تگزاس پشت دفاعی Lathan, Adams مرتکب به Colorado State football را 2021 کلاس

ایالت کلرادو به دست آمده دوم آن 2021 کلامی تعهد در بعد از ظهر دوشنبه به عنوان Lathan, Adams, اعلام, نیت برای تبدیل شدن به یک Ram از طریق توییتر.

5-پا-9, 160 پوند cornerback می پیوندد بنای بومی لوک مک آلیستر در CSU آینده دانشجوی سال اول کلاس — دومی یک نرم افزار سبک کارفرمایی که متعهد به فوتبال قوچ برنامه در Nov. 21.

بسیار تبلیغ چشم انداز, Adams, بنا به گزارش ها در اختیار بخش من ارائه می دهد از متدیست جنوبی دانشگاه کانزاس, تولدو, UNLV, آرکانزاس, خارجه ایلینوی, دولت و میسوری دولت است.

این دسوتو تگزاس محصول انجام یک بازدید غیر رسمی به SMU در اوایل فوریه و در حالی که برخی از گزارش ها در آن زمان تا به حال او را در نهایت ارتکاب به Mustangs او تصمیم گرفت در غیر این صورت در روز دوشنبه.

در پایان اتصال آدامز ساخته شده با CSU مربیگری کارکنان زیر قوچ’ ارائه شده در Jan. 27 جدا سبز-و-طلا از بسته.

“ارتباط و رابطه ای که مربیان به حال با من و خانواده من بزرگ بود” آدامز گفت. “آنها مرا درمان مانند خانواده و مدرسه بود که من بیشتر علاقه مند بود که من ضربه بالا ترین. بنابراین من احساس می کردم که این بهترین تصمیم برای من است.”

247Sports توجه آدامز به عنوان سه ستاره استعداد و همچنین 67-بهترین cornerback کلی در 2021 کلاس. علاوه بر این استخدام پایگاه داده صفوف او را به عنوان 143rd-بهترین فرد از تگزاس در حالی که ESPN نیز عطا سه ستاره دلاوری مدافع.

پس از انتقال از اسقف لینچ دبیرستان در دالاس آدامز به عنوان یک عامل حیاتی برای دسوتو دبیرستان سنگ جامد دفاع در طول تاریخ و فصل است. به ویژه او را شکست تا 11 می گذرد در سال 2019 — پنوماتیک برای دفاع که تسلیم تنها 19.1 امتیاز در هر بازی به طور متوسط.

در حالی که Adams به طور مداوم قفل در مخالفت با گیرنده های عقاب cruised به 9-3 ضبط و ظاهر در دور دوم از تگزاس 6A D-1 پلی آف.

این هوا تنگ مدافع امیدوار به تولید مشابه موفقیت در CSU تحت هدایت, cornerbacks مربی آنتونی پرکینز-که دارای معتبر مربیگری سر از جمله دو سال به عنوان دستیار در خلیج تمپا Buccaneers کارکنان (2017-2018).

“من احساس می کنم مثل من می تواند یک تاثیر بزرگ برای دفاع از خود” آدامز گفت. “من می دانم که من موقعیت مربی, مربی برای Buccaneers. من احساس می کنم او می تواند آماده شدن من به خوبی به عنوان یک بازیکن و خاموش میشه. من قصد دارم در بازی من سال اول بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im