ده دنور آتش نشانان تست مثبت برای coronavirus

اداره آتش نشانی دنور در روز دوشنبه گزارش 10 آتش نشانان آزمایش مثبت برای coronavirus و قرنطینه می شوند.

سازمان آتش نشانی 38 ایستگاه در سراسر شهرستان و آن را در استخدام 1,040 آتش نشانان گفت: سروان ، گرگ Pixley یک سخنگوی وزارت.

آتش نشانی دنور همراه با بخش های دیگر در سراسر کشور ادامه دارد اقدامات به سرعت و جلوگیری از گسترش coronavirus Pixley گفت.

“ما نگران مردم ما که همواره در معرض” Pixley گفت. “ما در یک وضعیت که در آن این است که به خطر انداختن توانایی ما برای حفاظت از شهروندان دنور.”

هفته گذشته شفق آتش نجات اعلام کرد 25 آتش نشان بودند به طور موقت خاموش کار به دلیل coronavirus نگرانی.

اداره آتش نشانی دنور است با استفاده از چندین تاکتیک های جدید به دلیل جدید کروناویروس از جمله 911 تماس-takers پرسیدن سوالات خاص به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات در COVID-19 علائم به طوری که آنها کابین تصویب آن به همراه پاسخ اضطراری.

“ما در حال گرفتن هر احتیاط ما می توانیم برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض” Pixley گفت.

در صحنه آتش نشانان در ادامه به سوال بپرسید. ممکن است آنها را با یک تماس از تلفن همراه قبل از ورود به یک خانه و یا سوال از طریق یک پنجره یا درب قبل از ورود به اتاق Pixley گفت.

“ما در حال تلاش برای استفاده از بهترین درک از آنچه که در هر وضعیت است: بدون علامت یا علامتی,” او گفت:. “ما خودمان را قبل از ما در یک وضعیت با یک بیمار است.”

دستکش و روپوش و ماسک ضروری است که آیا این “بهترین مورد و یا سناریو مورد بدتر” Pixley گفت.

آتش نشانان تمیز و پاک کردن تجهیزات و مواد بودند که در معرض تصمیم گیری که آیا برای ضدعفونی و یا به دور از موارد Pixley گفت. آتش نشانان پس از ارائه مراقبت.

“ما باید لایه های چندگانه” حفاظت Pixley گفت. “بیایید امیدوار باشیم که این ما اجازه می دهد به تعداد محدود” از آتش نشانان که قرارداد COVID-19.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im