تنسی آرایشگاه همکاران با واندربیلت به ارائه خدمات بهداشت و درمان اولیه


عکس: شاتر

مردان سیاه و سفید تاریخی تمایلی به رفتن به دکتر. منظور من فقط صحبت کردن برای خودم من فقط به تازگی فعال در مورد رفتن به معاینات و تمام چیزهای خوب است. به جای انتظار برای ما به آنها آمد پزشکان در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نظر گرفته شده اند ابتکار به به ما می آیند.

WSMV 4 گزارش که پزشکان در Vanderbilt همکاری با کارشناسی ارشد آرایشگاه در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس برای کمک به ارائه مراقبت های اساسی برای کاربران آن است. داروساز Jarod محله است که در حال حاضر مستقر در فروشگاه به فشار خون از مراجعانتوضیح نتایج و تجویز دارو که مورد نیاز است. “من نیز در اینجا به یک هیئت مدیره صدایی برای بهداشت و درمان در کلگفت: “محله.

تبلیغات

گرفتن مراقبت های اولیه می تواند کمک به جلوگیری از چیزهایی مانند حملات قلبی سکته مغزی و نارسایی کلیه. هدف از این مطالعه این است که برای ایجاد سهولت دسترسی به بهداشت و درمان توسط مردم نشست به جایی که آنها هستند. محله رفت و به اضافه کردن “اگر شما فقط به کمک یک فرد با فشار خون خود را, شما در حال صرفه جویی در یک زندگی است. که به معنی همه چیز است.” باید مطالعه اثبات موفقیت این برنامه را گسترش خواهد به آرایشگاه و امید است برای اضافه کردن آزمون برای کلسترول بالا و دیابت به خدمات ارائه می کنند.

این است که صادقانه واقعا راه مناسبی برای کمک به نگه داشتن افراد سالم است. جلسه مردمی که در آن آنها در حال حاضر در آن محدوده به بهانه یک فرد برای حضور در نه به سلامت اولیه خود را نیاز دارد. بسیاری از بیماری می تواند ثبات پذیر است اما شما باید بدانید که آنچه آنها به منظور رفع آنها. امیدوارم ما را ببینید بیشتر برنامه های مثل این راه اندازی شده در سراسر کشور. من می خواهم برای دیدن ما همه پر رونق و در سلامت خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de