای در سه شنبه


Illustration for article titled Texas Man Waits Six Hours in Line to Cast Vote on Super Tuesday

عکس: علامت فلیکس (خبرگزاری گتی ایماژ)

جمهوری خواهان باید به طور مداوم انجام بهترین خود را به دکل انتخابات به نفع آنها اغلب در هزینه از رای دهندگان سیاه. اگر آن را با نژاد مغرضانه gerrymandering آن بسته شدن مراکز رای گیری در عمدتا سیاه و سفید محله. با وجود بهترین تلاش خود را یکی تگزاس مرد نخواهد بود منصرف از ورزش خود را حق رای دادن.

هوستون عمومی گزارش های رسانه ها که Hervis راجرز منتظر شش ساعت به بازیگران آخرین رای در تگزاس جنوبی دانشگاه. او وارد شدند و مدت کوتاهی قبل از 7 ساعت پس از در حال حاضر سمت چپ دو بسته بندی شده در مراکز رای دهی. راجرز آثار دو شغل و باید در محل کار در ساعت 6 صبح روز بعد. او صبر خواهد او را ببیند, ریخته گری, آخرین رای در تسو در 1 هستم. راجرز به خبرنگاران گفت: در حالی که انتظار در خط:

“آن منs مجنون اما آن را به ارزش آن است. منظورم این است که من نمی خواهم احساس اگر من رای دادن نیست. من احساس مانند آن را— من صدای من نظر اما آن را احساس نمی حق اگر به من رأی ندهید. بنابراین من گفت: “من قصد دارم به موضع و رای دادن. آن را ممکن است یک تفاوت.'” 

تبلیغات

راجرز اقدامات قابل تحسین اما رای گیری نباید بسیار نیرومند عمل استقامت. زمان انتظار طولانی شد و در گزارش های متعدد مراکز رای دهی در هریس کانتی تگزاس. این می آید در پی یک گزارش که نشان داد تگزاس تعطیل صدها نفر از ایستگاه های رای گیری در مناطق عمدتا سیاه و Latinx جوامع است. اگر فاصله نیست جلوگیری مردمی از رای گیری به این امید است که صف های طولانی خواهد شد. راجرز خود را حتی در نظر گرفته ترک در یک نقطه. در نهایت او به سادگی تصمیم گرفت “آن را نمی خواهد هیچ حس برای من به راه دور در حال حاضر. من در حال حاضر در اینجا. این رفتن با جریان.” 

من خوشحالم برای دیدن یک فرد مسئولیت خود را به رای دادن خیلی جدی به خصوص در میان که زمان clusterfuck است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. من به سادگی می خواهید که آن را از جمله تلاش برای رای دهندگان به حق خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>